Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (70) - януари'2018

  • 148 765
  • 1 688
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 21
Някой има ли линк на milka  за играта

# 1 606
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколина, пращам един, опитай дали не е регистриран.

Благодаря, Сладко Коте!

# 1 607
  • Мнения: 1 787
Има нова бонус игра в Националната лотария

Каква е тази бонус игра?
10 лв. бонус за спортни залагания

# 1 608
  • Мнения: 3 027
Някой има ли линк на milka  за играта

Няма линк, защото играта още не е почнала.  Peace

# 1 609
  • Мнения: 998
Нещо не се справям с бонуса в НЛ, пише ми че имам 10лв за спорт но като направя залозите ми изписва че нямам пари

# 1 610
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Миналата година спечелих хлебопекарна от Маги/Нестле и със сигурност получих служебна бележка, обаче сега не мога да я открия - прерових цялата къща. Има ли начин да се сдобия с нова такава, дори и копие ми върши работа?

Свържи се с организаторите, могат да ти издадат друга бележка.

# 1 611
  • Мнения: 36 896
За да премине бонус балансът по вашата сметка е нужно да направите нужния обем залози (60 лева/ 6 пъти размера на бонуса).

В смисъл, че трябва аз да внасям пари ли? Оо, това няма да стане...

# 1 612
  • Мнения: 5 435
И аз не го разбирам това с НЛ, но ако трябва да внасям абсурд.

# 1 613
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Относно НЛ.
Трябва да отидете в секция Спорт,а не в Лото Спорт и да направите залагания за предстоящи мачове,и др спортове.
Не се депозира нищо.
Аз имам 2 профила на мен и ММ и си направих залози без проблем Hug

# 1 614
  • Мнения: 5 435
Аз разбрах че трябва да се превъртят 60лв, да се направят залагания на тази сума и тогава да ти преведат евентуално пари, които си спечелил.

# 1 615
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Аз разбрах че трябва да се превъртят 60лв, да се направят залагания на тази сума и тогава да ти преведат евентуално пари, които си спечелил.

И в двата ни профила бяха пратили 10лв за спортни залагания.
Изразходих ги,но от тела не се получи и влязох от лаптопа .Направих по 3 залагания от профил.
Нищо не се депозира.

# 1 616
  • Мнения: 1 787
Вие на какъв спорт залагате?  Аз залагам само на тенис.

# 1 617
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
И аз направих залозите и доколкото разбрах трябва да чакам да минат срещите, че да се знае печеля или губя. Не знам къде ще се появят печалбите дали в бонус или по сметка, ще изчакам и ще видя. До сега такива залагания не съм правила лично даже и в еврофутбол. Лошото е, че играх с 2 мача от шампионска лига, а те са чак след 2 седмици. Докато се усетя да гледам от кои първенства се играят днес, а не в събота, бях профукала половината пари Joy

# 1 618
  • София
  • Мнения: 280
И аз направих залозите и доколкото разбрах трябва да чакам да минат срещите, че да се знае печеля или губя. Не знам къде ще се появят печалбите дали в бонус или по сметка, ще изчакам и ще видя. До сега такива залагания не съм правила лично даже и в еврофутбол. Лошото е, че играх с 2 мача от шампионска лига, а те са чак след 2 седмици. Докато се усетя да гледам от кои първенства се играят днес, а не в събота, бях профукала половината пари Joy

Има Кеш Аут в залога ти и можеш да ги смениш мачовете с други за днес  Simple Smile

# 1 619
  • Мнения: 1 787
До 5 дни трябва да се изиграе бонуса.

Общи условия

Активация на акаунт