София, жк Младост - тема 32

  • 56 431
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 28 704
Благодаря за новата тема!

Знаете ли дали в Клиника в Младост 1 /ако така се нарича, някъде зад 125 то СУ/ работят с допълнителните здравни застраховки на Уника?

# 2
  • София
  • Мнения: 230
Привет и тук, благодаря за новата тема. Simple Smile

Един от последните въпроси в предната беше за достъпа с колички при нотариуса в Младост- 1. Ходила съм преди 5- 6 години с детето- нямаше достъп! Сградата няма асансьор, много неудобно беше. :/

За поликлиника Младост- 1 и "Уника" не знам, но винаги можете да си платите, да вземете фактура и амбулаторен лист и да заведете претенция за връщане на разходи. Wink

# 3
  • Мнения: 28 704
Да, но понякога не признават.

# 4
  • Мнения: 1 545
Няма асансьор при нотариуса, а там са доста намусен и нелюбезни.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
Благодаря за новата тема!

Знаете ли дали в Клиника в Младост 1 /ако така се нарича, някъде зад 125 то СУ/ работят с допълнителните здравни застраховки на Уника?

Проверете тук https://www.uniqa.bg/kontakti/zdravni-zavedeniya/izvnbolnichno-lechenie/#sofia

Благодаря за темата 🌸

# 6
  • Мнения: 452
Благодаря за новата тема!

Знаете ли дали в Клиника в Младост 1 /ако така се нарича, някъде зад 125 то СУ/ работят с допълнителните здравни застраховки на Уника?
Мисля че не работят с фондове. Но може да им платите

# 7
  • София
  • Мнения: 38 115
О, благодаря за темата!
Някой знае ли къде има обущар? Може и сарач. Че в моята част на Младост 3 нещо изчезнаха.

# 8
  • Мнения: 2 864
В 347 блок.

# 9
  • Мнения: 44
Тази година ще избират ли мис Младост.

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 481
Къде конкретно в Младост 1 се намира аптеката, в която приготвят разни неща по рецепта със съставки? Била някъде зад читалището и преди булеварда на който е Лидл, било удобно и за паркиране. Ей богу съвсем не разбрах къде е и за едни капки за нос се разходих до друг квартал.

# 11
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Май беше аптека Нота бене.
Адрес: ул. „проф. Александър Танев“ 469,
Може да се паркира на паркинга на Лидл(първия), в Мл-4 и малко пеша. Иначе пред аптеката няма как да се спре.

# 12
  • Мнения: 2 078
Приготвят ми капки и мехлеми в аптеката в бл.90А. Обикновено има къде да се паркира.

# 13
  • Мнения: 2 864
Вече и в аптека Нове (денонощната, в бл. 346) правят лекарства по рецепта. Онзи ден видях надпис на витрината.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 481
Мерси мацки!
Приготвят ми капки и мехлеми в аптеката в бл.90А. Обикновено има къде да се паркира.
Това е в Мусагеница срещу НССл нали? Това поне ми показва мапса. Е точно до там се завлачих в неделя, аптекарките са много любезни и в неделя работят до 19 ч. Дразня се обаче че не разбрах къде е тази аптека зад читалището в Младост 1.

Общи условия

Активация на акаунт