Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 215
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 39 378
Не, не е това.
Ето виж различни предложения.
https://www.helikon.bg/gifts/427/?gclid=EAIaIQobChMIhJOHz_i22QIV … AYASAAEgKb3PD_BwE
Идеята е, че когато е светната лампата тя отделя топлина, която си взаимодейства със солните кристали. Така се прочиства въздуха и влияе много добре на хора с алергии, ринити, астма и т.н.
Има и свещници. Там взаимодействието става с топлината от чаената свещ.

# 331
  • Мнения: 3 841
Да, да. Знам, че не е едно и също. Вече прочетох доста, ще видя тук има ли такива. Май не съм виждала, ама и не съм търсила. Сега пак ще огледам магазините.

Какво стана? Да пускам ли палците?

# 332
  • Мнения: 39 378
Да, за момента ви давам команда "свободно".
Малък полип в матката, който не създава проблеми, но както каза лекарката не му е там мястото и трябва да се отстрани. Шийка на матка- ок, яйчници- ок. Черва- не са ок, двете секцио не са направени както трябва, а също и една не добре затворена епизиотомия. Всичко може да се оправи с една операция, но първо ще изчакаме да ме види по време на криза и да се проследи полипа. Да видим.

# 333
  • София
  • Мнения: 9 860
Дзак!

Мария, това са добри новини, нали?

Лейди, Лейди, иди покажи на тия доктори що е то българска хубост ! За това те викат, да те видят каква си убавица!

У нас е шоу голямо, дами! Да минават тия матури, че ужасът е пълен, то са ревове, тръшкане, нервни кризи...чудо!

# 334
  • Мнения: 39 378
О, Вале, така мисля и аз!
И да те успокоя, че моята щерка няма да е на матури тази година, но ми разказва играта. Та...съм напълно съпричастна с теб!

# 335
  • София
  • Мнения: 9 860
Ааа, направо ме побърква! Учи постоянно, после се сърди, че много учи и че системата била такава, после се хвърля на леглото и нарежда като бабичка, после започва да се извинява, че прави така, после започва да ми говори за момчета, после се сеща за училище и пак се започва всичко наново.

# 336
  • Мнения: 39 378
Вале, споко. Всичко ще се нареди. Тия наши щерки ще ни изпилят нервите, но всичко това си заслужава.

# 337
  • Мнения: 11 623
Добро утро!
Днес кукуто ме е подхванало рано-рано...
Вале какви матури по това време? За смяната на настроения и на мен не ми се говори Imp
Мария щом нещата са поправими - можеш да чакаш спокойно. По принцип чакането е най-трудно....
Смърфи моята солена лампа е със свещи и съм я купила тук от магазин за китайски щуротии и фън шуй.
Мако свърши ли всички задачи?
Хич и не мисля за рецидив, ами се надявам на реконструкция... ама да видим. Идеята беше кожата да се е възстановила година след лъчетерапията. По принцип нямам проблеми и оплаквания.
Да ви напомня с настъпването на китайската нова година - за картата на желанията!
Успешен ден Kissing Heart

# 338
  • при късмета
  • Мнения: 24 011
Добро утро!
Калинче, ще стане каквото искаш Hug Кога трябваше да се прави картата?
Мария, браво, че не е притеснително
Смърфи, оправяй се, аз от такива лампи хич не разбирам, дано помогне
Вале, ще се справи детето, няма да има проблем, ама такова напрежение им докарват с тези матури

Писеееее, обади се веднага. Имало е земетресение снощи при вас
Аз май го усетих, но не съм сигурна. Късно легнах, че вчера извадихме зъба, болеше ме малко и още снощи мъжа ми каза, че ще заведе шефа на у-ще и изобщо ще го поеме сутринта. Тъкмо се бях унесла и усетих, че се люшнах и после паркета се поразскърца. Обаче в просъница реших, че мъжа ми става, бутнал ме е и при ставането чувам и паркета. В следващия момент го усетих, че само се завъртя, обаче със сънения ми мозък, само си помислих, че този човек не може да реши ще става ли или няма. Изобщо не е стъпвал на земята, че да скърца ламината, ама кой да мисли тогава. Ама добре, че не разбрах, че е земетресение, че само този стрес ми липсваше снощи, мен много ме е страх.
Оставили са ме да спя сутринта и сега съм нов човек. Наспах се, изпих си кафето и ставам да сготвя.

# 339
  • Мнения: 1 826
Ххахах Ма ко хубаво се посмях с теб.Ама хич не ми беше до смях снощи,бяхме заспали с мм и на сън да се събудиш от тракане и люлеене ....беше си страшно ,сърцето ми се разлупа.Решихме ,че ще спим ама не стана. тялото ми не можа да се успокои ,а мм заспа.А аз си стоях до 4ч будна,имаше още два труса в 3ч беше страшно боботене,не толкова да друса.Кучето и то неспокойно ,напишкала се от страх,котката и тя драска по вратата и така.Легнах и си доспах до 9 ч.Но като чета коментарите по фейса в групата за града си е било доста страшно.Най вече тътена който се е чул. Хубаво че не си го усетила,явно е помогнала упойката за това,та да благодариш  на зъболекарката ти. Wink
Калинка чакам понеделник да се похвалиш с добри резултати.
Мария  дано лесно мине операцията,а за секциото винаги има странични  ефекти и сраствания.Аз все още ми придърпва и това си е .
Вале явно хормоните яката играят ,ще мине и това.Още малко да мине зимата и като се стопли на село с работата.

# 340
  • при късмета
  • Мнения: 24 011
Привет!
Писе, идете някъде на почивка за няколко дни. И снощи ви е разклатило.
Хортензия и тя да дойде да каже как са, че и без друго отдавна не се е мяркала

Вече не ме боли мястото на зъба, не е зараснало но не ме боли. И през оптичката минах, сега остава да свикна да нося очилата.
Нямам намерение да мърдам никъде събота и неделя, а как само ще се наспя. От сега се подготвям, че дават за другата седмица студове. Да минават и да идва тази пролет вече

# 341
  • Мнения: 39 378
ма ко, ако няма да ползвам талона за картинга в Ринг, искаш ли да ти го пратя?

# 342
  • Мнения: 11 623
Добра вечер!
Ма ко почвай картата - сега по новолунието. Очилата постоянно ли трябва да ги носиш? Аз съм се сраснала с моите...
Писе голяма прегръдка!
Да не забравите утре рано сутринта да си измиете коси - за да са здрави и лъскави като конска опашка!
Лека вечер Kissing Heart

# 343
  • Мнения: 6 002
Честит Тодоровден !
Ladybird_ жив и здрав да ви е именика ! Весел празник !

# 344
  • Мнения: 39 378
Ей, Тод, да си жив и здрав! Да галопираш в живота си и да минаваш с лекота през трудностите! Весел празник, Лейди!

Общи условия

Активация на акаунт