iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 93

  • 77 868
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 042
Tъмнозелена, дай линк към силиката, която ползваш?
Заповядай:
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-JarroSil-Activated-Sili … -1-oz-30-ml/14682

Денис, поръчах SeaBuckWonders, Omega-7 което ми препоръча днес. Производителят дава дневна доза 2 капс. Една малко ли ще е, четох в ревютата, че някои пият по 1 и са доволни?

Персонален код за отстъпка в iHerbPAR2643

# 31
  • София
  • Мнения: 35 987
.........
А за марката не те разбрах - т.е. "средна хубост" ? Thinking
-----------
Някой има ли идея какво е това чудо ? Simple Smile
Аз за първи път чувам този Astaxanthin, а като гледам го описват като някаква феноменална добавка за очите.... Thinking
.........
За SOLARAY - да, нещо такова.

За Астаксантина - каротеноид /пигмент/, силен антиоксидант, естествено се среща във водорасли /микроалги/ и е причина за червения цвят на сьомгата, пъстървата, ракообразни, омари, скариди, крил, и дори някои видове фламинго.
Полезен за очите /макулна дегенерация и т.н./, кожата / забавя стареенето, появата на бръчки, предпазва от УВ лъчи и т.н./, репродуктивната с-ма, при менопауза, мъжко безплодие, ССЗ - висок холестерол, триглицериди, при невродегенеративни заболявания - Алцхаймер и Паркинсон, РА, Синдром на карпалния тунел, подпомага Им.с-ма, има противовъзпалително действие, полезен за нервната система, ставите, мускулите и т.н и както споменах - мощен антиоксидант - предпазва тъканите от оксидативни и УВ увреждания, чрез потискане на NF- кВ активацията /  протеинов комплекс, който контролира транскрипцията на ДНК / демек от генни мутации на клетките, под влияние на ендогенни и екзогенни фактори/ със всички ползи от това.
 
ПП. Една от добавките, които приемам лятото за кожа  Wink

Денис, поръчах SeaBuckWonders, Omega-7 което ми препоръча днес. Производителят дава дневна доза 2 капс. Една малко ли ще е, четох в ревютата, че някои пият по 1 и са доволни?
Поне по 2 капс. дневно. Производителят препоръчва и по 4 капс. и ако не беше по-високата цена, бих пила и по 4 капс.
Ако приемаш по 1 капс. няма да има много /видим/ ефект.
Приема се след хранене, добра комбинация е с омега 3, Астаксантин Wink, CoQ10, Бета-Каротин / ако приемаш някои от тях/.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 19:01 от denis.

# 32
  • Мнения: 547
А може ли да препоръчате пробиотик (за възрастен)? Какво е мнението ви за този: https://www.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Probiotic-30-Billion-CF … -s-60-Vcaps/19518

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 4 777
Денис, горепосочената силика на Jarrow как се пиеше? Забравила съм. Ще я пия с колагена на прах, в кръглите кутии. За него знам, че е 1/2 час преди хранене, а силиката на капки?

# 34
  • Мнения: 1 020
Аз се прецаках с ай хърб - поръчах продукти на висока стойност и от гръцката митница ми дойде препоръчано писмо със заявление, че в пратката имам максимум 3 добавки и 2 вида лекарства. Аз бях поръчала 9 добавки и бях пред дилемата да тичам по организации да доказвам състава и да ми издават сертификати за всеки отделен продукт, плюс нова стойност, на която ще ги оценят митничарите, + 24% VAT  плюс 15 евро за митническа обработка или да ги върна обратно... избрах втория , но от билката отказват да ми покрият разходите... Някой има ли идея колко приблизително може да ми струва транспорта до САЩ? Много съм разочарована и ядосана, до колкото разбрах , за да си спестя неприятности, трябва в бъдеще да поръчвам до два продукта на стойност доставка до 22 евро....  

# 35
  • София
  • Мнения: 35 987
А може ли да препоръчате пробиотик (за възрастен)? Какво е мнението ви за този: https://www.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Probiotic-30-Billion-CF … -s-60-Vcaps/19518
Точно този ПроБ ползвам най-често. Хубав е - достатъчно щамове и добра потенция. Ползваме го двама  Wink

Денис, горепосочената силика на Jarrow как се пиеше? Забравила съм. Ще я пия с колагена на прах, в кръглите кутии. За него знам, че е 1/2 час преди хранене, а силиката на капки?
Силиката - на гладно, поне 30 мин преди колагена, с повече вода.

mamaLina
Не може ли да откажеш пратката? - връщането е за тяхна сметка, а Iherb ще ти възстанови сумата без транспорта / който си платила ти/.

------------------------------------------------

Уикенд промоция – 72 часа
валидна до  01.01 - 20.00 ч. н. вр.
$9.49
Now Foods, Garcinia, 1,000 mg, 120 Tablets
- потиска апетита и леко повишава нивата на серотонина
- блокира превръщането на въглехидратите в мазнини
- приема се час преди хранене
- при НВХ няма голям ефект
 

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 22:40 от denis.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 915
като стана въпрос за астаксантина, това хубаво ли е- ще се приема за болки в китките? Лененото масло в него предполагам няма да е проблем, баща ми ще го пие:relieved:
https://www.iherb.com/pr/Nutrex-Hawaii-JointAstin-120-V-Gels/13791

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 23:03 от stelaartois

# 37
  • Мнения: 1 020
mamaLina
Не може ли да откажеш пратката? - връщането е за тяхна сметка, а Iherb ще ти възстанови сумата без транспорта / който си платила ти/.

Ами точно това направих, но от ай хърб ми казаха, че ще ми приспаднат разходите за шипинга по връщането когато ми върнат сумата, тоест транспорта е за моя сметка, защото не носят отговорност за митническите разпоредби на всяка страна. Много неприятна ситуация...

# 38
  • София
  • Мнения: 35 987
като стана въпрос за астаксантина, това хубаво ли е- ще се приема за болки в китките? Лененото масло в него предполагам няма да е проблем, баща ми ще го пие:relieved:
https://www.iherb.com/pr/Nutrex-Hawaii-JointAstin-120-V-Gels/13791
Хубав продукт е - вегетариански, затова и вместо омега 3 от риба, са включили ленено масло - то се  преобразува в тялото в ЕРА и DHA. Глюкозаминът е растителен - щади стомаха / при някой, от по продължителния прием на глюкозамин, се получава стомашен дискомфорт/
Посочената доза на астаксантина е терапевтична.

mamaLina
Досега сайтът е връщал цялата сума, без доставката, платена при поръчката.
Това, първа отказана поръчка ли ти е?
Попитай ги отново, може нещо да не сте се разбрали.
Може да попиташ и в темата за митницата.

# 39
  • Мнения: 7
Здравейте! Дали е нормално поръчка направена на 26.12. все още да е със статус processing?

# 40
  • Мнения: 1 985


denis.,
това рибено масло  може ли да се пие от дете на 9 г.?  Изобщо добро ли е?
Благодаря.

# 41
  • Мнения: 4 042
Здравейте! Дали е нормално поръчка направена на 26.12. все още да е със статус processing?
Не мисля. Има малко забавяне в доставката, явно заради празниците, но иначе бързо ги шипват. Вчера правих поръчки и за 1-2 часа ги шипнаха. Пиши им на чата. Провери си обаче съобщенията преди това, за да си сигурна, че не е някакъв проблем с плащането. Понякога се случва и затова се бавят.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте! Дали е нормално поръчка направена на 26.12. все още да е със статус processing?

Con Virgen Hug,
понякога се налага изчакване поради липса на някой от продуктите,  прекалено много поръчки или друга причина. За твое успокоение можеш да им пишеш info@iherb.com.
Бързо отговарят и са много любезни Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 35 987
denis.,
това рибено масло  може ли да се пие от дете на 9 г.?  Изобщо добро ли е?
Благодаря.
Става - това е стандартната омега 3.
Дозата за 9 год. е 1000мг омега 3  или по 3 капс./дн. / пресмята се ЕРА + DHA /
Приема се след хранене, по-добре на 2-3 приема.

ПП. При стандартната омега 3, проблема е, че омега 3 в рибеното масло, е по-малко кол-во и трябва да се приемат повече капс.

# 44
  • Мнения: 121
Поръчах си малките кремчета на Андалу, за които писах в предната тема. Сметнах, че са изгодни, 4 бр излизат около 24 лв, което като грамаж е почти колкото една кутия крем, а той с намаленията не ми идва по-евтино от 28 лв. Освен това в тубичка е по-хигиенично отколкото в кутия.

Даде ми безплатна доставка с тази пробна паста за зъби:
https://www.iherb.com/pr/Organix-South-TheraNeem-Naturals-Neem-T … 0-7-oz-20-g/78716
Вече съм я поръчвала, затова ми идва на пълна цена /5,30/, но ми намалява доставката, в случая ми я занули от 4,51 лв. И не е лоша.

и аз напоръчах преди няколко дни и вече ги очаквам с нетърпение.

Общи условия

Активация на акаунт