Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 251
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 39 515
"Драс" от мен!
Ние си останахме без сняг...отново. Много се надявах на предните два дни, но....

# 286
  • Мнения: 11 634
Добър ви ден дами!!!
Вале силно те прегръщам!
Мария ако можеш прескочи до нас - имаме сняг Imp
Да ви позамръзя малко
Скрит текст:



Пак бяхме в опашката на някой ураган.... вятъра разнесе кофите за боклук... ама ние ходихме на гости Laughing
Снимките са от вчера, а днес пече слънце и тихичко си вали снежец....
Усмихнат ден ви желая!
ПП - да не си помислите, че снимките са от Аляска Laughing

# 287
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Мария, при нас, вечерта в събота като заваля ми се стори, че ще натрупа. В неделя сутринта, като станахме, то имаше голи петна дори по тревата, където никой не ходи и пак не ставаше за пързаляне.
Калинче, при вас поне децата пак ще се наиграят на снега

Смениха ми видеокартата на компютъра. Прибрах го, навързах му дждаджите и сега го тествам. Дано това е било проблема. Шефа поне ще е доволен, сложиха ми много силна, геймърска видеокарта


П.П. Обаче току що си утрепах клавиатурата Angry Работи, но ѝ потроших всичките ръбове на кутията Joy Ако започне да пише глупости, да знаете, че сама го прави Joy

# 288
  • София
  • Мнения: 9 878
Мария, малко късничко, но много ти благодаря за поздрава!

Момичета прекрасни, искам да идва пролетта и това е!

# 289
  • Мнения: 1 826
Привет ви момичета.И аз исках сняг ама няма.Валя дъжд,преваля сняг и пак си го обърна на дъжд.
Днес рано станах че си харесах фритюрник с горещ въздух на промоция от Лидл и си купих де.От там до здравната каса в Пловдив,свърших си задачата и напазарих каквото ми трябваше от Метро.Кучето послушно стояло с котката и нямаше свършени бели. Laughing Като се прибрах пробвах новия уред,доволна съм 0,само ще видим дали ще стигнат картофите . Joy
Вале изгледах клипа,ама явно не им се иска нищо да вършат.... както всичко в нашата държава е . #Cussing out
Калинка завиждам ви за снега ,ама студа си го дръж.
Купих си орхидея една и две иглики,аз да видя китки и да не взема.... hahaha
Сега ви желая успешна седмица и се стягайте за празника-дали на виното или любовта. Wink

# 290
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Добро утро!

Честит празник, нека виното и любовта са през цялата година!

Имам си много красиво цвете от сутринта, но пък не знам как се гледа. Ще излизам така или иначе и ако в някой цветарски магазин не ме ориентират, ще питам тук. Писе,  само теб ми идва на ума да тормозя

Бях на очен вчера, прегледа бил ужасен. Докторката зор видя докато сложи лещите. Зениците не ми се разшириха от първия път, та втори слагаха капки. Пак добре, че не бях като мъжа ми, че при него и от четвъртия път нямаше ефект и висяхме там 2 часа. Та тя никак не беше учудена, както другите, че съм била с плюсов диоптер, а сега съм с минус. Най-спокойно каза "може". Каза, че щом имам очила или да ги нося както до сега, когато имам нужда или постоянно. Зора ми е с последното, че не съм свикнала. Ще ида утре до оптичката да проверим очилата, че май още малко е паднал. Абе знам си аз, че ще го израсна Joy

Весел празник, прекрасни Hug

# 291
  • Мнения: 1 826
Честит празник и от мен.Обичайте и бъдете обичани,Наздраве. Heart Eyes bouquet
Ма ко ами качи снимка да го видя цветето де.
А за + диоптър и аз не бях чувала за далече,ама на.Иначе моя минусов взе да намаля ,ама си ама вече очила за плетене и вдяване,че не виждам.Ама то от възраста е .
Бърже всички да се появите на отчет.

# 292
  • Мнения: 3 842
Честити ви празници, красиви! Кой каквото празнува, да се чувства поздравен! Ако не бях честитките във фейса, ама хич нямаше и да се сетя какъв ден е днес. Тук от утре започват празненствата за китайската нова година, има няколко почивни дни. Народът се изнася от града и ние да не останем по-назад от всички, заминаваме утре вечер за Сингапур. Нали си имаме другарче там, с него сме си още от Колумбия заедно, а той е рожденик, та хем почивни дни, хем купон.

А не ме питайте какво правих тези дни... Няма да повярвате, ама чистих. Обзаведохме се с мравки, които нито една позната отрова в гугъл не ги лови. То не бяха таблетки, отрова от магазина, мента ли не слагахме, сол ли не ръсихме... Е, не, гадовете си се разхождат най-спокойно. Изчистих шкаф по шкаф, купих от Икея едни гумени подложки за шкафове и сега в понеделник ще идват да пръскат от една фирма. Дано помогне, че ми писна нон стоп да търкам плотовете и да чистя шкафовете, а файда ник'ва.

Та едното чистене доведе до друго и така. Нали сестра ми ще идва другата седмица, та подготвих нещата за нейната стая. Направо ни г*з, ни кръст ми остана. Мда, оплаках се! И довечера сме на вечеря при едно бг семейство, а на мен ми се иска още от сега да си легна и да спя до утре.

# 293
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Ще го утрепя моя мъж, на връх Св. Валентин. Сутринта го питах има ли поне бегла представа какво е това цвете, че поне в някой магазин да се ориентирам как се гледа. А той "някаква пантофка пишеше". Минах днес през един, два магазина и не го видях, в третия решавам да питам. Питах момичето за цвете пантофка, а тя пита " да не е чехълче?". Ми чехълче се оказа, а моя мъж за дето ме изложи, пантофите довечера ще летят към него Joy

Оф, пак трябва да излизам. Вкъщи се оправям, но установих, че навън още не виждам добре и зениците ми още са малко разширени. Добре, че големи работи, като коли виждам и цветовете на светофарите. Обаче с пари трудно се оправям, ще се изложа някъде за стотинки

# 294
  • Мнения: 3 842
Хахахаха, ма ко, това е голям лаф "пантофка", хаха. Важното е, че се е сетил. Моят Убавец хи

# 295
  • Мнения: 3 842
Хахахаха, ма ко, това е култово, "пантофка", хаха. Важното е, че се е сетил. Моят Убавец хич го няма по тази част с романтиката и подаръците. Не че аз го зачитам тоз празник, ама барем една бутилка вино да беше купил.

# 296
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Абе май му се размина боя. И пантофче казвали на това цвете
http://cvetq.info/news.php?extend.325
Реших, че пак нещо ме е метнал.
Ама пък може и да не му се е разминало, все за нещо е сгафил и профилактичния бой много помага на съпружеските отношения Joy Joy

# 297
  • Мнения: 39 515
Тук съм! Честити ви празници и от мен!
Ма ко, дано му се размине на ТМ!

# 298
  • Мнения: 3 842
Ама пък може и да не му се е разминало, все за нещо е сгафил и профилактичния бой много помага на съпружеските отношения Joy Joy

Тук си много права. Хахаха JoyJoyJoy

Това цвете съм го виждала, ама нали съм супер зле с китките, хич не го знам как се казва.

# 299
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Честит Свети Трифон Валентин на всички Joy
Ние довечера ще почетем подобаващо  Трифон зарезан  Wine Glass smile3508 семейно.Децата искат пица и имаме домашно червено винце  Rolling Eyes и по този повод китка от ММ нямам.
Щерката приключи първата си изпитна сесия много успешно и е във ваканция до 28.02.2018.Дойде си още на първи , ама да не си мислите че я виждам  Whistling Първото което направи след като се наспа,разбира се,беше да ми прибере ключовете от колата и документите и да отпраши. И така вече две седмици.............Прибира се да спи , даже и не яде в къщи JoyАма не и се сърдя.През дена когато брат и си е в къщи преди училище  тя е там и си говорят ,както никога до сега.Толкова е щастлив тийна ,че кака му му обръща внимание и си говори с него като с равен.С мен си говори по нощите като се върне  Laughing , а баща и чака аз да препредам инфото.Като развален телефон сме. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт