Сложни взаимоотношения и любовна драма

  • 25 453
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте, мили съфорумници/чки!
Пише Ви един объркан и разстроен  мъж.
След дълга онлайн кореспонденция с момиче от чужбина най-накрая се видяхме. Прекарахме заедно една много хубава и любовна седмица. Тя си тръгна, след което и споделих някои неприятни неща и тя ми се обиди и спря да кореспондира с мен за няколко седмици. След като и изпратих десетки съобщения се сдобрихме. Каза, че иска да забравим лошите моменти, уверяваше ме, че всичко е наред и да не се притеснявам. Аз се държах много мило, но нещата отново се объркаха. След една безобидна шега от моя страна тя отново замълча. Вече 3 седмици я няма. Пиша и, извинявам и се и и казвам, че я обичам, но тя изобщо не ме отразява. Това адски ме измъчва, в главата ми се въртят хиляди мисли. Много ме е страх да не я загубя, защото съм лудо влюбен в нея, това е най-силната любов, която съм изпитвал към жена. Имам чувството, че няма да намеря друга като нея, човек с много положителни страни, тя е всичко, което някога съм търсил в една жена.
Дали не е решила да скъса с мен по този отвратителен начин-безмълвно сбогом?!
Преживявали ли сте подобно нещо, да вярвате, че сте открили любовта на живота си, един уникален човек и в един момент съдбата да Ви поднесе нещо подобно, и как се справихте? Направо не се издържа!

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 12:19 от -AC/DC-

# 1
  • Мнения: 12 473
Колко безобидна е била шегата?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Кой знае какви си ги плещил, че да отблъснеш момичето за цели седмици, и то на 2 пъти. ooooh!

Според мен, вече не иска да е с теб и недвусмислено ти го показва.

# 3
  • Мнения: 32 004
Какви точно неприятни неща си и казал, че се е обидила?

# 4
  • Мнения: 54 633
Какви точно неприятни неща си и казал, че се е обидила?

+1? Thinking Thinking
Уж всичко било хубаво, пък после неприятни неща?

# 5
  • Мнения: 93
Просто реших да бъда искрен и започнах да и казвам всичко-и хубаво и лошо. Казах и доста излишни неща. За това уж беше ми простила, пишехме си всеки ден, пращахме си целувки, говореше ми мило...дори ми се извиняваше, оправдаваше се с хормонални проблеми и в един момент всичко се повтаря.  Сега беше просто една закачка, една забавна снимка, като тя реши, че илюстрирам нея.

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 13:07 от -AC/DC-

# 6
  • Мнения: 32 004
Конкретно моля, конкретно. Иначе ако не обясниш, какво точно очакваш от нас?

# 7
  • Мнения: 93
Просто реших да бъда искрен и започнах да и казвам всичко-и хубаво и лошо. Казах и доста излишни неща. За това уж беше ми простила, пишехме си всеки ден, пращахме си целувки, говореше ми мило...дори ми се извиняваше, оправдаваше се с хормонални проблеми и в един момент всичко се повтаря.  Сега беше просто една закачка, една забавна снимка, като тя реши, че илюстрирам нея.
Редактирано

# 8
  • Мнения: 32 004
Пак не разбрах кои са тия лоши и излишни неща  Laughing

# 9
  • Мнения: 93
Конкретно моля, конкретно. Иначе ако не обясниш, какво точно очакваш от нас?
Че съм се виждал с друго момиче, което ме харесва, но към което изпитвам само приятелски чувства, и че не беше любовна среща, а една разходка с която да и покажа моя град, понеже си търсят жилище. Казах и го в неподходящ момент, точно когато отпътува.

# 10
  • Мнения: 32 004
И друго?

# 11
  • Мнения: X
Преживявал съм подобни неща - нито момичето беше последното на света (всъщност изобщо не бяхме един за друг), нито моята грешка в случая беше чак такава голяма грешка (а по-скоро повод), нито извиненията помогнаха, даже напротив - вкараха отношенията в доста неприятен шаблон.

Приемете го като урок и гледайте напред. Не "споделяйте неприятни неща", не си правете шеги, дръжте се като зрял мъж, защото веднъж като се счупи вазата, е трудно да се залепи. С извиненията реално не оправяте нещата, а губите достойнство - може би е малко тъжно, но по мое наблюдение повечето жени не очакват, не харесват и не толерират подобно поведение (постоянни извинения) от мъж, каквото и да говорят.

Звучите ми като на възраст, в която любовната игра е в голяма степен дърпане и преследване. От всичко казано ми се струва, че сте я загубили тази игра или най-малкото сте на път да я изгубите.

Ако имате все още някакъв шанс в тази връзка, той е да се държите достойно. Не се извинявайте повече, но и не правете повече простотии. Не я преследвайте, дайте ѝ пространство тя да си реши какво иска. Подгответе се за мисълта, че може и това да е краят.

По принцип един съвет от мен - връзките започващи и поддържани онлайн са били винаги загуба на време в моя живот. И то загуба на много време. Онлайн средата създава една илюзорна близост, която е възможно най-лошата предпоставка за истинска връзка. Комбинацията от връзка от разстояние и онлайн за мен е най-лошата възможна. Ако няма перспективи да прехвърлите тази "любов" в реалността за повече от седмица, най-добре я отпишете според мен.

На Ваше място бих помислил за това и също бих си взел много сериозна бележка за поведението си и не бих допускал повече същите грешки. Не че е толкова страшно, ако ги допускате - животът ще Ви научи по трудния начин Simple Smile С акъли много рядко става, човек ако не го изживее урока, никога не вярва на другите...

Утре започва новата година, желая Ви промяна към по-добро през нея и реална връзка и близост - дали с това момиче, дали с друго, струва ми се, че не е чак толкова важно. Горе главата и весело посрещане довечера Simple Smile

# 12
  • Мнения: 93
Просто бях много наивен, мислех си, че мога да и кажа всичко, и че тя ще ми го прости.

# 13
  • Мнения: 32 004
Ами и на мен да ми каже някой, че се вижда с друга, ще му бия шута.
Явно не ти е била чак толкова на сърце, щом си излизал и с друга.

# 14
  • Мнения: 25 709
Просто бях много наивен, мислех си, че мога да и кажа всичко, и че тя ще ми го прости.

Като малък не са ли ти чели приказки? По-специално тази: https://liternet.bg/folklor/sbornici/rakli/mechkata.htm
Не е зле да я прочетеш пак и да си извадиш поуката.

# 15
  • На планетата земя
  • Мнения: 768
Конкретно моля, конкретно. Иначе ако не обясниш, какво точно очакваш от нас?
Че съм се виждал с друго момиче, което ме харесва, но към което изпитвам само приятелски чувства, и че не беше любовна среща, а една разходка с която да и покажа моя град, понеже си търсят жилище. Казах и го в неподходящ момент, точно когато отпътува.

Ами не е трябвало да и го казваш,и аз бих постъпила по същия начин да млъкна като нея, заслужил  си го.

# 16
  • Мнения: 32 004
BUBA_k, по-добре, че и го е казал.
Може и наистина да е било само разходка. Но кой знае как са щели да се развият нещата ако не си беше признал. Има вероятност да има две приятелки  Laughing
Точно в началото на една връзка, когато тепърва се изгражда доверие, такова признание би отблъснало всеки.
Не разбрахме снимката каква точно е била.
Но ми се струва, че криеш и още нещо.

# 17
  • Мнения: 31
С подобно поведение и милиони съобщения след случката допълнително си я засилил да не ти обърне внимание повече. Също така ако наистина е била безобидна шега считай, че си се отървал. От човек без хумор стой далеч. Иначе го приеми като опит, защото в нета 1 на 100 човека е нормален, когато става въпрос за връзки, запознанства и половинки.

# 18
  • Мнения: 1 030
Не е твоят човек това момиче. След като за една закачлива снимка стават такива драми, представям си какво би било за нещо по-сериозно. Връзките по интернет са странна работа за мен. Едно е да си всеки ден в пряк контакт с човека, да виждаш реакциите му, начина му действие и мислене, друго е с чат. Не се разстройвай, ако това момиче държи на теб, ще те потърси. Ако не го направи,значи не си заслужава. Забравяш и продължаваш напред! Само спри ти да се унижаваш и да и пишеш постоянно.

# 19
  • Мнения: 32 004
Е, не знаем каква е била снимката. Може за него закачлива да е, а за нея подигравка.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Е, не знаем каква е била снимката. Може за него закачлива да е, а за нея подигравка.

Абсолютно! Но пък съобразителните и емоционално интелигентни мъже са кът, особено в България, та нищо не може да ме учуди вече. Peace

# 21
  • Мнения: 15 960
От такива сръдливи хора - по-далеч. И да си сгафил,   можеше да ти го каже и покаже, че не й е приятно. Иначе тя ще се цупи,  ти ще й се извиняваш дни наред...не си е работа.

# 22
  • Мнения: 10 996
Аз също на младини така се разделях с мъжете. Просто спирах да им пиша, не им вдигах телефона. Правех го защото ми беше трудно да застана очи в очи и да си кажа истината. Така, че според мен мичето не иска да се виждате повече.
Съвет как да се държиш с жените не мога да ти дам. Аз пък на тия години, вече не искам да ми казват лъжи или да ми спестяват истината и бих предпочела по-директен мъж. Но сигурно едно младо момиче би искало по-внимателно отношение. Някои жени са много чувствителни, раними, неуверени и искат да се чувстват единствени на света. Това е утопия, но просто трябва да преживееш много по-ужасни нещо от изневери, за да оцениш, че ревността е глупост и въобще хабенето на нерви, като цяло е излишно.

# 23
  • Мнения: 93
Ами и на мен да ми каже някой, че се вижда с друга, ще му бия шута.
Явно не ти е била чак толкова на сърце, щом си излизал и с друга.
Тогава още не бяхме се виждали. Не знаех що за човек е в действителност и дали изобщо е реална. А за второто виждане просто не можех да откажа като приятел измолена помощ, тогава тя беше с родителите си, искаха да ги разведа с колата из близките градове.

# 24
  • Мнения: 1 030
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

# 25
  • Мнения: 178
В последно време, все повече се убеждавам, че хората не умеят да общуват извън интернет пространството.
Ииии дами, направо го схрускахте момчето Grinning

# 26
  • Мнения: 32 004
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

Ами не стопляш ли, че зависи какво има на снимката. Елементарно е.
Ама той и авторът не ще да каже.  Mr. Green

-AC/DC-, много зависи думите, които си използвал. Защото хората разбират и тълкуват по-различен начин на поднесена информация. Особено пък по-чувствителните. Ако не сте били във връзка, когато си се виждал с това момиче, не би трябвало да е проблем и ти дори не би трябвало да го казваш. Миналото си е минало.
Хайде, кажи каква е била тази снимка, че така се е обидила.



# 27
  • Мнения: 93
Не разбрахме снимката каква точно е била.
Но ми се струва, че криеш и още нещо.

# 28
  • Мнения: 1 030
Кажи наистина , какво толкова имаше на снимката, да ми светне лампичката, каква би могла да е тази толкова голяма обида..

# 29
  • Мнения: 25 709
А защо ѝ изпрати точно тази снимка, освен за да ѝ намекнеш нещо?
Да речеш, че е смешна или забавна, не е. Но е идеална за намеци.

# 30
  • Мнения: 1 030
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

Ами не стопляш ли, че зависи какво има на снимката. Елементарно е.
Ама той и авторът не ще да каже.  Mr. Green

-AC/DC-, много зависи думите, които си използвал. Защото хората разбират и тълкуват по-различен начин на поднесена информация. Особено пък по-чувствителните. Ако не сте били във връзка, когато си се виждал с това момиче, не би трябвало да е проблем и ти дори не би трябвало да го казваш. Миналото си е минало.
Хайде, кажи каква е била тази снимка, че така се е обидила.

За стоплянето...стоплям! Но не мисля, че проблема на девойката е в тази снимка. По- скоро тя е поводът, ако ти можеш да стоплиш.Елементарно е!


# 31
  • Мнения: 93
А защо ѝ изпрати точно тази снимка, освен за да ѝ намекнеш нещо?
Да речеш, че е смешна или забавна, не е. Но е идеална за намеци.
Не беше намек, а просто закачка.

# 32
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някои мъже явно смятат, че жените трябва да се смеят на дебелашките им шеги.

Снимката е тъпа.

# 33
  • Мнения: 25 709
За теб – закачка, за нея – намек.
Интересно, ако тя ти беше пратила като отговор също толкова закачлива снимка с надпис: "Мразя плужеци/глупаци/малки пишки" или "Аман от идиоти!", ти какво щеше да си помислиш? Нямаше ли да го приемеш като намек?
Не каза на колко години си, но дано да си още малък. Че за зрял мъж подобни инфантилщини...  Stop

# 34
  • Мнения: 1 030
Дори тази прословута снимка или намекът в нея да не и е харесал, това ли е начинът? Може да се каже, че не ти харесва закачката и да се обясни защо, примерно! Но ако искаш да бъдеш с  даден човек, едва ли нещо такова би било причина за прекратяване на отношенията. Несериозно е! Съвсем различно стоят нещата, когато обаче се търси някакъв повод за прекратяване на отношенията...снимката и е дошла идеално! Прилича ми на любовна драма между 17- годишни.

# 35
  • Мнения: 32 004

За стоплянето...стоплям! Но не мисля, че проблема на девойката е в тази снимка. По- скоро тя е поводът, ако ти можеш да стоплиш.Елементарно е!


Нямам навика да се изказвам за неща за които съм незапозната. Как точно можеш да коментираш дадена снимка, при положение, че не си я видял?
Историята познава и други такива случаи. Давам пример веднага, за да стоплиш.
Давам пример. Моя колежка, пълна жена, получава снимка от приятеля си на дебела жена с някакъв уж забавен надпис. Забавно за много хора, но точно приятелят и да и изпрати това е ясно, че тя ще го изтълкува като подигравка. След което тя го зарязва, а после той се вайкаше бая дълго време и съжаляваше за дебелашката си шега.

И не пиши в цитата, моля!  Peace
***
AC/DC, снимката не е кой знае колко забавна, ама явно е доста чувствителна и я е възприела не както трябва.

# 36
  • Мнения: 15 960
Снимката много ясно показва какви асоциации си прави неволно  човекът с приятелката си. Хич не е като да го чакат весели и щастливи дни с нея.

# 37
  • Мнения: 25 709
Преди години един такъв "деликатен джентълмен" беше пратил картичка на проектогаджето си за 8 март с пожелание: "Бъди все така растяща и искряща!". Тя пък беше малко пълничка и леко комплексирана на тема тегло, та... Познайте какъв беше резултатът.  Laughing

# 38
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Видели се веднъж за една седмица, той ѝ споделил "нещо неприятно", тя престанала да му отговаря, после той я атакувал с извинения и след като му простила, ѝ изпратил тъпата картичка. Любов ли бе да я опишеш!

Коя нормална жена ще тръгне да се обяснява? Ясно като бял ден.

# 39
  • Мнения: 25 709
Абе, чудя се, така и така днес в българското училище се учат какви ли не дивотии и куп безполезни неща, защо не вземат да вкарат и малко полезни уроци, като например как момичетата да се държат като дами, а момчетата – като джентълмени. Обноски, добри маниери... Такива неща, каквито явно в семейството днес трудно се прихващат. Със сигурност ще са им от по-голяма полза в живота, отколкото задълбаването в науки, с които никога повече няма да се занимават.
Много важно колко задачи по физика или стереометрия си решил, ако не можеш да свалиш и да вкараш в леглото си нито едно момиче.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 659
Нищо лошо не виждам в снимката, много хора се смеят на намръщените котки, има цяла серия за Гръмпи кет и всичките са с такива надписи. Но аз лично много мразя да ми досаждат и ако някой ми пише постоянно, моли ми се и тн,  би ме отблъснал. А да ми се обясняват в любов след една среща, бих решила, че отсрещният не е наред и е обсесивен.

# 41
  • Мнения: X
Някои хора коментират така сякаш никога не са били млади. Имам чувството, че сякаш вчера бях на 18-20г. с всичките притеснения, глупости, неуместни от неопитност постъпки и решения, "сложни" отношения, постоянни изясняваници на тези сложни отношения и т.н.

Понякога имам чувството, че някои коментари тук са от хора на поне 120г. Ако може всичко да се сведе до романтична вечеря в ресторант (със задължително плащане на сметката от мъжа), официална връзка, брак, деца, изневери и т.н. Пък на 20 на човек му се струва толкова по-сложно всичко. Онлайн връзки, само приятели, дърпане на плитки с глупави картички, които се приемат като смъртна обида... Не знам едно момиче на 20 как се чувства, но за момчетата - животът е пред теб. Не ги разбираш все още женските игрички (пък и самите момичета май все още не са съвсем наясно какво точно играят и правят и защо) и всяко отношение с момиче ти се струва като цяла вселена - уникално, неповторимо, многомерно - никой друг на света не е имал подобни отношения и всяко жестче и действие или бездействие допринася към изучаването на това отношение. Хайде сега, това е младостта. Това е моментът да се наживеят, да сбъркат, да бъркат безброй пъти. Не да ходят от 13 годишни, да имат вече по 3 деца на 22 и чак тогава да се сетят, че не са живели този безкрайно свободен студентски живот - без родители, без ограничения, без отговорности, със собствен терен и в обкръжението на безброй хора като теб. Живот, който оставя и горчиви и сладки спомени, но позволява на човек да премине напред, да не носи нещо неизживяно... На някои хора позволява, разбира се, някои си остават "вечни студенти" що се отнася до връзки, ангажименти и улягане, но това е друг въпрос вече... Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 167
Нейното държание е оправдание,че не иска да комуникира повече с теб.Нека бъдем реалисти,ако тази мацка те харесва няма да се държи като ощипана мома.Съвет: Давай напред.
Пс: може и да е омъжена и ти да си бил просто равлечение .

# 43
  • Мнения: 4 518
Аз не бих се занимавала с човек, който има много различно чувство за хумор от моето. Още повече с човек, който е опериран от такова. Снимката е безобидна и и аз когато я видях за първи път ми беше смешна. Не съжалявай, пропуснал си да си изгубиш времето.

# 44
  • Мнения: 93
Нищо лошо не виждам в снимката, много хора се смеят на намръщените котки, има цяла серия за Гръмпи кет и всичките са с такива надписи. Но аз лично много мразя да ми досаждат и ако някой ми пише постоянно, моли ми се и тн,  би ме отблъснал. А да ми се обясняват в любов след една среща, бих решила, че отсрещният не е наред и е обсесивен.
2 години сме поддържали връзка онлайн.

# 45
  • Мнения: 1 030
Нейното държание е оправдание,че не иска да комуникира повече с теб.Нека бъдем реалисти,ако тази мацка те харесва няма да се държи като ощипана мома.Съвет: Давай напред.
Пс: може и да е омъжена и ти да си бил просто равлечение .
Най-накрая реален поглед на ситуацията! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 31
Абе, чудя се, така и така днес в българското училище се учат какви ли не дивотии и куп безполезни неща, защо не вземат да вкарат и малко полезни уроци, като например как момичетата да се държат като дами, а момчетата – като джентълмени. Обноски, добри маниери... Такива неща, каквито явно в семейството днес трудно се прихващат. Със сигурност ще са им от по-голяма полза в живота, отколкото задълбаването в науки, с които никога повече няма да се занимават.
Много важно колко задачи по физика или стереометрия си решил, ако не можеш да свалиш и да вкараш в леглото си нито едно момиче.

Говорите за джентълмени и дами, а завършвате, че всичко опира до това кой кого вкарва в леглото. Нали точно заради съвременната разкрепостеност дамите и джентълмените умряха преди 1-2 поколения. Всъщност ако трябва да учим за съвременна социална култура няма нужда от много уроци. Всичко е супер опростено, ако се съди по 25 годишните момичета с празен поглед, видял поне 100 пишки и недораслите умствено мъжлета на по 30.


2 години сме поддържали връзка онлайн.

Не можеш да знаеш дали не е чупила ханш за някого докато сте били във 'връзка' по интернет. Много такива случаи има. Тия работи от разстояние са вятър работа дори спознат човек с предварително изградени отношения, а какво остава за непознати-познати от нета.

# 47
# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 988
Просто бях много наивен, мислех си, че мога да и кажа всичко, и че тя ще ми го прости.
Колкото по-рано човек научи, че на никого не може "да кажем всичко" и да очакваме, че винаги ще му е простено, толкова по-близки , обичащи го и уважаващи го хора ще има до себе си. Това няма нищо общо с лицемерието. Това е възпитание, такт, уважение към човека отсреща и себеуважение. Затова общуването "очи в очи" е несравнимо по-сложно от дистанционните контакти. / Едва ли можеш да си представиш колко ценни съвети ти е дал bgtatko81, но поне ги прочети няколко пъти./ И...успех.

# 49
  • София
  • Мнения: 7 997
Съвсем просто е - писали сте си, макар и 2 години, видели сте се и не си я изкефил. И сега се чуди как да се отърве от теб. Не е искала да влиза в полемика, досаждал си, престанала е да ти отговаря.

# 50
  • Мнения: 1 030
Чудесно! Видяхме ,че е бил искрен , когато е казал, че не е изневерявал, и е направил услуга на девойката и родителите и.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Сподели ли й за магията? Ако отговорът е да, това обяснява защо е спряла да пише. Grinning

# 52
  • Мнения: 25 709
Говорите за джентълмени и дами, а завършвате, че всичко опира до това кой кого вкарва в леглото. Нали точно заради съвременната разкрепостеност дамите и джентълмените умряха преди 1-2 поколения. Всъщност ако трябва да учим за съвременна социална култура няма нужда от много уроци. Всичко е супер опростено, ако се съди по 25 годишните момичета с празен поглед, видял поне 100 пишки и недораслите умствено мъжлета на по 30.


Всъщност си болезнено прав.
Но все пак, не мисля, че сексуалната революция е виновна за опростачването на съвременния българин като цяло. Други са факторите.

# 53
  • Мнения: 54 633
Видели се веднъж за една седмица, той ѝ споделил "нещо неприятно", тя престанала да му отговаря, после той я атакувал с извинения и след като му простила, ѝ изпратил тъпата картичка. Любов ли бе да я опишеш!

Коя нормална жена ще тръгне да се обяснява? Ясно като бял ден.

+100 Peace

Да имаш чувство за хумор е безценно качество и разведрява всяка връзка.
Но да се смееш на простотии е само за хора с ниска култура и интелект.
Явно момичето не е от тъпите.

Търси си друга, мисли какво споделяш и не се излагай с такива тъпи картички.

# 54
  • Мнения: X
Всичко е супер опростено, ако се съди по 25 годишните момичета с празен поглед, видял поне 100 пишки и недораслите умствено мъжлета на по 30.
Трудно могат и двете да са верни едновременно, освен ако не допускате някаква малка група мъже с по 100 000 бройки в тефтера.

Иначе са съпоставими видените полови органи, като естествено бихме могли да говорим за някакъв Парето принцип - че малка част от мъжете/жените са отговорни за голяма част от сексуалните случки Simple Smile

Повечето хора са нормални, които също значи, че много рядко едни взаимоотношения се развиват като по учебник или пък с идеално преценени знаци, разчитане на знаците и т.н.

Е, има ги и такива като двойката, на която попаднахме веднъж случайно по телевизията - някакво шоу от типа на биг брадър. Момичето - на пръв поглед нормално изглеждащо, симпатично младо момиче, поне визуално не някаква пайнерка/плеймейтка, момчето също нормално изглеждащо, не много красиво, ушато едно такова. Щели да се женят в шоуто. И като се почнаха едни въпроси при някаква имитация на детектор на лъжата - вярно ли е, че си му изневерявала понече от 10 пъти с повече от 10 различни мъже ", "вярно ли е, че си ѝ изневерявал повече от 5 пъти с повече от 4 различни жени" и т.н. и т.н. И те "вярно, вярно" и се подхилват. Накрая се и гушнаха и се ожениха. Много беше смешно. Та истина или шоу - подобни хора винаги ще има, но не мисля, че са правилото те, по-скоро са изключението Simple Smile Правилото са смотани момчета и смотани момичета, видели по няколко, а често дори николко преди да се обвържат за цял живот. След 50 години ще се тръшкат в тогавашния вариант на интернета какъв упадък на нравите било имало и как не били младите същите като едно време.

# 55
  • Мнения: 10 996
Сто пъти предпочитам прости взаимоотношения, дори и на основата на секс, от това някой да се сърди и цупи за щяло и нещяло.
Най-да мразя хора себелюбиви, дето трябва да стъпваш по чорапи около тях сакън да не ги обидиш.  Човек трябва да е широкоскроен. Сега автора да приеме, че това момиче не го харесва и да продължава напред. Може да и напише два реда, без да я укорява да я пита защо му се сърди, и ако нищо не му каже - Адиос.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 997
Според мен тя не му се сърди, поне не и с цел манипулация, а просто го е разкарала.

# 57
  • Мнения: 54 633
Точно! Просто не е на нейното ниво и няма смисъл да си губи времето с него!

# 58
  • Мнения: 31
Трудно могат и двете да са верни едновременно, освен ако не допускате някаква малка група мъже с по 100 000 бройки в тефтера.

Иначе са съпоставими видените полови органи, като естествено бихме могли да говорим за някакъв Парето принцип - че малка част от мъжете/жените са отговорни за голяма част от сексуалните случки Simple Smile

Повечето хора са нормални, които също значи, че много рядко едни взаимоотношения се развиват като по учебник или пък с идеално преценени знаци, разчитане на знаците и т.н.

Естествено, че хиперболизирам, но не много. Има повече мъже на сухо, отколкото жени. Поне такива са моите наблюдения, защото особено при някои жени деленето на вървежен мъж въобще не е голям проблем.

Обърканата роля на половете води и до объркана роля в отношенията. Повечето хора са такива, каквито се очаква тях да бъдат, а доскоро маргинализираните личности, каквито описвате от риалити форматите, започват да имат все повече и повече клонинги в по-меки варианти във всички нива на обществото.

Иначе нямаше да има този скок в разводи (52% за бракове сключени последните 10 години), смяна на полове, гей паради, работохолици на антидепресанти и тук-там някой, който си е пръснал канчето от самота, каквито случаи зачестиха в развитите държави от десетилетие насам.

# 59
  • Мнения: 1 030
А вие как разбрахте нивото на девойката? Мисля, че започнахте да ставате груби в изказванията си! На нея не и прави чест този начин на поведение. Когато не желаеш да имаш контакти с някого му го казваш, обясняваш причините и приключваш. Така поне правят повечето що годе интелигентни и възпитани хора.

# 60
  • Мнения: X
Иначе нямаше да има този скок в разводи (52% за бракове сключени последните 10 години), смяна на полове, гей паради, работохолици на антидепресанти и тук-там някой, който си е пръснал канчето от самота, каквито случаи зачестиха в развитите държави от десетилетие насам.
Обсъжда се в много теми това. Разводите са, защото хората са по-свободни, жените са по-еманципирани и не търпят да ги бият или да им изневеряват, животът предлага повече възможности, обществото не остракира по същия начин примерно една разведена жена както го правеше преди 40-50 години. Също културата, медиите, социалните мрежи са много по-разкрепостени отколкото преди 1/2 век, когато една цица по телевизора беше равнозначна на скандал и в либералния запад дори.

Нравите еволюират и тази еволюция е за добро. Вместо да робуват на някакви остарели разбирания, каквито можем и в днешно време да наблюдаваме в мюсюлманските общества и да видим колко са малоумни, хората търсят себе си, търсят щастието си. Хомосексуалисти има откакто съществува света, но дълги години предпочитанията им са били табу, съдили са ги за содомия и са ги "лекували" от педерастия, включително и с електрошок, химическа кастрация, на каквато е бил подложен дори великият учен Тюринг, феноменален гений, един от бащите на компютъра. Сходно е било и с жените. Затова не е имало толкова разводи. Колко разводи има в Саудитска арабия или в Катар примерно или в Египет? Така че вместо да въздишате по отминалите нрави и да се възмущавате, че гейовете си правят паради, вижте в консервативните, дълбоко религиозни общества какво е положението днес и помислете наистина ли е за предпочитане това пред либералния модел. Защото каквото е в тези общества днес, не много по-различно е било преди 100-150 години и в нашите.

# 61
  • Мнения: 20 022
Без да съм изчела всички мнения по темата.
Авторът, като човек с опит в онлайн срещите, тази девойка или жена не те харесва и иска да се отърве от теб. Приличаш ми на човек, който търси да се хване като удавник за женка, оп за сламка. Изплашила се е и иска да си бие шута.
Няма значение колко време сте общували онлайн, винаги е шокираща срещата на живо. Човек гради във въображението си определени представи и после е нужно време да ги синхронизира с реалното. Тя не е срещнала в твое лице това, което е очаквала. А с тези излияния тип "ще сме заедно за цял живот", прекалена искреност и начин за навлизане в личното пространство, направо се чуди как да се отлепи от теб.
Друго, ако наистина няма чувство за хумор и ти представяш всичко без нещо да се губи, айде моля ти се, защо ти е такъв тънкообиден човек, да се криви и цупи за всичко. Самоиронията е присъща на по-интелигентните хора, другите се обиждат. От една снимка с коте, падам и умирам. Просто си е търсила повод да те отдалечи от себе си.

Моят съвет – не сте един за друг, запази достойнство и си гледай живота. Може много да я харесваш, но тя не те харесва.

# 62
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Приличаш ми на човек, който търси да се хване като удавник за женка, оп за сламка.

Отвратителна дума, а употребена от жена...

# 63
  • София
  • Мнения: 24 839
Просто бях много наивен, мислех си, че мога да и кажа всичко, и че тя ще ми го прости.

Я не се излагай поне пред нас!
Наивен бил, та вместо да се съсредоточи върху момичето, което на всичкото отгоре си тръгва в този момент, той тръгнал да се пъчи колко много го харесват жените и как бил намерил време да развежда обожателката, която си търси жилище.......
Това е простотия и липса на елементарна емоционална интелигентност.
И вместо да благодариш на Господ, че ти се два втори шанс, ти се оливаш отново- пак от голяма любов воден.

Питам се, ами ако не обичаш човека, какви ли гадости ще му сътворяваш, ей така- от наивност? newsm78

# 64
  • Мнения: 93
По този начин исках да покажа съвсем различно нещо-че за разлика от повечето хора аз не крия нищо и така да и спечеля доверието.

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По този начин исках да покажа съвсем различно нещо-че за разлика от повечето хора аз не крия нищо и така да и спечеля доверието.

Извинявай, на колко години си?

# 66
  • София
  • Мнения: 24 839
А вие как разбрахте нивото на девойката? Мисля, че започнахте да ставате груби в изказванията си! На нея не и прави чест този начин на поведение. Когато не желаеш да имаш контакти с някого му го казваш, обясняваш причините и приключваш. Така поне правят повечето що годе интелигентни и възпитани хора.

Аз, от написаното дотук, разбрах че при първото разсърдване, на юнака му е реагирано директно, не го е оставила да се чуди какво става.
И след като се е извинявал и обещавал че " няма повече така", веднага щом му е простила, е решил да ѝ покаже, че той е направил жеста- тя всъщност си е същество, което мрази всички и е сърдито на целия свят.

Ами, при такава ситуация, само да спреш комуникацията е направо подвиг- повечето биха го натикали някъде, където слънце не огрява.

ПП. Авторът, разказа ли ѝ и за часовника, обясни ли ѝ подробно какви точно чувства изпитва другото момиче към теб?
Гледай да предадеш думите едно към едно, че да не би да не си достатъчно откровен!

Ти нас ли пързаляш или си емоционален скопец?

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Аз, от написаното дотук, разбрах че при първото разсърдване, на юнака му е реагирано директно, не го е оставила да се чуди какво става.
И след като се е извинявал и обещавал че " няма повече така", веднага щом му е простила, е решил да ѝ покаже, че той е направил жеста- тя всъщност си е същество, което мрази всички и е сърдито на целия свят.

Ами, при такава ситуация, само да спреш комуникацията е направо подвиг- повечето биха го натикали някъде, където слънце не огрява.

Най-точното мнение в темата, право в десетката! Peace

# 68
  • Мнения: 93
По този начин исках да покажа съвсем различно нещо-че за разлика от повечето хора аз не крия нищо и така да и спечеля доверието.

Извинявай, на колко години си?
31

# 69
  • Мнения: 93
А вие как разбрахте нивото на девойката? Мисля, че започнахте да ставате груби в изказванията си! На нея не и прави чест този начин на поведение. Когато не желаеш да имаш контакти с някого му го казваш, обясняваш причините и приключваш. Така поне правят повечето що годе интелигентни и възпитани хора.

Аз, от написаното дотук, разбрах че при първото разсърдване, на юнака му е реагирано директно, не го е оставила да се чуди какво става.
И след като се е извинявал и обещавал че " няма повече така", веднага щом му е простила, е решил да ѝ покаже, че той е направил жеста- тя всъщност си е същество, което мрази всички и е сърдито на целия свят.

Ами, при такава ситуация, само да спреш комуникацията е направо подвиг- повечето биха го натикали някъде, където слънце не огрява.

ПП. Авторът, разказа ли ѝ и за часовника, обясни ли ѝ подробно какви точно чувства изпитва другото момиче към теб?
Гледай да предадеш думите едно към едно, че да не би да не си достатъчно откровен!

Ти нас ли пързаляш или си емоционален скопец?
Всичко реших да и споделя.

# 70
  • Мнения: 15 960
Абе ще й се извинява няколко седмици, да не е Лайза Минели...
Такива пък най ги обичам, да стъпваш на пръсти край тях, че все за нещо ще се нацупят.

# 71
  • Мнения: 93
Дали не се е обидила от снимката и да е решила да ми покаже какво е да си лош?!

# 72
  • Мнения: X
31 е новото 13. newsm78 Бива ли на тази възраст такива глупости?!

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По този начин исках да покажа съвсем различно нещо-че за разлика от повечето хора аз не крия нищо и така да и спечеля доверието.

Извинявай, на колко години си?
31

Благодаря, че отговори. Попитах, защото каквото и да си искал да покажеш, според мен единствено си показал... /извинявай/ глупост /меко казано/.

# 74
  • Мнения: 14 966
Абе ще й се извинява няколко седмици, да не е Лайза Минели...
Такива пък най ги обичам, да стъпваш на пръсти край тях, че все за нещо ще се нацупят.

Това и аз го споделям.
Но :
Авторе , не си подбрал , очевидно , и двата момента откровения.
Как пък реши да споделяш колко си неотразим и търсен , след като преспа с момичето , след две години ухажване , а не- преди това ?
И как ти хрумна да изпратиш точно такава картинка , явно в контекст някакъв. За такава сръдня , доста вероятно да си безкрайно нетактичен.
Това показва непознаване на реакциите на обекта на чувствата ти.
Картинката не е толкова лоша , ако е придружена с някакво закачливо коментарче , от сорта "виж какво намерих в нета , сладко е , или нещо подобно".
Ако момичето ти е пишело нещо сериозно и е получило , вместо отговор , подобна картинка... ами подличко е.

# 75
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И още нещо: /според хронологията на постовете ти/ си приел часовника-подарък от жената, към която не изпитваш чувства, ама тя била влюбена в теб, когато вече си "познавал" другата от интернет. Не мислиш ли, че не е логично /ако е истина историята/ да приемаш подобни подаръци? И го каза на момичето от интернет, за да се похвалиш, а не за да си честен. Да знае тя, че има работа с мъж, в когото е влюбена друга жена.

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 20:04 от smileys

# 76
  • Мнения: 93
Майка и ми натика часовника в ръцете, а аз го приех просто за да не ги обидя, не че го исках.

# 77
  • Мнения: 93
Не съм го казал за да се хваля. Но осъзнавам, че и напълних главата с глупости.

# 78
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Майка и ми натика часовника в ръцете, а аз го приех просто за да не ги обидя, не че го исках.

Не бих приела такъв подарък, но хората сме различни.

Не съм го казал за да се хваля. Но осъзнавам, че и напълних главата с глупости.

Може да не си искал това, а тя това да е почувствала /просто разсъждавам от гледна точка на жената/. Осъзнаваш - това е добре. При положение, че осъзнаваш, предполагам, че приемаш държанието ѝ за логично.

За мен е такова. Директно бих те отсвирила, колкото и извинения да изпращаш.

Няма нищо мътно в тази история и никаква необходимост от писане на трактати по темата. 

# 79
  • Мнения: 54 633
Смайли, мислиш точно като мен! Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 93
За много години на всички! Нека 2018 е изпълнена с приятни емоции и много любов Wink

# 81
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Честита Нова година и на теб!

Здраве, щастие, късмет, любов и повече разум!

# 82
  • Мнения: 4 622
Сгрешило е момчето, но не мисля, че са били непростими грешки. Просто момичето не го е харесвало достатъчно и си е търсило причини да го отсвири. Нито това, което е казал е нещо кой знае какво, а за картинката с котката, дори не искам да коментирам какъв човек трябва да си, за да се обидиш на нещо такова Grinning И така.... не се тормози, човече, просто не сте си паснали и тя го е разбрала първа.

# 83
  • Мнения: 2 039
На колко години е автора?Звучи крайно несериозно.Момичето явно не го е харесвало достатъчно и след няколко негови изцепки се е оттеглило от връзката.

# 84
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На колко години е автора?Звучи крайно несериозно.Момичето явно не го е харесвало достатъчно и след няколко негови изцепки се е оттеглило от връзката.

Като прочетеш постовете, ще разбереш.

# 85
  • Мнения: 157
Тури й кръст на тази връзка. Не дълбай повече, че момата ще те разкара с лъжа.
Нямаш си представа колко е обидно да те разкарат с думите " наистина си прекрасен, но.....".
Сякаш жените се абонират някъде за тези думи.
Така че, да, надявай се да не ти се налага да слушаш глупави оправдания и извинения.

# 86
  • Мнения: 29 711
31 е новото 13. newsm78 Бива ли на тази възраст такива глупости?!
+1  Peace
На 31 г. е автора, но поведението му е като на тийнейджър.

Дано си вземе поука от съветите тук.

# 87
  • Мнения: X
Направо си представям как продължавам с човек, който ми обяснява колко и как други жени били влюбени в него, а той завалията, от добро сърце ги развежда насам-натам...... (липсва ми емотикона "търкалящо се от смях човече").
Ай мерси, от подобна "искреност".
Ако е мъж на място, ще си задържи "скъпоценните тайни" само за себе си, а въпросните влюбени госпожици директно ще разкара от живота си.
Мъж, който обича и държи на една жена, не й навира разни "кифли с Фафли" под носа, за да "Айй, виж мЪ колко съм вървежен, беее.....!", а тихомълком ги разкарва от живота си.
Снимката не видях, ама не ми и трябва....напълно разбирам защо момичето се е изпарило и не ще да чуе вече за тоз "младеж влюбен"......

# 88
  • Мнения: 29 711
 Amour*  , толкоз добре го написа! Баш тъй си е! Peace

# 89
  • Paris, France
  • Мнения: 14 119
Привет и ЧНГ. Според мене връзката с момичето от интернет няма бъдеще дори и да успееш да измъкнеш отговор от нея. Тя явно е обидчива а ти си директен. С моят мъж и двамата сме доста себични, нетактични и прями, но понеже никой не е обидчив не си тровим нервите. Аз не виждам смисъл да се правя на маймуна само за да не ме напуснат. Станалото е станало и не е края на света а ново начало и за двама ви. Ако в интернет се обижда от написано, в реалният живот нямате шанс да се спогодите. Тя явно изисква много внимание и държи непрекъснато да и се показва вярност, изключвайки околни същества от женски пол от живота ти. Има и елемент на културна особеност, може би. Тя българка ли е? И малко за интернет връзките:
1. В интернет рядко си единствен, особено в началото.
2. И най-грозната, дебела, стара, очилата лелка с 3 деца от 5 различни мъже, обитаваща селска барака с кенеф на двора, в интернет има хиляди ухажори от най-различни места, готови да я посещават, канят итн.
3. Понеже жените в сайтове са заливани с комплименти и мазнене от драпащи за евтин секс, срещи, документи чрез брак, съвместен живот мъже, започват да ги приемат за даденост и да очакват единствено цветя и рози, поръсени със златен прах и умело декорирани с долари и евра.
4. Повечето жени из нета имат план Б. Даже по няколко. В момента, в който изпита несигурност или конкуренция, те увеличават интензитета и продължителността на общуване с увеличен брой мъже. Защо да слуша критики като може да получава комплименти?
5. Мъж, с когото се е вече срещнала, не представлява особен интерес извън икономически и сексуален, ако и някои да лъжат, околните и себе си, че са влюбени.
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.

Живей си живота с наслада! Не сте били женени и сте свободни да срещате когото си искате. Успех и късмет

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.

Къде ги раздават тези Шопарчета и Ролексчета, да взема да се наредя и аз, нищо че не съм свободна мома? Mr. Green

# 91
  • Мнения: X
Цял роман съчинихте... Rolling Eyes

Авторът е загубил 2 години от живота си в мечтания, тъй като не е способен да поддържа нормална и реална връзка с жена. Изостава все повече в това отношение и трупа липси, затова и тази инфантилност.

# 92
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И малко за интернет връзките:
1. В интернет рядко си единствен, особено в началото.
2. И най-грозната, дебела, стара, очилата лелка с 3 деца от 5 различни мъже, обитаваща селска барака с кенеф на двора, в интернет има хиляди ухажори от най-различни места, готови да я посещават, канят итн.
3. Понеже жените в сайтове са заливани с комплименти и мазнене от драпащи за евтин секс, срещи, документи чрез брак, съвместен живот мъже, започват да ги приемат за даденост и да очакват единствено цветя и рози, поръсени със златен прах и умело декорирани с долари и евра.
4. Повечето жени из нета имат план Б. Даже по няколко. В момента, в който изпита несигурност или конкуренция, те увеличават интензитета и продължителността на общуване с увеличен брой мъже. Защо да слуша критики като може да получава комплименти?
5. Мъж, с когото се е вече срещнала, не представлява особен интерес извън икономически и сексуален, ако и някои да лъжат, околните и себе си, че са влюбени.
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.


Скоро не бях чела подобна тъпотия. Сама ли направи тези заключения? От личен опит?

# 93
  • София
  • Мнения: 861
От моя гледна точка, виртуалното общуване, придружено само с едноседмично познанство, въобще не дават основание да кажеш, че познаваш някого, камо ли пък да имаш сериозни отношения с него. Седем дена секс туризъм не се равняват на връзка. Ако действително се познавахте, щяхте да знаете кое радва и кое обижда човека отсреща, нямаше да се чудите защо сега не иска и да ви чуе. Това е увлечение по-скоро. Продължете напред. Отсрещната страна явно го е направила.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
На мен друго ми стана интересно – защо всички автоматично приехте, че когато момичето е дошло в България за седмица, двамата са правили секс? Аз имам някакви подозрения, че до кревата така и не се е стигнало. Нека авторът да поясни този момент, ако все още чете темата, защото е важен. Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 24 839
Ние автоматично приехме и че момичето е българка, а ако не е, не ща да го мисля, балканския мачо........

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Е, поне че е българка, май можем да сме сигурни – нали назад в темата авторът публикува картинката, която ѝ е изпратил. Текстът си беше на български. Peace

# 97
  • Мнения: X
Е, ако за 31 г. мъж "хубава и любовна седмица" означава държане на ръце и откраднати целувки, вече не знам за какво говорим. Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

# 99
  • Мнения: X
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Жалко, че авторът избяга. Mr. Green Интересните въпроси тепърва започват. Joy

# 100
  • Мнения: 29 711
Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Ако това е ситуацията, ще избяга момичето.....да не е на 15 г., че да се държат за ръце и да пърхат с мигли?!?

ПС: Не можах да видя картинката, нещо изтрита май.... newsm78

# 101
  • София
  • Мнения: 11 659
Не е изтрита, може би със старията версия на форума и затова не я виждаш. Ето я:
http://www.img-share.eu/main/image_view/received_482654845436590 … 14724216.jpeg.htm

# 102
  • Мнения: 29 711
Въх, що за глупост?!?!

Че съм руса, руса съм......явно затова не я разбирам.

# 103
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 707
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Жалко, че авторът избяга. Mr. Green Интересните въпроси тепърва започват. Joy

Точно затова и избяга  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 93
Привет и ЧНГ. Тя българка ли е? Успех и късмет
Ч.Н.Г! Благодаря! Рускиня е Simple Smile

# 105
  • Мнения: 93
На мен друго ми стана интересно – защо всички автоматично приехте, че когато момичето е дошло в България за седмица, двамата са правили секс? Аз имам някакви подозрения, че до кревата така и не се е стигнало. Нека авторът да поясни този момент, ако все още чете темата, защото е важен. Peace
Подозренията са ти грешни Wink

# 106
  • Мнения: 14 966
Авторе , има ли развитие някакво ?

# 107
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Пали свещ, че си се отървал навреме.

# 108
# 109
  • Мнения: 93
Авторе , има ли развитие някакво ?
Засега не.

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
И каква е развръзката на любовния казус, в крайна сметка? Simple Smile

# 111
  • Мнения: 93
И каква е развръзката на любовния казус, в крайна сметка? Simple Smile
Имала е лични проблеми. Оправихме се Wink

# 112
  • Мнения: 32 004
Ами, честито  Laughing

# 113
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Честито за рускиня? Боже!

Мислех, че пали свещи, че се е отървал.

# 114
  • Мнения: 10 996
Рускините са много красиви момичета. Моят големият син иска да научи руски. Много е впечатлен от тях, като ходим по почивки. Радвам се, че автора няма вина-за драмата. Вижда ми се добро и чувствително момче.

# 115
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Рускините са много красиви момичета. Моят големият син иска да научи руски. Много е впечатлен от тях, като ходим по почивки.



Прекрасно!

# 116
  • Мнения: 32 004

Честито за рускиня? Боже!

Мислех, че пали свещи, че се е отървал.

Защо така? Признавам, не познавам рускините, но едва ли всички са толкова лоши. Какво им има? newsm78
Щом се обичат младите, да се взимат.

# 117
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Познавам рускини, омъжени за българи /Умрат да докопат българин/, живяла съм сред руснаци в Полша. Не ми се изпада в подробности, само реагирам спонтанно.

# 118
  • Мнения: 29 711
Познавам две жени рускини, омъжени за българи. Разлика между тях от земята до небето. Не можем да сложим всички хора под един знаменател.  Peace

# 119
  • Мнения: X
И каква е развръзката на любовния казус, в крайна сметка? Simple Smile
Имала е лични проблеми. Оправихме се Wink

Нататък как ще я карате, все същото ли? Имате ли някакви планове да се събирате заедно?

# 120
  • Мнения: 20 022
И какво се оказа то – рускиня без чувство за хумор. Simple Smile Да не повярва човек.
И, все пак, изяснете се кой за какво си мълчи и зачезва сърдит. Да не другия път да постнеш снимка на мече и тя да го приеме като намек. Успех!

# 121
  • Мнения: 25 709
Рускините са много красиви момичета. Моят големият син иска да научи руски. Много е впечатлен от тях, като ходим по почивки.

Следи по-внимателно какви сайтове посещава. Че в едни по-специализирани, към които момченцата проявяват силен интерес, е пълно с рускини и украинки.
Ако се сещаш какво ти намеквам... А и към останалите майки – прояви ли момченцето ви внезапен интерес към изучаването на руски език, да си знаете каква може да е причината.

# 122
  • Мнения: 10 996
Той е малък, но като ги гледа на плажа колко са слаби и с руси коси до кръста и се впечатлява. Той също е слаб, а повечето момичета от класа му са двойни на него и ги сравнява с рускините.

# 123
  • Мнения: 3 916
От първа страница скочих направо на девета, за да прочета за някакви рускини и малко момченце нещо. Смея се със сълзи.

# 124
  • Мнения: X
Момичето да не е рускинче?

Ти вместо да се чудиш дали не те е отсвирила, мислил ли си колко време може да продължи вашата виртуална връзка? Има ли изобщо някакъв шанс да се съберете заедно на едно място? Дали това не е по-големият проблем - че тя не вижда перспектива във отношенията ви. От личен опит смея да твърдя, че виртуалното общуване до един определен момент може да е много приятно, но оттам нататък става досадно и натоварващо. Вместо да се виждаш с някого, да си говорите очи в очи, да се докосвате - да дремеш пред някакъв компютър...ами започва да втръсва. Да не говорим, ако предпочитате пък да си пишете, до колко недоразумения може да се стигне от едното писане.
По въпроса с откровеността - малко жени обичат да си максимално откровен с тях. Остави откровеността и дебелашкия хумор за приятелите си от мъжки пол. С жени, особено на 'намсиколко километъра от теб, карай по-внимателно. И наистина помисли как виждаш връзката ви след да речем година, готов ли си за промени, тя готова ли е за промени или просто те кефи идеята някой да въздиша по теб.

А, сега видях, че както и предполагах, девойката е рускинка.
Ами може да му се е ходило на евтино море на момичето...

# 125
  • Мнения: 1 316
По този начин исках да покажа съвсем различно нещо-че за разлика от повечето хора аз не крия нищо и така да и спечеля доверието.

Извинявай, на колко години си?
31
Много си недорасъл в разсъжденията си за 31-годишен мъж.

# 126
  • София
  • Мнения: 17 592
Рускините са много красиви момичета. Моят големият син иска да научи руски. Много е впечатлен от тях, като ходим по почивки.

Следи по-внимателно какви сайтове посещава. Че в едни по-специализирани, към които момченцата проявяват силен интерес, е пълно с рускини и украинки.
Ако се сещаш какво ти намеквам... А и към останалите майки – прояви ли момченцето ви внезапен интерес към изучаването на руски език, да си знаете каква може да е причината.


Чудя се как ли да го предизвикам този интерес...
Отчаяно се опитвам да го накарам моето да прояви повече ентусиазъм към изучаването на руския - ама всичко е насила.
Само че е на 10 и за него все още момичетата са а) момчета, които като всички играят на майнкрафт и др. подобни, но просто посещават другата тоалетна или б) досадни ревли.

И какво да направя, та да почне да учи по-старателно руски?

# 127
  • Мнения: 25 709
Синът ми се беше зарибил още като малък. Един от каналите с детска анимация беше дублиран на руски (през 90-те) и както зяпаше филмчета, понаучи няколко думи.  Laughing
Следващото зарибяване беше покрай баща му, който сваляше доста неща от руските сайтове, предимно техническа информация, но и разни игрички.
След това бяха чатовете с рускоговорящи девушки, но това е вече на по-късен тийнейджърски етап. Четвърто, пето и шесто са руски филми, музика и т.н.
Говоря за интереса към езика, а дали и до каква степен ще се овладее, вече зависи дали, как и колко се учи. Синът ми така и не го научи, но му остана интересът към руската култура като цяло.

# 128
  • Paris, France
  • Мнения: 14 119
Как Сийке, у нас дъщеря ми проявява интерес към руския. Казвай аз какво да следя!

# 129
  • Мнения: 36
Поредната жертва на българо-съветската дружба, само където още не го е разбрал.

# 130
  • Мнения: X
Привет! Няма ли момиче, което е близо до теб, че си харесал от чужбина? Доста по трудни са за изпълнение поддържането на  връзка от разтояние. Намери си такава, която е близо до теб

Общи условия

Активация на акаунт