На море в България 2018 г.

  • 134 028
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
Имайте предвид, че хотела е много далеко от центъра на Поморие.Имало някакви бусчета, но не знам последното в колко часа е.Хотела се посеща от семейства с деца.Плажа почти го няма и не е охраняван.Мен главно това ме притеснява.

# 46
  • Мнения: 1 401
Аз писах в минала тема за Релакс Поморие - през септември, когато ние ходихме, имаше семейства и другото бяха по-възрастни без деца.
Плажът реално е общински, не на хотела и има табела, че е неохраняем, но от агенциите не наблягат на тази информация предварително Rolling Eyes
Отдалечен е от града, ние си ходехме вечер с колата, за да не спазваме часовете за шатъл-бусчето. Часовете не ги помня, а и през септември май ги бяха редуцирали до по-малко. Мисля, че последно бусчето отиваше в 18:00 ч и връщаше гостите в 20:00 ч в хотела, за да хванат вечерята. Нещо такова.

Да добавя, че плажът беше много хубав, водата беше кристално чиста със прекрасен син оттенък, много бавно ставаше дълбоко, за децата беше супер. Пясъкът беше черен, но чист, не едър,с най-белите и едри миди, които бях виждала досега. Късният следобед обаче духаше много силно, направо да ти "отнесе главата".

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 11:25 от mi6u-to

# 47
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря! А това бусче платено ли е? Горе-долу колко струва до Поморие?
Може ли да се стигне и пеша или е прекалено далече - горе-долу колко време ходене пеша е или разстояние до най-близката част на града?

# 48
  • Мнения: 18 562
Записвам се да следя  Simple Smile Трета година вероятно отново на Свети Влас! За мен няма друг курорт, който да ми харесва повече. Не си падам по чалготеки и фул макс с народ, както е по Китен, Приморско. Много харесваме Влас и си имаме едно хотелче където си ходим. Приемам идеи за хубав хотел, 4 звезди ако може all inclisive на първа линия или поне близичко до плажа. Ще водим и бебето за първи път догодина.

# 49
  • Мнения: 1 401
Благодаря! А това бусче платено ли е? Горе-долу колко струва до Поморие?
Може ли да се стигне и пеша или е прекалено далече - горе-долу колко време ходене пеша е или разстояние до най-близката част на града?

Бусчето не е платено, то си е към ол-инклузива. Ако има прекалено много желаещи, до 10  минути се връща обратно в хотела и ги откарва и тях до центъра на Поморие (алеята с атракциите). Иначе пеша не бих си го причинила, доста е вървенето.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 356
Да ви попитам. Как правите резервациите? През някоя агенция или през сайта на хотела? Някой ползвал ли е услугите на visit.bg? Доколкото разбрах Съни турс стоят зад този сайт. Харесала съм оферта за Лозенец.

# 51
  • Мнения: 6 300
Да ви попитам. Как правите резервациите? През някоя агенция или през сайта на хотела? Някой ползвал ли е услугите на visit.bg? Доколкото разбрах Съни турс стоят зад този сайт. Харесала съм оферта за Лозенец.
Честита Нова Година на всички! Повечето от форумките, вкл. и аз правим резервации точно през Visit.bg  Харесваш си даден хотел от Ранни записвания 2018  и най-долу има бутон За резервации. Кликваш на него и си попълваш полетата с нужната инфшрмация. Накрая натискаш друг бутон "Изпрати запитване" и си готова. Ако е работен ден след няколко часа ще получиш точна оферта и указание как да потвърдиш резервацията. След като и те ти я потвърдят ти изпращат начините и сумата за плащане. Много са коректни и резервационната им система е супер удобна.

# 52
  • Мнения: 9 442
За Престиж сити 2-Приморско някакви отзиви?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 489
хотела въобще не отговаря на 5*.По-скоро на 3*.Имаше не добри коментари и за храната, почистването, анимацията.
Да, но ми направи впечатление, че миналогодишните коментари бяха добри. Аз не държа на 5-те звезди, нито пък ми е проблем 5 дни да не ни сменят чаршафите, или че не всеки ден се почиствало. То аз в нас не чистя всеки ден.  Държа да е почистено първия ден. Шампоаните не им искам, аз си ползвам лични. Пиша ги тези неща, защото повечето недоволни коментари са от този род и не само за този хотел, а принципно навсякъде. Единствено бих искала храната да е качествена, може и не толкова разнообразна. Да е тихо в часовете за почивка, да има топла вода от душа и морето да е плитко. Wink Анимация даже по-добре да няма, че е голяма дъндания.
Апартаментната част е по занемарена доколкото знам. За почивка, особено ако си откъм блока откъм улицата - забрави - целият човешки и автомобилен поток за към Перла минава оттам по всяко време на деня. Ако си откъм басейна , пак забрави почивка - музика, къпещи се в басейна.  Липса на паркоместа, подземните не достагат. Спираш на прашния участък, където свършват хотелите, ако има места де. Както писах и в предишната тема, от почиващи в хотела, съседи по хавлия, дочух че хич не са доволни, а не ми направиха впечатление на някакви префърцунени хора. Общо взето "ломбурник" със опция за скупчване на много народ, шум и съмнителна хигиена. Зоната пред хотела е края на северния плаж - нито е плитко, нито е спокойно морето.  Там си има вълни и си е дълбоко. Участъкът почти граничи и с началото на нудиския плаж, така че може да ти се наложи да гледаш голи задници и пишки, които си се мандахерцат и извън обособената зона.

Ох как се смях, направо ме заболя корема. 🤣
На мен задници и пишки не ми пречат, но ако е дълболо и вълнисто, направо ще ми се скапе почивката. Малкият е на 4 и постоянно виси във водата. Миналата година на Обзор бях  като пребита направо. За 4 дни плаж ми се отщя и почивка, и всичко. Беше ужасно вълнение и дълбоко, а той само във водата иска. Заболя ме кръст, крака, ръце... Аз го държа, вълните ни събарят. За големи деца Обзор е ок, но с малки не става.
Сега се чудим между няколко места, но май ще изберем Царево, заради плиткото и спокойно море. Свети Влас май ще отпадне. Чудя се за Томас резиденс. И ние не сме придирчиви. Отзивите са, че храната е ок и морето е плитко -стига ни 😉

# 54
  • София
  • Мнения: 1 489
ПС: ... и за много години Wink

# 55
  • Мнения: 6 300
За Престиж сити 2-Приморско някакви отзиви?
Мои близки имат апартамент в комплекса. Казва ли са ми, че там храната не е ок. Хубав плаж и басейн. Плажът е южния на Приморско в посока ММЦ.

# 56
  • Мнения: 18 562
Приморско е претъпкано и не е особено чист плажа по принцип. Ходете на южния. На северния е ужасно. Едно страшно такова, едни пясъчни дюни,много върви. Ако сте с малки деца не е много ок.
За хотелите не знам.
Някой ще каже ли хубав хотел за Влас. Комплекса на Диневи как е? Цени и условия. Ще сме вероятно 2-3 семейства стри деца две бебета на 1 година и 7 месеца, и едно на 2 годинки.

# 57
  • Мнения: 9 442
Приморско го познаваме много добре. Ходим там от 13 години. Интересуваше ме конкретния хотел Престииж сити.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
На Влас почиваме в апартаменти - Вега Вилидж, точно до плажа. Ние си го харесваме много, но няма изхранване. Апартаментът си има напълно оборудвана кухня.

# 59
  • Мнения: 18 562
Ще го погледна, благодаря.. Но но не ми се разправя с готвене и да се чудя какво да ядем с малки деца си има достатъчно разправии.

Общи условия

Активация на акаунт