Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Против предизвикването съм-имам винаги като пример една лоша случка................

# 16
  • Мнения: 723
Против предизвикването съм-имам винаги като пример една лоша случка................

И аз. Случката може и да е същата.  Peace

# 17
  • Мнения: 5 370
Против предизвикването съм-имам винаги като пример една лоша случка................

И аз. Случката може и да е същата.  Peace
Убедена съм-ама просто не пожелах да я спомена. Cry

# 18
  • Мнения: 1 949
Ако това е единствения доктор, при когото би родила- ок. Но в противен случай си ми звучи като изнасилване Confused. Предизвикване- само при проблем, така си мисля аз Rolling Eyes Peace

100% съм за! А и не бих казала, че нещата протичат по-бързо и безболезнено, както някой по-горе беше писал. Твърдя това по мои наблюдения, но не и личен опит. Така че решавай ти!
Каквото и да решиш - леко раждане и здраво бебче Simple Smile   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 089
много съмпротив.
въпреки че , ако ти бях в положението, вероятно нямаше да съм толкова твърда.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Прецени дали ти е важно да родиш при този лекар. Ако е така - давай Peace
Леко раждане Grinning
newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 39 770
Ако държиш точно този лекар да те изражда, добре. Иначе не виждам смисъл.
На мен ми изтекоха водите 20 дена преди термина, Дияната беше добре Simple Smile

# 22
  • Мнения: 35 968
бих сменила докторката

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Очевидно за този доктор си една пачка банкноти, която иска да вземе преди отпуската си. Ако е добър лекар, не би ти препоръчал такова нещо - решението в крайна сметка ще го вземете с бащата, но после пак вие можете да живеете с последиците... Дано съм те наплашила достатъчно. Природата си знае работата, помага й се само ако имам опасност за теб или бебето.

# 24
  • Мнения: 660
Очевидно за този доктор си една пачка банкноти, която иска да вземе преди отпуската си. Ако е добър лекар, не би ти препоръчал такова нещо - решението в крайна сметка ще го вземете с бащата, но после пак вие можете да живеете с последиците... Дано съм те наплашила достатъчно. Природата си знае работата, помага й се само ако имам опасност за теб или бебето.

 PeaceЕто това са точните думи, които и аз исках да ти кажа.

# 25
  • Мнения: 280
Ха егати мотива!
Струва ми се нагличко...

# 26
Много благодаря на всички мами, които се включиха. Докторът ми обясни, че съм "готова за раждане", с 2 см. разкритие и изгладена шийка. Чудя се, все пак много мами казват, че са ги приели в болницата с 3 см. разкритие и са ги сложили на системи... newsm78, т.е. ускорили са раздането. При мен доктора каза, че на практика е започнало раждането, дали е така? newsm78

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - не е започнало. Казвам ти го като човек, който си изкара целия девети месец с редовни контракции, паднала тапа и 3см разкритие, че и преносих 4 дена Rolling Eyes
Присъединявам се към всички мнения дотук - ако беше съвестен лекар, не би ти дал такъв съвет. Щом няма мед. показания, предизвикването е груба намеса в естествения ход на нещата и може да има неприятни последици.
Погледнато и от емоционална гледна точка - малко е тъпичко удобството на доктора да избира рождения ден на детето Confused

# 28
  • Мнения: 2 332
Много благодаря на всички мами, които се включиха. Докторът ми обясни, че съм "готова за раждане", с 2 см. разкритие и изгладена шийка. Чудя се, все пак много мами казват, че са ги приели в болницата с 3 см. разкритие и са ги сложили на системи... newsm78, т.е. ускорили са раздането. При мен доктора каза, че на практика е започнало раждането, дали е така? newsm78
Добре, щом е започнало защо ще го форсира? Не може ли да изчака по естествен начин да протече? (знам един отговор, но не ми харесва) Не знам, titi79, въпроса е доколко вярваш на лекаря си и дали държиш той да води раждането...
Леко раждане!

# 29
  • Мнения: 2 332
...Погледнато и от емоционална гледна точка - малко е тъпичко удобството на доктора да избира рождения ден на детето Confused
Нали знаеш какви са лекарите в днешно време... както една мама беше казала за него тя е една пачка пари - т.е. ако не роди при него ще се размине с паричките...

Общи условия

Активация на акаунт