Новата Година се задава - две чертички ще раздава! - Бебеправене Тема 333

  • 40 971
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 978
Торта, успокой се, има си много отчетлива чертичка Hug след няколко дни може още един, ако ще се чувстваш по-сигурна, честито!!

# 676
  • Мнения: 115
Направо не знам къде се намирам, честно. Изобщо не очаквах да се случи толкова бързо. Благодаря ви за подкрепата момичета, ще ви държа в течение.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 010
Я да видим какво раздвижване ще има преди новата тема?

preggoКЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕ preggo

Скрит текст:
Montal, първи ден на МЦ 21.12, предполагаема О 04.01., ТЕСТ/мц 19.01   EFP
Госпожа Лаленце, първи ден на МЦ 29.12, предполагаема О 12.01., ТЕСТ/мц 28.01   EFP

Който иска да го включа във вълшебното списъче моля да ми пише на ЛС Wink

# 678
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Торта честито мацка и до термин!Многп си е хубава чертичката пожелавам ти една спокойна Б:kissing_heart:
Днес отново правих тест от лентичките еми отрицателен е 😎 Явно престото е дефектна марка .Утре ми е дата за М така че ако имаше нещо щеше да излезе на теста.Успех на вас момичета аз си чакам лелката.Hug

# 679
  • Мнения: 943
Айдеее, потръгна вече годината и за нашата тема Hug

Скорпионче, аз пък не мисля, че Престо са дефектна марка. Два пъти съм правила от тях. Единият беше положителен, а другият отрицателен. Това в различни месеци, де Joy И двата бяха верни. Никакви изпарителни, абсолютно нищо нередно. Мисля, че ако се правят в подходящ ден от цикъла и се отчита резултат в указаното време, вероятността за фал е по-малка. Thinking

# 680
  • Мнения: 1 604
Тортичке, честито Simple Smile На първия тест аз нищо не видях, но на втория вече ми извади очите.
Скорпио- търпение малко, ако не е станало сега, другият месец ще се получи. И си купи друга марка тестове. Аз освен най- простичките лентички последно купувах Be. Live. Много е удобен за ползване и беше между 2 и 3 лв.

# 681
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Да ,взех си прости лентички от 0.60 лв, но другия път ще питам за тоя тест би лайв, мисля ,че за тоя месец вече няма нужда.Давам път на вас момичета Hug😊

# 682
  • Мнения: 478
Тортичке, тихичко честито! Страхотна чертичка Gift Heart Пожелавам ти да става все по-наситена и така до пухкав финал!

# 683
  • Мнения: 115
Благодаря на всички!💗 Чудя се дали да отида да пусна кръвен, за всеки случай? И след 2 дена пак. Някак ми е нереално...

# 684
  • Мнения: 943
Тортичке, не се филмирай излишно! Нямаш нужда от това! Нямаш и основание за момента! Запиши си час за преглед при гинеколог за след десетина дни. Успех Blush

# 685
  • София
  • Мнения: 1 358
Здравейте момичета - 10 страници сте изписали - е тоя път бях сигурна, че има + тест.
Честито на Тортичка и до термин.
Скорпи , (hug) аз не съм те отписала - специално за теб, не пускам палците :*

Успешна седмица на всички Simple Smile

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 857
Благодаря на всички!💗 Чудя се дали да отида да пусна кръвен, за всеки случай? И след 2 дена пак. Някак ми е нереално...
Тортичке, защо да е нереално, когато се прави бебе , то става😃аз бих направила още един тест след 2-3 дни , и спокойно да чакам прегледа след 10 дни закъснение. С това пускане на кръвен ми е малко странно  ( това е само мое мнение )и да се удвоява правилно, само доказва бременност, за по късно не дава гаранция! Най добре търпение и  направо преглед 😃Тихичко честито и от мен 😍

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Здравейте момичета,
чета ви от известно време, но не се престрашавам да пиша.
Искам и аз да се запиша в темата за бебеправене на 2018.
Дано да се случат бързо нещата и скоро да има много положителни тестове.

# 688
  • Мнения: 2 463
Тортичке, тихичко честито, стискам палци всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover
Добре дошла, Тише, и дано бързичко се случат нещата.
Скорпи, и аз стискам палци, докато не кажеш да ги пуснем Grinning

# 689
  • Мнения: 955
Отново ви изтървах Simple Smile Не мога да насмогна, много се радвам, че темичката се раздвижи.
Че и хубави две черти виждам, честио тортичка.
Етоалче, как си ? Наближава време, започвам да се вълнувам Simple Smile
Аксения, как върви при теб? Съвсем изпуснах накъде сте след 2рото инсе, за съжаление видях, че не е довело до желания резултат.
Скорпи, присъединявам се с палците, време е вече да развееш чертите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт