На море в България 2018 г.

  • 134 069
  • 758
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли да ми препоръча малко хотелче в Несебър, близо до плажа?Миналата година бяхме в Арсена и въобще не ни хареса и тази година сме решили да сме в по-малко хотелче без храна или само със закуска.

Вижте хотел Афродита, Несебър - на плажа е и предлага добри условия Simple Smile

# 526
  • София
  • Мнения: 5 996
Здравейте, аз хванах последния влак и резервирах за Мирамар Каваци, но е закуска и вечеря само. За бабата и дядото ще ги пратя с голямата щерка. BlushBlush Незнам какъв подарък е това изобщо... щото тя е диво дете
Моля някой писа горе за хотела, ама знам че е с добри отзиви , но все пак ( примерно) има ли обяд? в смисъл мога ли да предплатя или каква е организацията там на място, как са цените? Какви са цените на бара на басейна ( кафе, безалкохолни, сладоледи )

За Басейна ( виждам че има детски ама е много малък) Големия басейн дали има различни дълбочини и дали става за дете изобщо...? Мерси ако някой сподели Blush

# 527
  • София
  • Мнения: 109
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).

# 528
  • Мнения: 3 279
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).
Имайте в предвид че всички дискотеки /най-голямата Зангадор  е открита/са близо до хотела .

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 15:13 от mimi0585

# 529
  • Мнения: 184
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).
Имайте в предвид че всички дискотеки /най-голямата Занзибар е открита/са близо до хотела .
Най-шумната част на Китен но приятели останаха доволни.Дискотеката се казва Зангадор.Храната била отлична и близостта до плажа а Атлиман е чудесен плаж.

# 530
  • Мнения: 3 279
катенка точно тя е.Моя грешка на телефона.Вижте и в темата за Китен.

# 531
  • София
  • Мнения: 109
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).
Имайте в предвид че всички дискотеки /най-голямата Занзибар е открита/са близо до хотела .
Най-шумната част на Китен но приятели останаха доволни.Дискотеката се казва Зангадор.Храната била отлична и близостта до плажа а Атлиман е чудесен плаж.

Благодаря за мненията! Заради детето ми беше важно плажа да е на близо. Явно ще се спи на затворени прозорци, дано дограмата на хотела е стабилна хаха

# 532
  • Мнения: 2 081
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).
Имайте в предвид че всички дискотеки /най-голямата Занзибар е открита/са близо до хотела .
Най-шумната част на Китен но приятели останаха доволни.Дискотеката се казва Зангадор.Храната била отлична и близостта до плажа а Атлиман е чудесен плаж.

Китенка , твоите приятели кога са били там ?

# 533
  • Мнения: 184
Търся актуални мнения от миналата година за хотел Каменец в Китен? Обявената цена е много добра и предлагат точно това което искам - да е близко до плажа, да е в градче, а не затворен комплекс (за да има къде да се разхождаме вечер) и програма All Inclusive (да не мислим за храната).
Имайте в предвид че всички дискотеки /най-голямата Занзибар е открита/са близо до хотела .
Най-шумната част на Китен но приятели останаха доволни.Дискотеката се казва Зангадор.Храната била отлична и близостта до плажа а Атлиман е чудесен плаж.

Китенка , твоите приятели кога са били там ?

Преди 2 години и останаха доволни най-вече от близоста до плажа.

# 534
  • Мнения: 26
Здравейте,
след скандалите миналата година с плажа на Обзор - знаете ли сега какво е положението? Виждам хотели с и без включени чадъри и шезлонги, примерно Сол Луна Бей - тук пише че са включени: http://www.pochivka-more.com/Obzor/Hotel_Sol_Luna_Bej_Rezort/Tseni/

# 535
  • Мнения: 6 311
Здравейте,
след скандалите миналата година с плажа на Обзор - знаете ли сега какво е положението? Виждам хотели с и без включени чадъри и шезлонги, примерно Сол Луна Бей - тук пише че са включени: http://www.pochivka-more.com/Obzor/Hotel_Sol_Luna_Bej_Rezort/Tseni/

Ето тук е официалната информация за отдадените под наем или на концесия плажни ивици. http://www.tourism.government.bg/bg/beaches
Също в този сайт има информация за предстоящите конкурси за отдаване под наем и за предоставяне на концесия. Тази информация е динамична и се променя непрекъснато. Така например сега видях, че от началото на годината е проведен търг за преотдаване под наем на плаж Обзор - мотела с цени 10 лв. чадър и 10 лв. шезлонг. Гледай добре каква точно е описано в офертите. Някои от хотелите още от миналото лято предоставяха чадър и шезлонги в най-западната част от пясъчната ивица, т.е. далеч от морският бряг. Прасто защото отпред има наемател, който е разположил своите чадъри и ш. До началото на сезона ще има още доста промени, т.че ако в настоящият момент някъде няма наемател или концесионер, то след месец - два вече може да има.

# 536
  • Мнения: 281
Здравейте, мислим тази година да посетим Поморие.
Ще ми кажете ли впечатления за града, плажа чист ли е, има ли някакви атракциони, освен аквапарка?
Също така в момента търся къде да нощуваме, иска ли се да е място с басейн, тъй като често плажовете ми идват в повече и ми е по-приятно да съм на тихо и спокойно край басейн. Гледах разни частни студиа и апартаменти в нови комплекси,  но имам едно за ум, тъй като може да злоупотребяват със снимките и изобщо да не съществува такова място. Еече харесах един апартамент, който изглежда супер, цената бих казала, че е ок, човекът иска 100 евро капаро, но мястото няма точен адрес, за да го проверя.  не мога да се свържа с човека на оставения телефон и водим комуникация по мейл. Помолих го днес за още снимки и точен адрес, но имам едно на ум...
Та търсим място за двама души, ако се сещате нещо, ще съм благодарна.

# 537
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701

muhcho, дай адрес на този апартамент и линк.

# 538
  • Мнения: 101
Здравейте,
Търся отзиви за черноморец и комплекс Съни Айлънд, как е плажа към комплекса?  Заслужава ли си почивката там, пренаселено ли е в топ сезона. Досега почивахме в Созопол, но там е лудница,  иска ми се някое  по-спокойно местенце.

# 539
  • Мнения: 2 051
Здравейте,
Търся отзиви за черноморец и комплекс Съни Айлънд, как е плажа към комплекса?  Заслужава ли си почивката там, пренаселено ли е в топ сезона. Досега почивахме в Созопол, но там е лудница,  иска ми се някое  по-спокойно местенце.
Ние бяхме там мисля преди две години. Комплекса е страхотен, зелен и поддържан. Има хубав голям басейн, ММ не излезе от него Simple Smile
Много е спокойно и красиво.
Но до там....Плажът е съвсем близо, но е много малък и пренаселен. И с камъни.
 

Общи условия

Активация на акаунт