Според вас имам ли признаци за скорошно раждане?

  • 2 816
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз нямах контракции, нямах разкритие - преносих с 5 дни, лежах в болница...
Споко, ще родиш Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Леко раждане  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 11 546
Аз не съм имала подготвителни контракции,но още от 7 месец багажът ми за болницата стоеше в коридора.Когато моментът настъпи няма начин да не разбереш.Леко раждане   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 258
Ами аз си имах такива контракции - втърдяване на корема, без болки, още от 5-тия месец и си мислех, че сигурно ще родя началото на 9-тия. Но родих 5 дни след термина.  Grinning Но при всеки е индивидуално. Споко, бебо знае кога да тръгне. Wink Леко раждане!

# 18
  • София
  • Мнения: 830
Не се настройва, че ще е утре или вдруги ден, че току виж си стигнала до термина. А последните седмици е възможно (да не кажа ще стане) да се изнервиш.
Няма ка да родиш без да разбереш. Леко раждане ти пожелавам.
 newsm10 newsm10 newsm10

# 19
  • Мнения: 4 806
да, мамите вече са ти казали, ама и аз да си кажа.
Втвърдяването на корема не се явява признак на скорошно раждане.
Даже няколко (2-3) сантиметра не се явява такъв признак. Аз имах такова повече от 2-3 седмици, даже доктора ми очакваше, че ше тръгне бебето по - рано. А се роди точно на термина. Да, забравих да спомена, че контракции и втвърдяване си имах от 5 тия месец и пих илачи.
Чакай си спокойно, и да знаеш, предстои ти нещо прекрасно!

# 20
  • Мнения: 426
Здравей! И аз си ходех с твърд корем още в 5 месец, а също и с 5-сантиметрово разкритие 5 дена през 9 месец.Когато е решило мъничето тогава.Въпреки че мен ме пуснаха на системи и не се знаеше колко щях да си ходя с разкритието.
Леко раждане.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Какво става - роди ли се бебето?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
Трябва да е родила, вече има повече от 2 седмици от датата на термина. Party

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
То се подразбира, но никой не пише.......

# 24
Ей пишете какво стана с бебчето,как е минало раждането, че и на мене ми предстои  Laughing

# 25
hi, az sym edna bydeshta maika, koqto ot nqkolko dni osobeno ve4er polu4vam vtvyrdqvane na korema i bolki v kysta i otpred dolu nisko . Terminyt mi e na 27 juni. Ot vashite mneniq razbrah, 4e moje da e normalno tova, koeto mi se sluchva, no bolkite me prеtesnqvat. Stranoto e 4e te sa po4ti postoqno i mynika ne spira da shava nagore nadolu . Az bqh spomenala na lekarq si o6te predi, 4e mi se e slu4-valo predi da stava pak taka, no toi kaza 4e e normalno. Vie kakvo mislite po vyprosa kato hora s opit. newsm78

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами, скоро ще си имаш бебе Peace Нормално е, не се притеснявай!
Леко и бързо раждане!  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
nadia_nrs,момента наближава,но щом не са болезнени може да мине още време докато дойде бебчо.Аз бях с такива контракции от края на 8 месец,родих 2 седмици преди термина.
Щом имаш и болки,и чести контракции ще чакаме скоро да се похвалиш Hug
Леко раждане  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт