Искам да кажа ... (142) през януари 2018

  • 375 727
  • 6 298
  •   1
Отговори
# 3 705
  • Мнения: 22 036
То и моят ми е обещал къща и кола, ама....Simple Smile. Само да не потроши моите и себе си и ще съм щастлива.

# 3 706
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
С моя големия сключихме сделка,след няколко години аз да го водя на заведения,а след време,той мен да взима 😂
Ако сме на едно и също място по едно и също време, и ние излизаме с децата по заведенията.

# 3 707
  • Мнения: 4 290
Sesilly, взимам я Калина, решено е!
Борис е голям сладур, интерсен поглед има Simple Smile

Даун, роклята с колко дълбоко деколте е? Да не се опаковаш като Рада Госпожина Laughing


# 3 708
  • Мнения: 22 036
Sesilly, взимам я Калина, решено е!
Борис е голям сладур, интерсен поглед има Simple Smile

Даун, роклята с колко дълбоко деколте е? Да не се опаковаш като Рада Госпожина Laughing




Со, няма деколте, ама моите си личат и без Simple Smile.  От качването на кила, поне това получих. Пак съм Д Simple Smile.

# 3 709
  • Мнения: 2 622
Добра вечер!
Хубави новини прочетох.

Тарталета честита радост, желая много здраве на мъника. Лелите високо се котират сред племениците, от опит казвам.
Сбъдваща - да минава бързо цицината на младежа. А как са твойте хора по смолянско? Гледах, там и в Карлово - било е нещо страшно. Хвана ме носталгията - десетина години съм живяла в Карлово - и в болницата там съм лежала като дете, и учих в пострадалото училище - тъкмо го бяха построили. Много скъпи спомени пазя от там.
Даун и аз завидях за кръчмата - уж се пиша млада по дух, а така да ме мързи да обикалям барове.

Отивам да приспивам домочадието. Със сигурност ще заспя преди тях. Лека!
 

# 3 710
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Петък вечер е, наздраве Simple Smile

# 3 711
  • София
  • Мнения: 18 679
Не може да се следи тая тема...Какво обсъждаме сега? Дауна ще ходи да мърсува? Одобрявам!

При нас невървежа продължава- преди малко се откачи перката на миялната. То вече е комично...

# 3 712
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз пера ски екипи. Тва моите не са хора, ПРАСЕТА са.

# 3 713
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
След подбора на компания, най-важното, което човек трябва да подготви, отивайки на кръчма, е ищяха си да пийне. Не знаете какво е ищях? То е охота, желание, мерак, и трите заедно в сложна пропорция. И в никакъв случай тесни панталони!  Среднивековно мъчение е да ти се пие, а да си се препасал през средата си като сноп.

Как сте, уважаеми? Очаквах да се се завърна след месец-два-три, но се оказа, че нещата в съврменния свят стават малко по-бързо от очакваното. Важното е, че стават. Та ей ме, на.

Предполагам, че има разни вътрешнозаводски новини, които ще се стремя да узная пътем. Вярвам, че всички са в добро здраве и прилично разположение на духа. Сигурно много рецепти са обменени, но ако никой не е споделил начин да нахрани с кюфтета 25 човека само с къмто кило и половина кайма - мога да разкажа.

# 3 714
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Белинда, недей се пъна. Аз поставих рекорд пи каръщина днес. Даже не ща да си спомням...

# 3 715
  • Мнения: 22 436
Куркума, добре завърнал се. Simple Smile
Дано всичко ти се е наредило както го искаш и отсъствието да е било ползотворно. Simple Smile

so what, нямаш грижи, отсега я давам още. Wink

# 3 716
  • София
  • Мнения: 11 710
При нас невървежа продължава- преди малко се откачи перката на миялната. То вече е комично...
Този филм го гледах през лятото.Мъжът ми поръча нова перка,дойде след 4-5 седмици.Междувременно ползвах само долното ниво на миялната.Но тогава ние бяхме трима,а вие сте повече хора.

# 3 717
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Даун,искам снимка,снимка,снимка! Снимка моля!

Куркума добре си се завърнал!

Белинде,спря й тока на таз миялна еййй....

# 3 718
  • Мнения: 986
Добре си дошъл, Куркума-липсваше ни!
Честита радост на Тарталета-здраво да е момчето!
На Даун-приятно изкарване!Сесили-имам и аз слабост към Калина и Борис!
Сбъдваща-как е детето,как са вашите в Смолян-голям вятър е вилнял там?

# 3 719
  • София
  • Мнения: 18 679
Хееей, моят форумен любимец е отново с нас😄 Добре завърнал се, Куркума, липсваше ❤

Общи условия

Активация на акаунт