На море в България 2018 г.

  • 134 167
  • 758
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 3 130
Аз проучвах Съни Айлънд и доколкото разбрах повечето хора ходят на Градина на плаж, който е близо, но все пак е за кола, десетина минути. За тази година не беше ясно през януари като се обаждах дали ще има включени шезлонги на плажа към нощувката.

# 541
  • Мнения: 2 055
Аз проучвах Съни Айлънд и доколкото разбрах повечето хора ходят на Градина на плаж, който е близо, но все пак е за кола, десетина минути. За тази година не беше ясно през януари като се обаждах дали ще има включени шезлонги на плажа към нощувката.
Въпроса е, не къде ходят повечето хора Simple Smile
С кола има много плажове наблизо.
А плажа до хотела, да кажа с други думи, е най-лошия в БГ, на който съм била.

# 542
  • София
  • Мнения: 3 130
Това имах предвид, че хората предпочитат да ходят на плаж на Градина, защото е по-хубав от плажа на хотела, нищо че се пътува с кола. В темата за Черноморец има доста мнения.

# 543
  • Мнения: 184
Аз проучвах Съни Айлънд и доколкото разбрах повечето хора ходят на Градина на плаж, който е близо, но все пак е за кола, десетина минути. За тази година не беше ясно през януари като се обаждах дали ще има включени шезлонги на плажа към нощувката.
Въпроса е, не къде ходят повечето хора Simple Smile
С кола има много плажове наблизо.
А плажа до хотела, да кажа с други думи, е най-лошия в БГ, на който съм била.
Дори по лош от Равда моя номер едно за най-миризлив и отвратителен плаж.

# 544
  • Мнения: 14 170
Аз не, че съм ходила на много плажове (няколко години си ходехме само на Приморско), но този в Равда е ужасен!

# 545
  • Мнения: 184
Аз не, че съм ходила на много плажове (няколко години си ходехме само на Приморско), но този в Равда е ужасен!
А приморските плажове са ми най-любими.От 4 години не мърдаме от Приморско.

# 546
  • Мнения: X
Аз не, че съм ходила на много плажове (няколко години си ходехме само на Приморско), но този в Равда е ужасен!
А приморските плажове са ми най-любими.От 4 години не мърдаме от Приморско.


На мен миналата година ММЦ ми стана любим, но бяхме отседнали в Китен, което пък ме подсеща, че северния плаж на Китен е рядко противен плаж , по пренаселен плаж отадвна не бях виждала, гнусно пренаселен. Тази година направо резервирахме в Приморско.

# 547
  • Мнения: 14 170
Мъжът ми още не може да ми прости, че предното лято резервирах в Равда. Пък аз го направих да сменим малко, да опознаем и други места. Не, че и аз не съжалих после. Толкова миди накуп никога в живота си не бях виждала. Едното дете си сряза крака. Плажът малък, тесен, направо да ти се доплаче. Вечер се разнасяше смрад на фекалии от пречиствателната станция... Такава романтика, думи нямам да я опиша. Joy

# 548
  • Мнения: 6 271
И ние бяхме на Равда миналото лято ,но си ходехме до плаж Олимпийски надежди ,който е очарователен  Peace.Така че,останахме доволни от Равда  Heart Eyes

# 549
  • Мнения: 184
Най-неприятното море2014г.не бих повторила Равда отново.

# 550
  • София
  • Мнения: 2 705
Къде резврвирате в Приморско? Плажът на ММЦ наистина е много хубав.

# 551
  • Мнения: X
Къде резврвирате в Приморско? Плажът на ММЦ наистина е много хубав.

Ние във вили Холидей.

# 552
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Здравейте, тази година много се забавих и изпуснах ранните записвания. Онзи ден пуснах запитване във Визит за Казабланка, където бяхме миналата година и ни хареса. Върнаха бързо оферта, но след като я потвърдих няма все още отговор и се замислих дали изобщо има места. Периодът е 25-31 август. Случвало ли ви се е да върнат оферта, но после да няма места? Мислех, че ако свършат наличните им направо уведомяват, вместо да дадат оферта. Или не е така?

# 553
  • Мнения: 48 120
На мен също бавно ми отговориха и потвърдиха тази година, не работят уикенда
Спокойно

# 554
  • Мнения: 32
Здравейте. Някой резервирал ли е почивка на българското черноморие с Амигос травел? Никога досега не съм ползвала услугите на туроператор, но Амигос ми дават добра оферта за желания от мен хотел и се чудя дали мога да се доверя. Странното е, че Съни турс ми отказаха за тези дати, а Амигос ми ги потвърждават..Искам и друго да попитам - след като направите резервация с туроператор, когато наближи датата за почивка обаждате ли се до хотела, за да сте сигурни относно резервацията или разчитате на обещаното от туроператора?
След като направиш окончателното плащане на резервацията е добре да звъннеш в хотела,за да ти потвърдят,че всичко е наред.Аз винаги резервирам със Съни Турс и никога досега не съм имала проблеми,но все пак е добре човек да е сигурен. 

Общи условия

Активация на акаунт