Даяна и Ники

  • 7 103
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
Ами аз понеже съм купувала и "Даяна и Ники" , и "Вип бейби" ,  та реших да си кажа  кои са по-добрите.Определено има разлика в качеството и то не е в полза на "Даяна и Ники".Разнообразие в десените на вип Бейби има голямо.Трябва само като се обадиш по телефона да обясниш какво искаш.Ето го и сайта : http://www.vip-baby.com/
Мисля , че и магазин има в София на продължението на Пиротска като пресечеш Христо ботев от дясната страна.

# 16
  • Мнения: 645
Момичета вече сигурно имам около 6-7чувала. И за мен най добрите са на Baby Kingdom. Продават ги в Захи или магазинчета продаващи тяхноте продукти. Имат два ципа - отпред и долу на крачетата, имат патче което пази детето да не се драска в ципа, много красив десен (сините са  с парчето че зелените нямаха) и много нежен плат вътре. Цената обаче е повечко - летния който си купих в петък( вчера) беше 17.50лв. Успех.

# 17
  • Мнения: 86
Провери и в магазина на Комес на Стамболийски. Ние си купихме миналата година, но им бяха много хубави и бяха 13 или 14 лева. Успех

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Купих си от Даяна и Ники за 8лв

# 19
  • Мнения: 5 140
Хубави са много и чувалчетата на Съни Ком.

Чоча имаше ли нещо интересно в Даяна & Ники?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Хубави са много и чувалчетата на Съни Ком.

Чоча имаше ли нещо интересно в Даяна & Ники?
Честно казано не погледнах.Аз този магазин не го уважавам,но чувалчето няма много разлика от тези от 24лв.,само цип отдолу няма,то затова реших да го купя.Купувала съм оттам няколко бодита и комплектчета    за супер бебе,след 2 пранета шевовете се изкривиха

# 21
  • Мнения: 2 567
Чоча, къде му е ципа на вашто чувалче?

Къде могат да се намерят с цип отстрани под  мишницата, че Диана всички други ги откопчава? Rolling Eyes

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Нашият цип е отпред,стандартно,но мойта маймуна още не се е сетила да го откопчава Laughing

# 23
  • Мнения: 479
По повод спалните чувалчета - знаете ли откъде мога да купя по-голямо, да е дълго най-малко 1.20 м. за нашия Тедун-маймун.

Чоча, в Дияна и Ники все още ли са така скроени като кюнец човалчетата? Аз навремето ги бях загледала, ама тази кройка не ми хареса. Досега винаги съм избирала леко трапецовидни чувалчета, за да има свобода на движение на крачетата.

Асеновградската фирма има ли магазин в София?

Мандаринка, къде се намира Захи?

# 24
  • Мнения: 2 567
Уф, чоча, жалко! Дано някоя мама препоръча нещо за нас.
Захитех е на ул. Бигла 4  Peace

# 25
  • Мнения: 479
6o6i, благодаря! А въпросната ул. Бигла 4 в кой квартал се намира? Някакъв ориентир? Не съм я чувала  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 214
По повод спалните чувалчета - знаете ли откъде мога да купя по-голямо, да е дълго най-малко 1.20 м. за нашия Тедун-маймун.

В Даяна и Ники могат да ти направят по поръчка.Отиваш , избираш десен , капарираш  и готово!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
По повод спалните чувалчета - знаете ли откъде мога да купя по-голямо, да е дълго най-малко 1.20 м. за нашия Тедун-маймун.

Чоча, в Дияна и Ники все още ли са така скроени като кюнец човалчетата? Аз навремето ги бях загледала, ама тази кройка не ми хареса. Досега винаги съм избирала леко трапецовидни чувалчета, за да има свобода на движение на крачетата.

Асеновградската фирма има ли магазин в София?

Мандаринка, къде се намира Захи?
По-скоро са прави като кюнци,не са трапец

# 28
  • Мнения: 479
PrincesaDundesa,  chocha, много ви благодаря момичета. Ще взема да отскоча до там (ние сме наблизо)  да видя какво ще предложат.   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 614
Ето тук е улица Бигла 4, в Лозенец.
Ако ходиш и до Захи, пиши има ли нещо интересно!

Общи условия

Активация на акаунт