♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 64

  • 120 978
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте момичета!
Не знам да се радвам ли или не!?
Гупса нищо конкретно не казва. Въпреки, че напоследък всичко води до това, че са разделени. Но ще почакаме още да видим какво ще се случи.
Пък и руското разузнаване е много тихо.



Хубав ден!

# 601
  • Мнения: 9 144
Темпи, много чувствена глава bouquet четох на работа , ама зарязах, за такова четиво си трябва тишина и спокойствие Simple Smile

Еми, тия снимки на смеещо момиче дано не ни спохождат нощем  Mr. Green

# 602
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Привет  Hug Hug Hug

Hug Hug Hug

Добро утро - Атанасов ден мина - едно време старите хора казваха, че като дойде Атанасов ден зимата си отивала..... Peace

В нашия случай - Каката си отива  Joy

"Почему Баръш тобой?
Гупсе Озай, гость программы, предложенный Хюля Авшар, также ответил на любопытство об отношениях. Но Хуля Авшар задал вопрос, который никто не спросил, но хотел спросить. Авшар: «Почему с тобой Баръш?»
Ответ Гупсе  Озая был отложен и объяснил реальную тайну его отношений. 📌 Гупсе Озах, который заявил, что Барыш Ардуч свободен, сказал: «Любимые люди хотят ревновать, и я не ревную, если они хотят пойти, я нашел правду».
«Мужчины не любят забавных женщин», - сказал Озаи, «Мужчины не любят смешных, смеющихся женщин. объясняя, что они делали в своих отношениях.


о
Скрит текст:
ригинала на турски в EnMagazin -

https://www.instagram.com/p/BeH1o6QhUqO/?taken-by=ennmagazinn&nb … sp;    


Айде и на английски ,че google преводача  е създаден да работи на английски най-добре:

"Why is Baris with you?
Gupse Özay, guest of the program offered by Hülya Avşar, also answered the curiosity about the relationship. But Hulya Avşar asked the question which nobody asked but wanted to ask. Avşar, "Why is Baris with you?" Gupse Özay's reply was delayed and explained the real secret of his relations. 📌
Gupse Özay, who stated that Barış Arduç is free, said, "The liked men want to be jealous and I am not jealous, if they want to go, I have found the truth"."Men do not like funny women," Ozay said, "Men do not like funny, laughing women. explaining what they were doing in their relationship.



Айде, хаир олсун както се казва.  Joy Joy JoyИ на двата езика ми се получава, че Великата звИзда на турското кино и шмекера БКМ - реши да си каже това, което ние знаем и виждаме от 2 години.
Баръш Ардуч е свободен  - разбираш ли, защото не обичал весели ,смеещи се жени..... ooooh! Outta Joint
Ами пожелавам и следващото и гадже да е веселяк точно като нея, и талантлив като нея.


Аууу  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy от кога чакам таз новина

В чест на Круела  Mr. Green

За сега думите й на доказват нищо  Peace, но пък делата й отдавна показват всичко  Naughty.
Както писа Ели в последно време злобата струи от всяка нейна дума  Whistling.

Еми   Hug много точно си формулирала, това което си мислех и аз напоследък, затова ще цитирам думите ти  Peace


Както писах назад в темата, Баръш взе най- разумното решение , и без да си цапа ръцете остави Гупсе да си покаже цялата простотия и държание и ......

 newsm10 newsm10
По този по повод не мога да не изтанцувам един танц на радостта

# 603
  • Мнения: 8 098
На фона на цялата шумотевица феновете се готвят да празнуват годишнината на ЛН!



На Гупа не може да и се отрече, че има невероятен нюх за ПР и реклама. Naughty

На принципа лоша реклама няма ,  предизвиква скандали ,  печели  публика на гърба  на Елка и Борко,
появява се по СМИ, обикаля по тv, но се добира до онази част от зрителите, който харесват небивалици като "Делиха" Crossing Arms

Самият факт , че продуценти и водещи я канят , въпреки глупостите и, значи им осигурява публика и рейтинг.

А като знаем колко е жестоката битка за рейтинг в Турция,  явно Кака добре е напипала вкуса на публиката! ooooh! ooooh!

В последно време все повече се уверявам, че на Елчин, при нейната скромност и вродено достойнство и липсва един добър мениджър, който да и осигурява поява в СМИ, интервюта и изяви пред tv  и да и  предлага  нови и разнообразни проекти.

Не знам до колко ще се възползва от наградата си в Дубай , възхищението , което предизвика, контактите, които би могла да оцъществи агенцията й на тая база.

Аз останах с впечатлението , че там за нейния ПР много повече направи преводачката , а не мениджъра и. Close

# 604
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug Hug




Алекс, не я мисли Елчин - 18 награди в Турция, 1 международна DIAFA ,  да не говорим, че арабите я харесаха - навремето Туба, после Бурак Оздживит - станаха милионери точно на арабския пазар. Елчин вече може да си позволи, да си избира проект -  и то без да се прави на идиот......като някой други 3 в 1 "актриси".

Я гледай какво хубаво вампирче се показва  hahaha

# 605
  • Мнения: 8 098
Hug Hug Hug




Алекс, не я мисли Елчин - 18 награди в Турция, 1 международна DIAFA ,  да не говорим, че арабите я харесаха - навремето Туба, после Бурак Оздживит - станаха милионери точно на арабския пазар. Елчин вече може да си позволи, да си избира проект -  и то без да се прави на идиот......като някой други 3 в 1 "актриси".

Я гледай какво хубаво вампирче се показва  hahaha


.     

Еми, 🤗 не че я мисля толкова Елка, но ми се иска да я оценят повече в Турция!

А не когато пишат за награждаването и главна тема да е колко струва нощувката в апартамента и.

Или това, че се е появила  някъде с Юско, Руско, Пуско и не знам още кой си...😏

# 606
  • Мнения: 252
Много харесах един от коментарите към интервюто на Хюлия Авшар: "...men like fun women who laugh a lot..." - What to say! She is a clown. Mudur has more dignity, modesty and stylishness than her.
"Какво да кажа! Клоун. Мюдюр има повече достойнство, скромност и стил от нея."

# 607
  • Мнения: 9 540
Баръш ще се изявява и на театралната сцена  Whistling Whistling На 16 февруари е представлението  Crazy

# 608
  • Мнения: 8 098

  rotfImao rotfImao rotfImao





Чува се добре как заедно с мама и тати в числото на най-близките си включва и Баръш! Whistling Whistling

# 609
  • Мнения: 8 098
Ето и видео/ от днес/ от Mukadesse, за която рускините твърдят , че е близка до семейството на Елчин.

Тя е написала
:Current events and the expected Final . Praynig





https://www.instagram.com/p/BeH7DmMgTiW/?taken-by=muko60

# 610
  • Мнения: 252
Нещо се вдъхнових. Мия си съдовете и се самонавивам, но и се радвам, че не съм се занимавала с Гупсето последните две години, а само няколко месеца. Гледах си филма щастливо, видях кой с кого е, не ми хареса, но не се разтърсих за повече информация, за да не се ядосвам повече. Стига ми тоталното ми недоволство от това какво се случва с Турция и интелигентните и мислещи хора там. Сега, обаче, гледам интервюта, снимки, коментари... Оказа се висш пилотаж-нещо като интригите в двора на Луи XIV. Та като гледам какво прави това същество си мисля, че доброто чувство за хумор и умението да се самоиронизираш са дарба и границата с безвкусицата и пародията е много тънка. На тези неща не може да се научиш-или ги имаш, или ги нямаш-нещо като талантът да пееш или свириш-може да хвърлиш тонове пари, за да се учиш, но ако нямаш дарбата, в повечето случи си просто един посредствен интерпретатор. Та при Гупсе случаят е такъв-посредствена, ниско интелигентна, но много амбициозна селянка (не визирам хората от село Simple Smile ) с нулево чувство за хумор и просташко хилене. Те мъжете си обичат жени, които се смеят, много добре са си ориентирани. Но не обичат жени, които се хилят тъпо и вулгарно.
Ивинявам се за крайното отношение, но не толерирам посредствеността, защото тя е сторила много злини на този свят и продължава да го прави.
"Парни не любят веселых, и тех, кто их смешит. Конечно, кроме тех, у кого нет собственного эго." Това как да го подмина! Ами това ни е проблема на нас хората-голямото его. Та на Баръш не му трябва тепърва да го развива. Той е постигнал това, което трябва-достойно поведение, съпричастност, разностранни интереси, добронамереност.

# 611
  • Мнения: 2 478
Баръш ще се изявява и на театралната сцена  Whistling Whistling На 16 февруари е представлението  Crazy




 Hug Hug Hug

Не се знае как ще се изявява, на плаката пише digital  - а в ТТ пишат,че само гласът му ще е записан  newsm78 много интересно, ще видим как ще е. Joy

# 612
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Уффф тая Кюса е самата противност значи  Crossing Arms

А този от снимката с Елка ме последва в ИГ  newsm78 33uu

# 613
  • Мнения: 9 540
Уффф тая Кюса е самата противност значи  Crossing Arms

А този от снимката с Елка ме последва в ИГ  newsm78 33uu


 Joy Joy Joy
 
Знае, че харесваш Елка, сигурно затова hahaha hahaha

# 614
  • Мнения: 2 478
Баръш ще се изявява и на театралната сцена  Whistling Whistling На 16 февруари е представлението  Crazy




 Hug Hug Hug

Не се знае как ще се изявява, на плаката пише digital  - а в ТТ пишат,че само гласът му ще е записан  newsm78 много интересно, ще видим как ще е. Joy


Сорри - sorry -  ама съм навън, пък и гледам да не изтърва шоуто  Joy Joy Joy

Ezgi Mizahci - !!!Boşuna bilet almayın arkadaşlar oyunda oynamayacak önceden kaydedilen sesi olacak.Değişik bişi eskiden radyoda tiyatro yapılırdı o günleri hatırlamışlar galiba

Не покупайте билеты зря, это будут записанные ранее голоса, которые не будут участвовать в голосовании ваших друзей.

Общи условия

Активация на акаунт