Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 263
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 900
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Здравейте, дайте мнения за памперсите lupilu, гледам че имат и малки размери. Другата марка лидл-ски памперси не ги харесвам, държат много мокро, но за тези ми е интересно по-различни ли са.

От година и половина малкия е с тужур. Проблеми, мокро или нещо такова не съм имала. Това за мен са едни от най-хубавите памперси. Естествено всичко си е индивидуално. От това което разбрах, а се и коментираше тужур просто сменят името на лупилу. Ако не са ви харесвали, сигурно и тези няма да ви харесат. Аз не намирам много разлика в едните и другите, поне на първо виждане

# 901
  • София
  • Мнения: 11 744
Малко спам се получава, но въпросните белтъци трябва да постоят отделени 3 дни или става целите яйца да са стояли? Защото ако са само белтъците, наистина трябва предварително да се знае, но иначе 3 дневни яйца в хладилник не ми изглеждат като нещо необичайно?  Rolling Eyes Поне аз не купувам яйца ден за ден.
Скрит текст:
Само белтъците, задължително е, покриват се с фолио и се оставят до 4 дни. Бъди убедена , че нищо им няма, по този начин на остаряване нещо им се разкъсва, не си спомням какво беше,  и могат много добре да се разбият , това се практикува само за френски макарони. 

# 902
  • София
  • Мнения: 13 260
Малко спам се получава, но въпросните белтъци трябва да постоят отделени 3 дни или става целите яйца да са стояли? Защото ако са само белтъците, наистина трябва предварително да се знае, но иначе 3 дневни яйца в хладилник не ми изглеждат като нещо необичайно?  Rolling Eyes Поне аз не купувам яйца ден за ден.
Скрит текст:
Само белтъците, задължително е, покриват се с фолио и се оставят до 4 дни. Бъди убедена , че нищо им няма, по този начин на остаряване нещо им се разкъсва, не си спомням какво беше,  и могат много добре да се разбият , това се практикува само за френски макарони. 
Благодаря за разяснението!   bouquet

На другите - извинявайте за спама!  Hug

# 903
  • Мнения: X
Френските фини маслени бисквити Duc De Coeur са уникални!Току що се връщам от Лидл и похапвам-изненадах се,че са дебели и големички,хрупкави и се усеща маслото,като домашни Simple Smile

# 904
  • София
  • Мнения: 3 172
Рядко ходя до Лидъл, далеч ми е. Днес се засилих до магазина на Каблешков -София и се оказа, че е в ремонт на 16-ти и 17-ти. Ще работи на 18-ти, но след  newsm78 13ч. Предупреждавам за други заблудени, като мен.

# 905
  • София
  • Мнения: 2 253
Взех гащи! Имаше много.
Това са ми най-удобните гащи, дано не ги променят. Simple Smile

# 906
  • Мнения: 69 174
Честито 😂😃

# 907
  • Мнения: 8 989
Рядко ходя до Лидъл, далеч ми е. Днес се засилих до магазина на Каблешков -София и се оказа, че е в ремонт на 16-ти и 17-ти. Ще работи на 18-ти, но след  newsm78 13ч. Предупреждавам за други заблудени, като мен.

Благодаря ти много!!!
 Вчера вечерта бях там и видях, че са започнали ремонт, но магазинът си работеше. Мислех след малко да отида да сменя гащите, но ще ида до Ринг мол утре.

# 908
  • София
  • Мнения: 22 994
Взех гащи! Имаше много.
Това са ми най-удобните гащи, дано не ги променят. Simple Smile

Да са ти честити! И ревю да направиш!  Peace

# 909
  • София
  • Мнения: 6 190
Рядко ходя до Лидъл, далеч ми е. Днес се засилих до магазина на Каблешков -София и се оказа, че е в ремонт на 16-ти и 17-ти. Ще работи на 18-ти, но след  newsm78 13ч. Предупреждавам за други заблудени, като мен.

Благодаря за информацията. Видях снощи, че е празен магазинът, но много бързах и не питах защо.

# 910
  • Мнения: 25 837
Гаши си трябват, без друго може, но без гащи - не. Laughing

# 911
  • Мнения: 69 174
Особено зимата..😂😄...виж лятос някои и без карат... 😜

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 20:14 от teta75

# 912
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Нахвалихте вие тук помелото и аз инструктирах мъжа ми да вземе днес. Сутринта в магазина на Пещерско нямало хич, а в този на Филипово само 3 бр и той взел някакво нагнило. Пък бързал и не се връщал да го сменя, просто не го взел.
А че съм искала и крем брюле, даже не е чул.Smiley

# 913
  • Мнения: 69 174
Гитантско е това помело...втори ден го ядем и още остана... 😛

# 914
  • София
  • Мнения: 2 253
Еххх момичета! Само вие можете да оцените подобаващо това радостно събитие JoyHeart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт