Косопад - тема 12

  • 138 631
  • 791
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 495
Честито, евтиният лосион на Лореал в Емаг вече не се предлага....Ако някъде другаде го видите на промоция, споделяйте. Защо не си взех поне 2....Май и за 1 месец няма да им стигне моя, а слагам 2-3 пипети. Първият ден не ми омазнява, но на втория...вече не е ОК
Рая, тук го има и е с безплатна доставка. Това е старото Ензо.
https://www.notino.bg/loreal-professionnel/serioxyl-grizha-za-uv … totata-na-kosata/
И да не спираш да мажеш всяка вечер!

# 601
  • Мнения: 2 726
Момичета, мислех си за този спрей, но първо че белите коси /сигурно около 100-тина косъма, знам ли/, са пръснати из цялата коса. Не знам как изобщо ще прикрия абсолютно всичко. То трябва да изпръскам целия спрей на главата си. И второ една позната ми каза, че го е ползвала и косата стои като пръскана с лак, някак вдървена. Което хич не ми допада Thinking

# 602
  • Мнения: 1 656
А всъщност какво съдържат? Веднага ще поръчам. Благодаря!

Ако питаш за ампулките, ето състава им. Аз само уртика знам, че е коприва, дори не съм търсила състава, сега погледнах, като видях въпроса. Peace

вчера влязох в една дрогерия за парфюм и що да видя- ампулите наредени Simple Smile)) видях , че има и шампоан от серията. Него ползвала ли си?

# 603
  • Мнения: 448
от аптека ли го купувате?

Да, но не навсякъде го има, аз го намерих в съседен град.

И аз да се включа в темата с пост, макар че чета от няколко месеца. Моят косопад започна някъде през месец март. Бях си купила Брахми и си намазах косата, защото в Пловдив водата е мн.твърда и четох, че влияе добре при този проблем. Шокирах се, че при измиването ми падна цяла топка коса. Точно при предното измиване си казах - само 4 косъма, косата ми е ок. Помислих, че е временно, но за съжаление 1/3 от косата ми си отиде, добре, че имах повече. И започна моята борба. Едва ли косопадът ми е от брахмито, така че пих и пия Б комплекс, цинк, биотин, Омега 3, астаксантин, колаген на прах, магнезий, сяра (МСМ), ям бразилски орех за селен, коприва на прах всеки ден за желязо, приемам и спирулина. Мажа се с лук от 3 седмици. Маслата усилиха още повече косопада. От около 100 косъма при къпане падат вече по 30, в останалите дни пак са по-малко от преди, но това си е сериозен косопад все още. Упорито търсих ампули Б6, но в Пловдив не ги намирам. Опитах в София да пусна връзки - и там го нямали. Моля, кажете в кои градове го има все още. Мия се с безсулфатен шампоан, заливам се с отвара от коприва и орехови листа. Вече не знам кое друго да пробвам, шокът от разреждането на косата е жесток. И друг път съм имала сезонен косопад, но такова чудо не е било никога. Имам доста нови растежи, с различни дължини са.
Попитайте в аптеки Фрамар. Аз днес писах в сайта им в коя тяхна аптека в моя град имат налични и те ми изброиха  (около 4-5 места)

# 604
  • Мнения: 6 185
Аз да благодаря за УРТИКОМПЛЕКС АМПУЛИ -те, сигурна съм, че в тая тема някой ги похвали. Признавам, че ги поръчах защото са евтини, като си помислих, че поне няма да ме е яд, като ги хвърля. Е, да, ама те пък така ми паснаха на скалпа по-скоро, предполагам и на косата. Просто все нещо ме сърби скалпа, а още след първото прилагане се успокои, само три пъти съм ги ползвала след миене на косата и се чувствам много добре по отношение на скалпа, а косата ми е някак по-плътна, по-добре стои и изглежда, с една дума доволна съм, че ги поръчах и благодаря на съфорумката, която ги препоръча, съжалявам, че не запомних ника! bouquet
От коя аптека го купихте ,че в нашия малък град няма Фрамар  Tired Или само по интернет се поръчва?

# 605
  • Мнения: 1 656
има ги и по дрогериите, не търсете само в аптеки

# 606
  • Мнения: 17 987
Честито, евтиният лосион на Лореал в Емаг вече не се предлага....Ако някъде другаде го видите на промоция, споделяйте. Защо не си взех поне 2....Май и за 1 месец няма да им стигне моя, а слагам 2-3 пипети. Първият ден не ми омазнява, но на втория...вече не е ОК
Рая, тук го има и е с безплатна доставка. Това е старото Ензо.
https://www.notino.bg/loreal-professionnel/serioxyl-grizha-za-uv … totata-na-kosata/
И да не спираш да мажеш всяка вечер!

О, благодаря ти, веднага поръчвам! Защо е с безплатна доставка? Не съм уцелвала такава промоция при тия...
Ти колко пипети слага първия месец? /Обърках се, всеки различно писа, а на кутията пише 4, за мен са доста/

Не е с безплатна доставка, аз ли нещо греша или не виждам?

# 607
  • Мнения: X
Здравейте! Попрочетох темичката, защото и аз съм в чудене какво да избера за моята коса. Все още не знам, но набелязах някои неща, които сте споделили от опит. Моята коса е къдрава, сухичка, не съм имала проблеми с косопада, но от пролетта започна да пада и не спира, а преди ми падаха само по няколко косъма. Притеснително е за мен и искам да приложа някаква терапия. Четох, че сте доволни от серума на Лореал. Но не мога да разбера той за спиране на косопада ли е или за растеж на нови косми, или само прави косата да изглежда по-гъста(така е описан в Златната рибка). Иначе на него се спрях. Simple Smile

# 608
  • Мнения: 2 839
Ампулите днес ги взех от Ремедиум... 10лв. И някакви стотинки

# 609
  • Мнения: 1 779
Здравейте момичета, искам да ви попитам колко косми е нормално да падат при боядисване или разресване на мокра коса. Нормално ли е да са доста повече от сухо и ежедневно разресване

# 610
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
А всъщност какво съдържат? Веднага ще поръчам. Благодаря!

Ако питаш за ампулките, ето състава им. Аз само уртика знам, че е коприва, дори не съм търсила състава, сега погледнах, като видях въпроса. Peace

вчера влязох в една дрогерия за парфюм и що да видя- ампулите наредени Simple Smile))
видях , че има и шампоан от серията. Него ползвала ли си?
Не, не съм, че съм се затрупала с всякакви шампоани вкъщи. Аз писах по-горе, видях, че го има и се позамислих да го поръчам и него, пък размислих. Но ми стои записан, и той, и онзи с чемериката, да си ги имам предвид.Simple Smile
Засега косата ми се е закрепила, та затова.

# 611
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

В описанието пише да се стои с нея 10-20мин... ooooh! Взимам душ сутрин,трябва да стана в 4ч ,за да я ползвам по предписание. Crossing Arms

Ти колко време стоиш с нея?Само с вода ли я отмиваш? Защо пише,че може да се отмие и с шампоан,та се чудех дали пък мога да преспивам с нея?Или ще е много цяла нощ да я държа?

# 612
  • София
  • Мнения: 2 434

В описанието пише да се стои с нея 10-20мин... ooooh! Взимам душ сутрин,трябва да стана в 4ч ,за да я ползвам по предписание. Crossing Arms

Ти колко време стоиш с нея?Само с вода ли я отмиваш? Защо пише,че може да се отмие и с шампоан,та се чудех дали пък мога да преспивам с нея?Или ще е много цяла нощ да я държа?
Лия, не съм преспивала с нея и честно казано едвали ще го направя. Нанасям маската след шампоана, през това време си ексфолирам тялото, душ гел, петички, мия банята .... намирам си какво да свърша за 15-20 минути и след това изплаквам. Не ползвам повторно шампоан.

# 613
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ти. bouquet
Иска ми се да я взема,но умувам най-удачния вариант ,за да я ползвам съобразено  моя ритъм и начин на живот.
Ще го измисля някак. Hug

# 614
  • Мнения: 262
Момичета и аз съм решила да се хващам с борбата с косопада. Винаги ми е падала много косата, но напоследък започна да ми прозира на бакенбардите и на темето... Взех си енергизиращия гел на Давинес и ще започна с него, вземам и биотин... Живея в Канада и нямам достъп до по-евтините и хубави продукти на БГ пазара. Свекърва ми ще идва на гости обаче след 2 седмици. Какво да и поръчам да ми купи от БГ? От всички продукти, които обсъждавте, какво според вас си струва да се мъкне по самолети:) Между другото то гел на Давинес тук е 45 долара - стори ми се много скъпо в сравнение с 27 лв как то някой беше споменал. Благодаря ви предварително за помощта!

Общи условия

Активация на акаунт