Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 182
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 2 245
Ами да Simple Smile ако не беше темата щях ли да се инхалирам с чай круша!

Много съм доволна аз от телешкото за готвене. Не знам колко е качествено (нямам наблизо достъп до по-добро), но е единственото, което като го сваря не става на камък.

Винаги (99%) има свестен карфиол и броколи. Свежи и хубави зеленчуци каквито няма наблизо.
Само от там купувам картофи (мити).
Много харесвам и кюфтетата Стара планина (нормалната опаковка обаче)..
Шунката и луканката Зелен етикет. Шпековия го промениха някак и вече не ми допада.

# 766
  • Мнения: 280
Аз пък купувам каквото ми хареса, но почнаха да изстъняват нещата дето ми харесваха и въобще не в моя полза. Селяви или салами, кой кой както го предпочете. Няма да ви бъркам до след 3 години:) Макар, че и това няма да го оправи нашият Lidl...

# 767
  • София
  • Мнения: 22 906
Да, знам. И аз си позволих една малка шегичка на тема: гащи!  Grinning
От другата седмица много малко неща харесах: сирене Софра, кафе Кимбо, френските саламчета, френски пай / притеснявам се да не се наложи само аз да си го ям/. Чудя се на лед лампата. Ако има кефал, ще взема.

# 768
  • София
  • Мнения: 16 110
Магазин като магазин е и за мене.
Но ми е удобния магазин.
Пазарувам си ежедневни стоки.
В близост до работата ми е само Лидл и една смрадлива Европа.  Cry
В горен Лозенец е така, не знам защо.
Не търча за дрехи, че съм дискриминирана и рядко има моя номер.  Embarassed
Не, че съм огромна. В чужбински Лидл има и за мене, тук не ги внасят.  Sad
Някой по-горе писа за проблеми с месо по празниците.
И ние хапнахме пържоли, но не ни прокара.  Party
Може би нещо във филиала са объркали температурата на хладилника.
Какво и как продават - то си е политика от централата в Германия. Няма как с писане тук да променим нещо. Така са решили, така се развиват.
Лесно е - като не ти харесва не влизаш и не си оставяш парите в определен магазин.
ПП - Тета, бекона и у нас е на голяма почит, винаги имаме в хладилника.

# 769
  • Мнения: 35 147
Тета, а милдето къде го забрави? Два сезона с един пакет карате. И това ако не е добра раклама?! Wink
Аз не разбирам от къде идва това: в нам къде си качеството е едно, в България по- ниско. Кой има изгода от това ? И защо да е така?? Извинете, но не го разбирам

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Здравейте!Вчера купих джолан,близо 2кг.Изплакнах го,овкусих го,стоя до днес на обед така и го сложих да се пече.Когато завря ми замириса на мъжко прасе,но си викам той щото по-мазничък и ще се оправи.Да ама не!Изпеках го,сложих му картофи като махнах фолиото и ги оставих да се сготвят и те,обаче такава миризма ме удари,че не мога да ви опиша.Не знам дали е на развалено,нямам навик да гледам срока на годност,но това е много много тежка миризма.Точно като на мъжко прасе урината,така си го обяснявам:stuck_out_tongue_closed_eyes:.Толкова ме е яд,от вчера му се точим....На някой случвало ли му се е ?Мисля си,ако взимам по-малки джоланчета може и да не е така. Mask Thinking

# 771
  • Мнения: 69 031
Джолана и на мен не ми хареса. Писах тогава. Сух ми е, не ми пусна никакъв бульон, кожата ми е излишна. Пробвах и няма да повторя. Купувам си от друго място, пуска обилен бульон, като пилешки е на вкус и мирис и става чудна супичка.
Питайте предварително, ако ще вземате за първи път. ☺
Пийкок, сега се мъча с една кауфландска тх...милдето за 3 месеца ни стигна...😃

# 772
  • София
  • Мнения: 16 110

Аз не разбирам от къде идва това: в нам къде си качеството е едно, в България по- ниско. Кой има изгода от това ? И защо да е така??

Проблема е в цената.
Купували сме едни и същи замразени пици от Лидл в София и чужбина.
Тук ако струва напр. 3.50 лв, там е 3.50Е. Вкуса на вносната беше по-добър, по истински.
Същото го забелязах и за други хран. продукти уж еднакви на външен вид.
Но пък има и продукти с еднакви цени, промоции в различни седмици.
С масло Президент за мазане също ми е е случвало. А тук даже е по-скъпо от там.

# 773
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
Джолана и на мен не ми хареса. Писах тогава. Сух ми е, не ми пусна никакъв бульон, кожата ми е излишна. Пробвах и няма да повторя. Купувам си от друго място, пуска обилен бульон, като пилешки е на вкус и мирис и става чудна супичка.
Питайте предварително, ако ще вземате за първи път. ☺
Пийкок, сега се мъча с една кауфландска тх...милдето за 3 месеца ни стигна...😃

Тета, ти уж четеш доста теми, а се набута с тази тх. Simple Smile
Аз не я знам от Кауфланд, от друг магазин се бях набутала, та затова не я купувам вече. А преди и тя беше хубава, ама - БЕШЕ.

Забравих да споделя, че взех днес охладени дробчета в тарелка, изпробвани са тази вечер и общото мнение у дома е, че са вкусни.

# 774
  • Мнения: 69 031
Става и тази, ама не я откъсвам с кеф....😂
Как беше...кеф цена няма 😆
Само тук си чета аз, не мога навред да огрея.

# 775
  • In transit
  • Мнения: 11 917
Преди време имаше сирене Качота,така се водеше,но е като кашкавал.Беше в опаковка по 0.500 кг.Изчезна от асортимента или му е сменена опаковката?Скоро не съм пазарувала в Лидл,минах веднъж на бърз ход и не го видях
Има си го, не си го видяла.

# 776
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 278
А при нас няма салам и луканка със зелен етикет а камо ли шунка нея и картинка не съм виждала, а сме почитатели Sad

# 777
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
И аз не дъм виждала шунката , луканка и салам редовно взимам , и аз бях първата похвалила лещата и то .. лапето я грабна и искаше да я вземем , и аз поглеждайки я казах абсурд! Но рев ,сълзи и сополи ,та склоних да и купя леща , после искаше да и я сготвя а нямах друга , и си викам какво пък ,тя ще си я яде .. чистих я гледах я ,много гадно и мръсно изглеждаше .. но пък нито един боклук а и както споделих доста вкусно ме изненада Simple Smile а за общата истерия супер си зависи какво харесва човек , ето иза замразените пици няма нито един лош коментар до сега  , но това не би ме накарало да си купя даже и веднъж за проба,не обичам полуфабрикати и .  Така де ,бекона пък си го тача и аз ,не обичам сухи меса ,за възхваляването на бебешките дрехи пък съм изразявала негативните си впечатления въпреки харесванията им в темата.. сирене софра,кашкавала дългия блуедино ,маскарпонето ,пушения врат и пуешко ,ципура ,лаврак , охладени крилца, подбедрици ,св. Врат ,салфетките им в картонени кутии , памперсите , вече и бебешките измивни шампоан и душ гел ,таблетките за съдомиялна , за пералня ,за тоалетна , прах формил , водата им  и мнооооого други техни неща са ми фаворити и повечето са на много добра цена и с добро за мен качество
П.п. някой с вече наблюдения за бебешкия гел за пране лупилу ? Макар ,че не ползвам гелове .. 100% ще пробвам и техните други нови продукти , фен съм на марката май

# 778
  • Мнения: 19 698
Аз за толкова време не съм видяла някой да е нападнал друг, защото е споделил негативно мнение. Това се случва, когато обаче потребител/ка повтори 165 пъти колко е гадно в Лидл и как ние, простосмъртните, трябва да бъдем спасени от пазаруване там. Едно е да не харесаш нещо, друго е да чувстваш нужда да си коректив на останалите.

Джоланът е отврат, бях писала и аз преди месеци. Нивгаж пак!

# 779
  • Мнения: 115
Аз днес взех наденица на Родна стряха, сирене Ливади (че го бяхте похвалили), обаче не сме ги пробвали още. Има едни бисквитки с шоколад - много хубави. Иначе имаше сума ти въртящи се четки, преси, маши и в двата Лидл-а, в които бяхме (в Надежда и на Ботевградско). На Ботевградско имаше и много ризи, а в Надежда имаше бекон на 30% .

Общи условия

Активация на акаунт