Сложни взаимоотношения и любовна драма

  • 25 435
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата земя
  • Мнения: 759
Конкретно моля, конкретно. Иначе ако не обясниш, какво точно очакваш от нас?
Че съм се виждал с друго момиче, което ме харесва, но към което изпитвам само приятелски чувства, и че не беше любовна среща, а една разходка с която да и покажа моя град, понеже си търсят жилище. Казах и го в неподходящ момент, точно когато отпътува.

Ами не е трябвало да и го казваш,и аз бих постъпила по същия начин да млъкна като нея, заслужил  си го.

# 16
  • Мнения: 31 719
BUBA_k, по-добре, че и го е казал.
Може и наистина да е било само разходка. Но кой знае как са щели да се развият нещата ако не си беше признал. Има вероятност да има две приятелки  Laughing
Точно в началото на една връзка, когато тепърва се изгражда доверие, такова признание би отблъснало всеки.
Не разбрахме снимката каква точно е била.
Но ми се струва, че криеш и още нещо.

# 17
  • Мнения: 31
С подобно поведение и милиони съобщения след случката допълнително си я засилил да не ти обърне внимание повече. Също така ако наистина е била безобидна шега считай, че си се отървал. От човек без хумор стой далеч. Иначе го приеми като опит, защото в нета 1 на 100 човека е нормален, когато става въпрос за връзки, запознанства и половинки.

# 18
  • Мнения: 1 030
Не е твоят човек това момиче. След като за една закачлива снимка стават такива драми, представям си какво би било за нещо по-сериозно. Връзките по интернет са странна работа за мен. Едно е да си всеки ден в пряк контакт с човека, да виждаш реакциите му, начина му действие и мислене, друго е с чат. Не се разстройвай, ако това момиче държи на теб, ще те потърси. Ако не го направи,значи не си заслужава. Забравяш и продължаваш напред! Само спри ти да се унижаваш и да и пишеш постоянно.

# 19
  • Мнения: 31 719
Е, не знаем каква е била снимката. Може за него закачлива да е, а за нея подигравка.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Е, не знаем каква е била снимката. Може за него закачлива да е, а за нея подигравка.

Абсолютно! Но пък съобразителните и емоционално интелигентни мъже са кът, особено в България, та нищо не може да ме учуди вече. Peace

# 21
  • Мнения: 15 960
От такива сръдливи хора - по-далеч. И да си сгафил,   можеше да ти го каже и покаже, че не й е приятно. Иначе тя ще се цупи,  ти ще й се извиняваш дни наред...не си е работа.

# 22
  • Мнения: 10 993
Аз също на младини така се разделях с мъжете. Просто спирах да им пиша, не им вдигах телефона. Правех го защото ми беше трудно да застана очи в очи и да си кажа истината. Така, че според мен мичето не иска да се виждате повече.
Съвет как да се държиш с жените не мога да ти дам. Аз пък на тия години, вече не искам да ми казват лъжи или да ми спестяват истината и бих предпочела по-директен мъж. Но сигурно едно младо момиче би искало по-внимателно отношение. Някои жени са много чувствителни, раними, неуверени и искат да се чувстват единствени на света. Това е утопия, но просто трябва да преживееш много по-ужасни нещо от изневери, за да оцениш, че ревността е глупост и въобще хабенето на нерви, като цяло е излишно.

# 23
  • Мнения: 93
Ами и на мен да ми каже някой, че се вижда с друга, ще му бия шута.
Явно не ти е била чак толкова на сърце, щом си излизал и с друга.
Тогава още не бяхме се виждали. Не знаех що за човек е в действителност и дали изобщо е реална. А за второто виждане просто не можех да откажа като приятел измолена помощ, тогава тя беше с родителите си, искаха да ги разведа с колата из близките градове.

# 24
  • Мнения: 1 030
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

# 25
  • Мнения: 178
В последно време, все повече се убеждавам, че хората не умеят да общуват извън интернет пространството.
Ииии дами, направо го схрускахте момчето Grinning

# 26
  • Мнения: 31 719
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

Ами не стопляш ли, че зависи какво има на снимката. Елементарно е.
Ама той и авторът не ще да каже.  Mr. Green

-AC/DC-, много зависи думите, които си използвал. Защото хората разбират и тълкуват по-различен начин на поднесена информация. Особено пък по-чувствителните. Ако не сте били във връзка, когато си се виждал с това момиче, не би трябвало да е проблем и ти дори не би трябвало да го казваш. Миналото си е минало.
Хайде, кажи каква е била тази снимка, че така се е обидила.



# 27
  • Мнения: 93
Не разбрахме снимката каква точно е била.
Но ми се струва, че криеш и още нещо.

# 28
  • Мнения: 1 030
Кажи наистина , какво толкова имаше на снимката, да ми светне лампичката, каква би могла да е тази толкова голяма обида..

# 29
  • Мнения: 25 620
А защо ѝ изпрати точно тази снимка, освен за да ѝ намекнеш нещо?
Да речеш, че е смешна или забавна, не е. Но е идеална за намеци.

Общи условия

Активация на акаунт