Къде да поставим леглото на малката принцеса

  • 1 866
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте . Имам нужда от съвет . Леглото на дъщеричката ми е на много неправилно място в нашата спалня но за съжаление няма къде на друго място . Стаята ни е много малка и трябва да избирам дали нейното легло да е до прозореца или срещу вратата . Сложила сам го пред вратата защото от прозореца много се усеща студеното от отвън . Чувала сам че не е добре да е пред вратата . Какво да правя

Zdraveite . Imam nujda ot savet . Legloto na dashterickata mi e na mnogo nepravilno miasto v nashata spalnia no za sajelenie nyama kade na drugo myasto . Stayata ni e mnogo malka i tryabva da izbiram dali neynoto leglo da e do prozoreca ili sreshtu vratata . Slojila sam go pred vratata zashtoto ot prozoretsa mnogo se useshta studenoto ot otvan . Chuvala sam che nee dobre da e pred vratata . Kakvo da pravia


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 03 яну 2018, 00:43 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 229
Здравей,
Ако спалнята ви не е квадратна и пространството позволява, може да я завъртите насрани, така че където са били главите ви да остане по- широкото за креватчето.

# 2
  • Мнения: 7
Там е проблема че е квадратна и на много тъпи места са врата и прозореца . Те просто не позволяват да си разположим мебелите така както ни се иска на нас . Та май така ште остане . Но ти  знаеш ли нешто за това зашто леглото да нее пред вратата .

# 3
  • Мнения: 2 014
Защото до вратата духа, може би. Отваряш я няколко пъти на ден, а прозореца го отваряш само при проветряване.

# 4
  • Мнения: 7
Ние сме в малък апартамент и вратата е отворена почти през цялото време .

# 5
  • Мнения: 110
Според мен е по-добре пред вратата... колкото и да духа от нея, температурата в коридора не може и да се сравнява с тази навън. Дори хубавите алуминиевите дограми духат по пантите и могат да разболеят възрастен човек, а какво остава за дете...

Общи условия

Активация на акаунт