Сложни взаимоотношения и любовна драма

  • 25 468
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 030
Хайде сега, подигравка! Каква подигравка толкова да е с една снимка? Момчето я харесва и си личи и едва ли би и се подиграл чак толкова, че така жестоко да я обиди. А тя принцесата си начесва егото , карайки го да я търси и да и се извинява постоянно! Моето лично мнение е, че момичето не заслужава усилията му! От действията и  не виждам да  държи на него по какъвто и да било начин!

Ами не стопляш ли, че зависи какво има на снимката. Елементарно е.
Ама той и авторът не ще да каже.  Mr. Green

-AC/DC-, много зависи думите, които си използвал. Защото хората разбират и тълкуват по-различен начин на поднесена информация. Особено пък по-чувствителните. Ако не сте били във връзка, когато си се виждал с това момиче, не би трябвало да е проблем и ти дори не би трябвало да го казваш. Миналото си е минало.
Хайде, кажи каква е била тази снимка, че така се е обидила.

За стоплянето...стоплям! Но не мисля, че проблема на девойката е в тази снимка. По- скоро тя е поводът, ако ти можеш да стоплиш.Елементарно е!


# 31
  • Мнения: 93
А защо ѝ изпрати точно тази снимка, освен за да ѝ намекнеш нещо?
Да речеш, че е смешна или забавна, не е. Но е идеална за намеци.
Не беше намек, а просто закачка.

# 32
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някои мъже явно смятат, че жените трябва да се смеят на дебелашките им шеги.

Снимката е тъпа.

# 33
  • Мнения: 25 808
За теб – закачка, за нея – намек.
Интересно, ако тя ти беше пратила като отговор също толкова закачлива снимка с надпис: "Мразя плужеци/глупаци/малки пишки" или "Аман от идиоти!", ти какво щеше да си помислиш? Нямаше ли да го приемеш като намек?
Не каза на колко години си, но дано да си още малък. Че за зрял мъж подобни инфантилщини...  Stop

# 34
  • Мнения: 1 030
Дори тази прословута снимка или намекът в нея да не и е харесал, това ли е начинът? Може да се каже, че не ти харесва закачката и да се обясни защо, примерно! Но ако искаш да бъдеш с  даден човек, едва ли нещо такова би било причина за прекратяване на отношенията. Несериозно е! Съвсем различно стоят нещата, когато обаче се търси някакъв повод за прекратяване на отношенията...снимката и е дошла идеално! Прилича ми на любовна драма между 17- годишни.

# 35
  • Мнения: 32 247

За стоплянето...стоплям! Но не мисля, че проблема на девойката е в тази снимка. По- скоро тя е поводът, ако ти можеш да стоплиш.Елементарно е!


Нямам навика да се изказвам за неща за които съм незапозната. Как точно можеш да коментираш дадена снимка, при положение, че не си я видял?
Историята познава и други такива случаи. Давам пример веднага, за да стоплиш.
Давам пример. Моя колежка, пълна жена, получава снимка от приятеля си на дебела жена с някакъв уж забавен надпис. Забавно за много хора, но точно приятелят и да и изпрати това е ясно, че тя ще го изтълкува като подигравка. След което тя го зарязва, а после той се вайкаше бая дълго време и съжаляваше за дебелашката си шега.

И не пиши в цитата, моля!  Peace
***
AC/DC, снимката не е кой знае колко забавна, ама явно е доста чувствителна и я е възприела не както трябва.

# 36
  • Мнения: 15 960
Снимката много ясно показва какви асоциации си прави неволно  човекът с приятелката си. Хич не е като да го чакат весели и щастливи дни с нея.

# 37
  • Мнения: 25 808
Преди години един такъв "деликатен джентълмен" беше пратил картичка на проектогаджето си за 8 март с пожелание: "Бъди все така растяща и искряща!". Тя пък беше малко пълничка и леко комплексирана на тема тегло, та... Познайте какъв беше резултатът.  Laughing

# 38
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Видели се веднъж за една седмица, той ѝ споделил "нещо неприятно", тя престанала да му отговаря, после той я атакувал с извинения и след като му простила, ѝ изпратил тъпата картичка. Любов ли бе да я опишеш!

Коя нормална жена ще тръгне да се обяснява? Ясно като бял ден.

# 39
  • Мнения: 25 808
Абе, чудя се, така и така днес в българското училище се учат какви ли не дивотии и куп безполезни неща, защо не вземат да вкарат и малко полезни уроци, като например как момичетата да се държат като дами, а момчетата – като джентълмени. Обноски, добри маниери... Такива неща, каквито явно в семейството днес трудно се прихващат. Със сигурност ще са им от по-голяма полза в живота, отколкото задълбаването в науки, с които никога повече няма да се занимават.
Много важно колко задачи по физика или стереометрия си решил, ако не можеш да свалиш и да вкараш в леглото си нито едно момиче.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 707
Нищо лошо не виждам в снимката, много хора се смеят на намръщените котки, има цяла серия за Гръмпи кет и всичките са с такива надписи. Но аз лично много мразя да ми досаждат и ако някой ми пише постоянно, моли ми се и тн,  би ме отблъснал. А да ми се обясняват в любов след една среща, бих решила, че отсрещният не е наред и е обсесивен.

# 41
  • Мнения: X
Някои хора коментират така сякаш никога не са били млади. Имам чувството, че сякаш вчера бях на 18-20г. с всичките притеснения, глупости, неуместни от неопитност постъпки и решения, "сложни" отношения, постоянни изясняваници на тези сложни отношения и т.н.

Понякога имам чувството, че някои коментари тук са от хора на поне 120г. Ако може всичко да се сведе до романтична вечеря в ресторант (със задължително плащане на сметката от мъжа), официална връзка, брак, деца, изневери и т.н. Пък на 20 на човек му се струва толкова по-сложно всичко. Онлайн връзки, само приятели, дърпане на плитки с глупави картички, които се приемат като смъртна обида... Не знам едно момиче на 20 как се чувства, но за момчетата - животът е пред теб. Не ги разбираш все още женските игрички (пък и самите момичета май все още не са съвсем наясно какво точно играят и правят и защо) и всяко отношение с момиче ти се струва като цяла вселена - уникално, неповторимо, многомерно - никой друг на света не е имал подобни отношения и всяко жестче и действие или бездействие допринася към изучаването на това отношение. Хайде сега, това е младостта. Това е моментът да се наживеят, да сбъркат, да бъркат безброй пъти. Не да ходят от 13 годишни, да имат вече по 3 деца на 22 и чак тогава да се сетят, че не са живели този безкрайно свободен студентски живот - без родители, без ограничения, без отговорности, със собствен терен и в обкръжението на безброй хора като теб. Живот, който оставя и горчиви и сладки спомени, но позволява на човек да премине напред, да не носи нещо неизживяно... На някои хора позволява, разбира се, някои си остават "вечни студенти" що се отнася до връзки, ангажименти и улягане, но това е друг въпрос вече... Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 167
Нейното държание е оправдание,че не иска да комуникира повече с теб.Нека бъдем реалисти,ако тази мацка те харесва няма да се държи като ощипана мома.Съвет: Давай напред.
Пс: може и да е омъжена и ти да си бил просто равлечение .

# 43
  • Мнения: 4 518
Аз не бих се занимавала с човек, който има много различно чувство за хумор от моето. Още повече с човек, който е опериран от такова. Снимката е безобидна и и аз когато я видях за първи път ми беше смешна. Не съжалявай, пропуснал си да си изгубиш времето.

# 44
  • Мнения: 93
Нищо лошо не виждам в снимката, много хора се смеят на намръщените котки, има цяла серия за Гръмпи кет и всичките са с такива надписи. Но аз лично много мразя да ми досаждат и ако някой ми пише постоянно, моли ми се и тн,  би ме отблъснал. А да ми се обясняват в любов след една среща, бих решила, че отсрещният не е наред и е обсесивен.
2 години сме поддържали връзка онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт