На море в България 2018 г.

  • 134 016
  • 758
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 229
Относно снимките на Серенити.
Миналата година така изглеждаше рецепцията и лоби бара. Ние бяхме в студио и беше в отлично състояние. Знам,  че тази година трябва да има бар на плажа.
За съжаление тази година датите,  които предложиха от Амигос не ни устройват и запазихме на друго място.

# 361
  • Мнения: 32
Момичета, здравейте
Отдавна не съм стъпвала на родното черноморие и не мога да се ориентирам в масовката от хотели.
Искам да водя децата(5 и 7г) на някой по-спокоен курорт, хотелът да е  близо до морето, не ни са нужни големи екстри. Как ще е по-добре обаче с изхранването- ол инклузив или не.

Препоръчвам ви горещо "Цезар Палас" Свети Влас.Разположен е на брега на морето,между Свети Влас и Елените.Много спокойно място,достатъчно свободно място на плажа,добра анимация,вкусна храна .Мисля,че много ще ви допадне, 

# 362
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Пуснах запитване към Ник Травел за Серенити  за 2 нощувки от 31 август-2 септември за 3+1 апартамент парк ми дават 837 лв. и апартамент море  892 лв.Нямам думи!Уж те предлагаха малко по-добри цени от Амигос травел........Confounded

# 363
  • София
  • Мнения: 3 071
Явно българите сме се замогнали щом се възприемат за нормални цени на нашето море от рода на 300 лв и нагоре за ден и то в неактивен сезон. Аз запазих за 90 лв само нощувки в хубав комплекс, апартамент и ми се струва разумно. Не знам, ако имах 300-400 лв бюджет за ден със сигурност не бих почивала в България на измисления ни ОИ.

# 364
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Ник Травел, с тоя нов сайт изобщо нямат шанс да им разгледам дори офертите..

# 365
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Запазих и аз апартамент в Поморие без храна. От 21.07 за 5 нощувки. Спрях се на Букинг и избрах оферта с безплатна анулация до 14 дни преди настаняване. Тази година смених работата си, после напуснах новата и ми е доста несигурно до лятото, за това избрах оферта с по-малък риск. Апартаментът е много близо до плажа, с две стаи + кухня-всекидневна. Така децата ще спят на легла, а не дивани. Едната е с 2 единични легла, а другата - със спалня. Спрях се на Поморие, защото там има доста голямо предлагане на такива места за настаняване и плажът е с плитък вход и не е открит за ветрове, съответно големи вълни.
Евентуално началото на септември може да пробваме Цезар Палас или друг от препоръчаните хотели за 3 нощувки, когато цените са по-поносими. Ако не изберем да отидем на планина.

# 366
  • Мнения: 4 135
побързайте за цезар палас-почти няма свободни дати за края на август, началото на септември

# 367
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Запазих и аз апартамент в Поморие без храна. От 21.07 за 5 нощувки. Спрях се на Букинг и избрах оферта с безплатна анулация до 14 дни преди настаняване. Тази година смених работата си, после напуснах новата и ми е доста несигурно до лятото, за това избрах оферта с по-малък риск. Апартаментът е много близо до плажа, с две стаи + кухня-всекидневна. Така децата ще спят на легла, а не дивани. Едната е с 2 единични легла, а другата - със спалня. Спрях се на Поморие, защото там има доста голямо предлагане на такива места за настаняване и плажът е с плитък вход и не е открит за ветрове, съответно големи вълни.
Евентуално началото на септември може да пробваме Цезар Палас или друг от препоръчаните хотели за 3 нощувки, когато цените са по-поносими. Ако не изберем да отидем на планина.
Може ли линк на апартамента?

# 368
  • Мнения: 6 299
Явно българите сме се замогнали щом се възприемат за нормални цени на нашето море от рода на 300 лв и нагоре за ден и то в неактивен сезон. Аз запазих за 90 лв само нощувки в хубав комплекс, апартамент и ми се струва разумно. Не знам, ако имах 300-400 лв бюджет за ден със сигурност не бих почивала в България на измисления ни ОИ.
Тази тема много пъти сме я обсъждали, дали и кое излиза по-евтино. Не казвам, че цените на някои хотели не са прекалено високи, но и на свободен наем и хранене навън не е по-евтино. Казвам го от личен опит. Както и да сме ходили за 2-ма възрастни за 7 дни си отиват между 700 и 1000 лв. и то 700 в полза на ОИ. ОИ в хубав хотел ти се връзва почти колкото на свободен наем всичко останало. Например: 90 за нощувки + мин. 100 за храна и напитки+  мин. 24 за чадър и 2 шезлонга+ 20 -30 за забавления на децата(ако има такива) - станаха 250 лв. на ден. А щом се оферират такива цени, то значи, че има достатъчно търсене.

# 369
  • Мнения: 430
Не вземам страна в спора - пробвали сме всички варианти, но да се запиша и аз с актуална информация за оферта от днес на ТА за хотел Саут Бийч - Царево -" ....Сумата при евентуална резервация за Саут Бийч в периода 28.06.2018г, за 3 нощувки, за 2 възрастни + 3 деца до 6 г. ще бъде следната:
Обща пакетна цена за 2 възрастни и 3 деца настанени в 1 двуспален апартамент за 3 нощувки през периода - 1260 лв. -% отстъпка за ранни записвания = 988,00  лв.". Само да уточня, че и трите ми деца са до 6 години към която и да е дата това лято и нито един хотел - а повярвайте ми, писах поне на десетина, не иска да ни приеме в едноспален апартамент, нито да калкулира само едното дете при такова настаняване

 

# 370
  • Мнения: X
Абе каквото и да си говорим 1000 лв за две три нощувки извън топ сезона си е лека самозбрава. Разбирам че ден година храни, обаче ако продължават така само губят според мен.

Още малко да пораснат децата и ще търсим и ние апартамент. Бири, цаца, картофи, сандвичи,няма да излезе хилядарка та да е каквото ще.

# 371
  • София
  • Мнения: 3 071
На нас като на 4-членно семейство с две малки деца в често спряганите хотели в темата (и по-читави) ни излиза един ден над 300 лв. Може би за семейство с големи деца или почивка за двама без деца е изгодно, но в нашия случай не мисля. Преди една година почивахме на ОИ с идеята да ми е по-лесно с децата. Нищо подобно. Децата нищо не ядоха от ОИ. Да се скъсаме за две хранения навън не мисля, че ще похарчим над 200 лв. За закуска може и в апартамента, който си има всичко, но и ние сме много лесни със закуската. Да не говорим, че кафето по ОИ хотелите масово е нес и така или иначе си го купувам. Соковете боклучави, алкохолът също. И за какво да им давам тези безумни пари? На последния ОИ се и разповръщахме до един, разбира се, това може навсякъде да се случи. Да чакам да се освободи маса, да отсервирам на предишните хора и т.н. Разбира се, за всеки влак си има пътници, както и има хотели със 100% положителни мнения, но там пък настаняване за нас минава и 400 лв. Та сега ще ползваме всички удобства на комплекса, само ще се храним на свободна консумация някъде или в апартамента, тъкмо да минимизирам риска от вируси.

# 372
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 582
Аз не мисля, че за семейство с големи деца, ОИ излиза изгодно. Напротив - много по-скъпо е, отколкото с малки, тъй като ги таксуват като възрастни, а и настаняването е в апартамент или 2 стаи. Относно качеството на храните на инклузива - не може да се обобщава, че храните и кафето са нискокачествени. Има доста хотели, които предлагат вкусна храна и добро обслужване.

# 373
  • София
  • Мнения: 3 071
Доколкото гледах офертите голямото ми дете, което ще е на 7, живот и здраве, си плаща от 50 до 70% от цената на възрастен, а второто на много места също го таксуват в някаква степен. А консумират буквално нищо. Настаняването също е в апартамент. Затова казвам, че с големи деца може да се счете, че е изгодно, защото поне ядат и пият.

# 374
  • Мнения: 47 993
Моите не пият Joy

Общи условия

Активация на акаунт