Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (70) - януари'2018

  • 148 774
  • 1 688
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 186
Аз също разбрах, че не трябва да се депозира, за да заложиш. Но после ако спечелим, за да ги изтеглим, трябва да се превъртят, което според мен означава внасяне на депозит все някога...Rolling Eyes

# 1 621
  • Мнения: 36 915
Благодаря за разясненията Simple Smile направих 2 залога (от два профила) - не се интересувам от нито един спорт, имената не ми говорят нищо, така че избрах наслуки. Предполагам, че ще загубя, но все едно Simple Smile

# 1 622
  • Бургас
  • Мнения: 1 658
Нищо не разбирам от тези залози, но цъкам на посоки Simple Smile Дано ни споходи късмета на начинаещия Simple Smile

# 1 623
  • Мнения: 11 781
Заложих на 5 мача по 2 лв и каквото - такова Satisfied
И да спечели човек, пак трябва да играе, явно докато превърти посочената сума (60 лв) и ако му е останало нещо, тогава да си го вземе.
Няма да се минат ей така от националната лотария.

Дойде ми раницата, без да съм потвърждавала адреса по телефона. С декларация за печалба 2017 година е, което ще рече, че тая година трябва да и платя данъка.

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 11:48 от Merelenda

# 1 624
  • Мнения: 1 632
Аз не можах да разбера как се залага

# 1 625
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
Аз не можах да разбера как се залага
За футболните срещи мога да ти кажа. Като си избереш първенство или турнир и излязат срещите ти дава коефициентите за печалба. Като цъкни на някое от зелените полета с коефициент, излиза прозорец, в който трябва да отбележи 1,2 или Х, трябва ти да го напишеш в полето. После залога сам ти излиза и трябва да го потвърдиш

# 1 626
  • Мнения: 2 014
И аз направих моите залози, всички срещи са днес. Още утре ще знам резултата.

# 1 627
  • Мнения: 517
Някой позна ли изпълнителя и песента от загадката на The Voice

http://www.thevoice.bg/BRIT

# 1 628
  • Мнения: 1 787
Някой позна ли изпълнителя и песента от загадката на The Voice

http://www.thevoice.bg/BRIT
Sigma - Nobody To Love

# 1 629
  • Мнения: 2 628
Здравейте, от mysparx ако си спеели веднъж раница, имаш ли право пак да учАстваш и да спечелиш?

# 1 630
  • Мнения: X
В НЛ не ми позволява да направя следващи залагания, след изчерпване на бонусните 10лв. Нямам пари в профила си, следователно трябва да депозирам 60 лв. и направя залози за тази сума ( 6 кратна на депозита). Тогава ще ми постъпят техните 10 лв. в Моите пари. Аз така го разбрах.

# 1 631
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
В НЛ не ми позволява да направя следващи залагания, след изчерпване на бонусните 10лв. Нямам пари в профила си, следователно трябва да депозирам 60 лв. и направя залози за тази сума ( 6 кратна на депозита). Тогава ще ми постъпят техните 10 лв. в Моите пари. Аз така го разбрах.
Естествено, че като е изчерпан бонуса ще ти иска реален залог. Ако искаш да играеш само със бонус парите, няма нужда да депозираш, изчакай резултатите от залозите, които вече са направени. Ако от тях имаш печалби, тях трябва да разиграеш до достигане на лимита за да се прехвърлят в реални пари.
Т.е. реален залог не е задължителен. Може и да загубиш 10те лв. но все пак не си ги внасяла, а са подарък.

# 1 632
  • Мнения: 1 028
Дойде ми ратицата от кока кола ...харесва ми ,по скоро е учениска а моята госпожица не я харесва ,защото е черна 😩
Декларацията е от 2017 ,а сл.бележка е 05.01 18 за коя година да  я декларирам

# 1 633
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
Дойде ми ратицата от кока кола ...харесва ми ,по скоро е учениска а моята госпожица не я харесва ,защото е черна 😩
Декларацията е от 2017 ,а сл.бележка е 05.01 18 за коя година да  я декларирам
Каква декларация?

Служебните бележки само гледайте, щом са от тази година, независимо от датата, се декларира и плаща данък следващата година

# 1 634
  • Мнения: 5 698
.... Аз имам да плащам само кафето Чибо на Престиж.
...
За това кафе искали ли са ви ЕГН? Защото аз, както писах по-назад такова не съм давала /не са ми и искали/, а дори и не съм го получила лично. Та затова и не виждам смисъл да го декларирам.

Общи условия

Активация на акаунт