Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 282
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 880
Абсолютно подкрепям мнението,  че Лидл влошиха качеството драстично. За мен е квартален магазин и пазарувах за храна почти изцяло оттам. Сега вече почти нищо хранително не вземам оттам. Повечето неща ме разочароваха. Последно взех свински врат на Нова година и имахме проблеми със стомаха,  особено аз. Хубави и търсени неша се спират. Дрехите - драстично се влоши качеството. Плодове и зеленчуци също спрях да купувам оттам - цените не отговарят на качеството.

# 751
  • София
  • Мнения: 2 255
Ми то темата е за Лидл все пак. За какво да се говори? За Билла?

Фъстъченото масло не е същото обаче. Поне за мен няма общо с това от американската..

# 752
  • Мнения: 69 188
Ми да говорим, ок.
Но аз кой знае какъв извънземен магазин не помня да е бил, когато го отвориха. Съответно сега не съм разочарована от някои промени.
Влизам, купувам което ми хареса и си тръгвам.  Просто храна.
Това че кисна в темата не значи че съм вързана за магазина с вериги 😉

Фъстъченото масло не е същото обаче. Поне за мен няма общо с това от американската..

Защо? Същото ми се видя на външен вид. Ще го снимам другия път. И без това му знам наизуст съства...

# 753
  • Мнения: 280
Ти си оптимиста, а аз песимиста. Не знам кой е по-полезен от двама ни. Но и двамата искаме Лидъл да съществува. И аз намирам неща при тях, но все по- къс ми става пътя, а до друди се удължава. Не искам да пиша до никого. Те си имат хора за това и взимат не малко $ за същото. Пазарът го е имал и ще продължи да го има с Европа или без Европа, с Карфур или без тях. Жалко е, че някакви костюмарчета решават всичко това, а не питат бг мама. Без да искам да вярвам, че тя е вярна, но поне дава мнение. Аз дадох своето и сега искам да си гледам кефа, без да им гледам бизнес интересите, нито да развалям вашето чувство за комфорт. ае... у лево или влево беше. не си спомням

# 754
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 869
Като писах, че Лидл трябва да го има, ще ви помоля наистина да споделяте честно негативни мнения за продуктите, които не са ви харесали.
Независимо, че не пазарувам редовно от магазина, чета темата и понякога ми се струва, че някой, "набутал" /жаргонно казано/ се с продукт, който не му харесва, няма смелост да каже истината /предвид преоблаващото общо мнение/. Дано не съм права.

Четох ви за леща Родна стряха и не си купих, защото противно на общото мнение някои от мненията ме разколебаха. На място я видях и със сигурност не бих си взела. Това е като пример.

Докато пиша се сещам, че всеки има различен вкус, ама чак толкова различен няма как да е.
Успешни и качествени покупки на пазаруващите в Лидл.

# 755
  • София
  • Мнения: 1 090
Момичета, мнения за прожекторите, които са от понеделник?

# 756
  • София
  • Мнения: 2 255
Ами Тета, вкусът не е същия. Нито прилича на финото, нито на онова с частиците фъстъци.
За мен няма общо. Не ми е вкусно грам.
Което е добре де Simple Smile една вредност по-малко хахах

# 757
  • Мнения: 69 188
Диде, ти мислиш, че някой тук го е страх от нещо или от някого ли?!?
Кое те кара да мислиш, че потребителите лъжат или спестяват истината?
 

# 758
  • София
  • Мнения: 2 255
Аз съм съгласна с Тета и останалите. Магазин като магазин. Харесваш някои неща, други-не.
Изглежда по-особено, защото е тема и се коментира.

# 759
  • София
  • Мнения: 2 255
Е. Има и моменти на мания Simple Smile суджуците, гащите и какво беше още Simple Smile
В понеделник ще ходя за гащи.
Удобни са ми, леки и меки

# 760
  • София
  • Мнения: 3 611
Като писах, че Лидл трябва да го има, ще ви помоля наистина да споделяте честно негативни мнения за продуктите, които не са ви харесали.
Независимо, че не пазарувам редовно от магазина, чета темата и понякога ми се струва, че някой, "набутал" /жаргонно казано/ се с продукт, който не му харесва, няма смелост да каже истината /предвид преоблаващото общо мнение/. Дано не съм права.

Четох ви за леща Родна стряха и не си купих, защото противно на общото мнение някои от мненията ме разколебаха. На място я видях и със сигурност не бих си взела. Това е като пример.

Докато пиша се сещам, че всеки има различен вкус, ама чак толкова различен няма как да е.
Успешни и качествени покупки на пазаруващите в Лидл.
+1  Разбира се, че трябва да го има Лидл, но е и вярно, че качеството на храни и особено на дрехи се влоши чувствително за сметка на летящите нагоре цени, в много случаи по-високи от тези на Лидл в други държави. Примери са дадени достатъчно. Много хвалени тук неща не си заслужават изобщо. По-неприятното е, че някои потребители се възприемат като експерти и не допускат чуждо мнение, различно от тяхното.

# 761
  • София
  • Мнения: 22 998
Е. Има и моменти на мания Simple Smile суджуците, гащите и какво беше още Simple Smile
В понеделник ще ходя за гащи.
Удобни са ми, леки и меки


 Joy Peace  Имаше реклама по ТВ за тези гащи от понеделник. Гледха и брошурата...веднага за любителите на гащите в темата се сетих.  Peace

# 762
  • Мнения: 526
Преди да отворят българския Лидл пазарувах от гръцкия или немския. Разкошни продукти - качество и цена. Когато отвориха българския наивно смятах, че ще е същото. Последва огромно разочарование. Лидл по-скоро ми е поддържащ магазин. Купувам си глезотийки от Делукс серията, голямата моцарела ми харесва /особено в промоция/, изварата и к. мляко на Пилос, прахът за пране Формил, някои шунки на Дулано, Рикотата и някои неща от различните седмици. Често се случва да изляза с по два-три продукта.

Майка ми харесва овесените ядки, за мен са твърде финни дори едрите. Тя харесва спагетите, на мен са ми хлъзгави.

С две думи Лидл е магазин, в който пазарувам рядко и основно по брошура. Харесва ми обаче машината за рязане на хляб, но не е добра за по-малките хлебчета от 400 гр.

В Лидл си имах любим сладолед на клечка с бадеми и шоколад. Шоколадовата глазура беше много вкусна. Вече го няма, а и сега шоколадовата глазура не е толкова добра.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 20:34 от Poli Hristova

# 763
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 869
Тета, думата лъжат не съм я използвала.
Както казва  silver birch има моменти на голяма еуфория относно някои продукти.
Вярно, след време се променя мнението, но за момента може някой, независимо че ни му е харесал продукта, да се притеснява да сподели, за да не го захапят в темата.
Това имах предвид.

# 764
  • Мнения: 69 188
Гащите са заигравка в/на темата, нищо повече. Гащи като гащи.
Лещата е одобрена от не повече от трима потребители, което не я прави масово харесвана.
Същото е и със суджуците. Бекона пъс само аз си го харесвам, масово е неодобряван. Всичко е относително и въпрос на вкус.

Няма хапане в темата относно вкусовете. Лично аз винаги, говорейки за бекона от 700г. предупреждавам, че е сланина и няма да се одобри от масовия вкус.

Общи условия

Активация на акаунт