Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 323
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добро утро!
Да пием кафе, че хич не ми се отразява добре ставането рано

# 271
  • Мнения: 39 656
Ма ко, ще ти правя компания. И аз си допивам моето.

# 272
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Смърфииииии, веднага да се появиш. Сега по новините чух, че имало много мощно земетресение в Тайван. Не сте много близо, ама все пак се обади

# 273
  • Мнения: 3 854
Тук съм! Много е далеч Тайван, поне на 4 часа със самолет през морета и океани. За щастие Малайзия не е част от близкия разлом и няма таквизи работи тук.
Бях с приятелки на женски ден из молове и кафенета или 3 в 1 - кафепиене, обядоядене и магазинообикаляне, хаха. Сега вися в офиса на мм, който ми беше на път, да свърши и да си ходим.

# 274
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добре, че се обади. То там разстоянието не е от кой знае какво значение, точно разломите как са разделени е важно. Важното е, че при вас не се е усетило.
Аз от земетресенията в този район имам уплах, един приятел беше там 2004г. и единствено домашната му маймуна е жертва. Много цветно разказваше какво е било, а дори не беше в най-близките райони на земетресението, но цунамито порази всичко в пълния диаметър.
Сестра ми същата година есента се беше омъжила и бяха отложили сватбеното пътешествие точно за Тайланд по коледа. Останаха си в Германия, защото свекъра (тогава мъжа ѝ още работеше с него) беше поел някакъв служебен ангажимент, който не можеха да изпълнят, ако бяха заминали. Проклетисваха го цяла седмица, че им проваля пътуването, докато не друсна Joy

# 275
  • Мнения: 3 854
За щастие Куала Лумпур не попада в разлома, на всичкото отгоре е и на 80 км от морето Wink Ама в Богота ни треса два-три пъти, но не беше силно.

# 276
  • Мнения: 39 656
Добро утро! Къде се покрихте всички?
Хайде на петъка!

# 277
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добро утро!
И аз обичам петък, че в събота се наспивам Joy

Не мога да се организирам тази седмица нищо да свърша. За понеделник пак остана компютъра, а очния преглед за вторник.
За днес имам само една застраховка на един приятел да ида да пусна и да сготвя. На пиле с картофи ще сме днес, че това ми е поръчано.
Сега ще си допия кафето и ще подремя още малко.

# 278
  • София
  • Мнения: 9 892
Привет! Ааа, аз не съм се покрила, даже се показвах току що по телевизията. Ще ви пусна линк като излезе.

# 279
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Вале, изтървах ли те вече? Хем вчера те прочетох и исках да те гледам и изключих
Редактирам: Намерих те, имам функция да връщам

# 280
  • Мнения: 11 663
Добро утроооо!
Не помня да сме имали такава тежка зима - мине се не мине ден и прехвърчат снежинки....Laughing
Последно ранно ставане до след седмица - излизат във ваканция.
Смърфи и тук е порк бели - тя е точно 50:50 ред сланина, ред месо Laughing имам машинка. Пак ще пробвам - явно някъде аз бъркам.... Иначе сушените филета ми стават, надениците също. Само с кебапчетата зор виждам, но трябва да има и предизвикателства.
Следващата сряда е тукашното заговезни, само дето тяхното е палачинков ден Laughing навсякъде заливат с реклами, та обещах на малкия палачинки за тогава. Иначе почва да изучава мурафетите "би ли ми направила овесената каша, че я правиш божествена - в пъти по-добре от мен!" Smiling Imp това магаре ми вади душата с памук.... понякога си мисля, че не е от мен Laughing
Вале чакам с нетърпение!
Айде хуквам на сутрешно раздвижване. Усмихнат ден ви желая!

# 281
  • Мнения: 39 656
Вале, видях че пак се гласиш за Тв Звезда...Ама винаги си в ранните часове....

# 282
# 283
  • Мнения: 39 656
Ох, Вале, много мъка има по тоя свят! Много! Кураж!

Едит!

Вале, фейсът те издаде, че имаш имен ден днес! Да си жива и здрава! Пожелавам ти да няма поводи, заради които да те гледаме по телевизията!
Мини да почерпиш!
Добър ден, банда!

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 10:01 от mariat

# 284
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добро утро!

Хайде по задачи, ама първо да се появите да драснете по някой ред
Хубава седмица Hug

Общи условия

Активация на акаунт