Искам да кажа ... (142) през януари 2018

  • 375 729
  • 6 298
  •   1
Отговори
# 3 675
  • София
  • Мнения: 11 710
Момичета петък вечер е,а сте много тихи.Миналата седмица по това време бяха едни планировки за крузи и чудесии.
Мислих че съм се оправила,но нещо пак се опитва да ме боли главата като на разболяване.
Дъщеря ми сутринта се събуди със запушен нос,сега и подкашля.Идва ми да се гръмна.Миналия месец по това време беше болна и пи АБ.
Май ще си налея нещо по твърдо от чаша вино. Crazy

# 3 676
  • Мнения: 22 036
На мой приятел дъщерята взеха стафи и имат бебе.Аз съм на тръни, но не мога нищо да кажа.Наистина са агресивни и изискват време и внимание.
Виждала съм и абсолютни лигни стафита, които изобщо не са агресивни, но...

# 3 677
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
И аз съм на винце! Много добре ми действа!
Нищо друго не ми се пие от известно време.

Момичета,щом сте си наумили ремонти,действайте! Малко по-малко.

# 3 678
  • Мнения: 39 370
Съседите толкова години така и не се съгласиха да ни продадат техния апартамент. А им е супер тесен. Wink
А на нас щеше да ни дойде идеално.
Има време. Купете цигулка на Калина и пиано на малкия.

# 3 679
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Не, Марче, грешка - барабани на малкия, а на Калина уредба с яки колони и усилвател заедно с дискографията на Рамщайн Simple Smile

Аз се наградих и с една кока кола зеро. Толкова отдавна не бях пила, че съм й забравила вкуса. Глътнах на екс една чаша, леденостудена. Няма такъв кеф.

# 3 680
  • Мнения: 22 036
Аз съм музикален инвалид, но още си спомням мечтата си да свиря на пиано, а нямаше място и така и не ми взеха нашите.

Много тъжно ми беше и за това, когато пожелае нещо детето, му го предоставям.

# 3 681
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Подкрепям написаното от Хай за тонколоните!
Ще подейства!

# 3 682
  • Мнения: X
Точно. Комплект класически барабани вършат чудеса с междусъседските отношения. От опит го казвам.

# 3 683
  • Мнения: 39 370
Ако е от тонколони- съседите винаги ще се борят за тихите часове(12-16 ч.) Но щом детето се "упражнява" няма как да придирят толкова много.

# 3 684
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Е да де, ще се упражнява на барабани. През не тихите часове щерката ще се наслаждава на любимата музика.

# 3 685
  • Мнения: 22 436
Мари, хахаха аз години свирих на пиано и не се изнесоха.  И сега пианото си стои в нас. Simple Smile

Цигулката и барабаните са идея. Simple Smile

# 3 686
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз...такова пак домашно имам да пиша. Бива ли да съм толкова неорганизирана  Crossing Arms.Сърдита съм на себе си.  hahaha Ам'че докАт' се врътна и станало пак време за писане на домашно...предвид заетостта ми,не смея да гъкна,както и да се появя неподготвена  Whistling
Прекрасни Калина и Борис  Heart Eyes.
Май ще се откажем от тоя Вършец, или поне от хотел Медикус.  Thinking
Абе,много отрано се опивате,бе алоооУ.Още 19 ч няма  newsm78.Чакам ХепитУ аз и наливам. ММ  нали не долюбва тамошните гозби (фръцльо), искал яйца с праз  Shocked.Съмнява ме,че ни чете  hahaha
Мър,такава люлка и аз искам  Crazy,за себе си  bowuu
Отразих свеки днес. К'во да я правя,тъй ми се радва  bowuu.
Белла, видях и аз как те надъвкаха за 800 -те лева. newsm78 Ще речеш от тях ги събираш  Mr. Green.
"Дървото на живота",пО-ми спорИ от тия "Скъпи наследници"  newsm78.

# 3 687
  • Мнения: 9 475
Момичета, започвам да се оправям. Петък вечер е се пак Joy Пожелавам ви хубава вечер!

# 3 688
  • Мнения: 2 254
И аз ще съм както винаги на винце, но малко по-късно. Канени сме на вечеря от един колега на мм, така че ще посетим един ресторант във Франция, на 20тина километра от Люксембург.

Ние тук чакаме сняг да завали уикенда, щяло да натрупа цели 5 сантиметра  Joy Да видим, ако наистина се задържи, ще кача снимка  Laughing

# 3 689
  • Мнения: X
Домочадието ще кара на виенски шницели за вечеря, благодарение на  цицината ( или джонга, както казвахме навремето). За мен само от салатата с тон.
Благоверният влезе в модус евалюейшън и 2 седмици ще се прибира по малките часове. Обичайния януарски стрес, ще го преживеем някак.
Междувременно се мислят костюми за Фашинг - немския карнавал. Дребната се колебае между прилеп, жената-котка или Пипи. Големият изтърси идея да е розов еднорог (WTF?), не щял друго. Малкият още мисли. 

Общи условия

Активация на акаунт