Колко плащате за ясла?

  • 1 195
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И ние 20 лв., защото нямаме брак. Аз исках цялата да плащам/40 лв./, но директорката поиска удостоверение за семейното положение и каза, че така трябва Wink

# 16
  • Мнения: 5 622

 Директорката ми каза, че е 30 лева. А ако единия е учащ, редовно ли трябва да е?

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В нашето ОДЗ таксата е една и съща за градина и ясла - по 20лв. Ако детето отсъства, денят се приспада. Аз имам две деца в ОДЗто и за Васи плащам половин такса.

# 18
  • Мнения: 1 311
Ники е в ОДЗ. 40 лв. такса, ако го няма не плащаш, за съответния ден, независимо дали имаш "извинителна" бележка или не. Поне в неговото ОДЗ за второ дете таксата е 20 лева, а за трето (едновременно посещаващи ОДЗ-то) е безплатно.

В групата на Ники има едно такава сладуранка, батковците и са 2 и 3 група, много са сладки, като се съберат накуп ...

# 19
  • Мнения: 6 039
40 лева

# 20
По закона за местните данъци и такси Общинския съвет  на съответната опщина определя условията и размера на таксите за детските градини и ясли.За всяка община е различно.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
30 лв., като дните, в които е отсъствала не се заплащат и таксата съответно намалява.

Същото, само че напоследък под 30 лв не сме падали.  Praynig

# 22
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
25 лв., като ми се приспадат дните когато не е ходил на ясла без предварителна молба!

Общи условия

Активация на акаунт