Тест за овулация - въпроси / тема 7 /

  • 82 778
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 150
Девойки, с двоен фоликул нормално ли е понеделник да не ми отчита О ( дигитален clear ползвам) а във вторник пик ? Днес бях при док, видя се двоен фоликул, 23 на 18см е, и ми назначиха прегнил (?) 5000. Предните 2м не се спукаха, единия пак с инжекция. Много странно ми се струва този път, предните пъти поне минах през 3те нива, сега направо съм О.О

# 646
  • София
  • Мнения: 7 645
ама как двоен?!!?!
Той е или един или са два фоликула, как двоен. И това сигурно са милиметри, защото 18см са адски много Simple Smile
За какви 3 нива говориш?

Доктора е вяидял голям фоликул и предвид историята ти с непукане е изписал прегнил. Бий го и правете опити.

# 647
  • Мнения: 150
Да, знам как звучи, може би превода се губи, извинявам се, но то си изглежда така. Голям фоликул и в него са два, не са отделени както съм ги виждала преди.
Разбира се,че са мм (слава богу! Grinning )  изобщо не съм забелязала какво съм написала.
Вечерта ще успея да я бия чак, дано не е късно но нямам друг избор Simple Smile
3те нива на дигиталния ову тест са съответно нула, средно (леко повишен хормон) и пик. Като след пика също отчита следващите общо 4 дни (което реално са 3 дни след самата О,защото като изпише пик и стои с картинката следващите 48ч)

# 648
  • Мнения: 6 543
Оффф, знам го това с двойния фуликул. Преди година имах такава киста. От едно и също място тръгват да растат 2 фуликула, които са така прилепени, че приличат на 1 кръгъл ама с черта по средата /личи си границата между двата/. Докитата ги наричат двоен Ф или съответно двойна киста, ама на практика са 2 фуликула.

# 649
  • София
  • Мнения: 7 645
Правила съм стимулации с много фоликули, никога не съм чувала двоен ф.
Това са два ф които са един до друг...
Ако и двата общо са 23мм то значи не са много големи...

# 650
  • Мнения: 150
1-23мм
2-18мм
Да, точно като слепнали с ясна граница са. Не са отделени. Може би за това казва двоен Simple Smile

# 651
  • Мнения: 76
Три дни закъснение, отрицателен тест и никакви симптоми за нищо, това е от мен:(

# 652
  • Мнения: 76
И аз съм имала такъв фоликул с преграда. Получават се често при стимулация поне при мен само тогава беше така и моя лвкар каза, че такъв Ф. не е много добър/годен. Дано при теб не е така! Успех!

# 653
  • Мнения: 150
И аз съм имала такъв фоликул с преграда. Получават се често при стимулация поне при мен само тогава беше така и моя лвкар каза, че такъв Ф. не е много добър/годен. Дано при теб не е така! Успех!
Всъщност нищо не ми каза, освен да правим секс 3дни подред.
Благодаря, ще видя в другата тема дали е имало девойка с "двоен" след добавките

# 654
  • Мнения: 151
Здравейте! За първи път правя тест за овулация, според инструкциите - нито приемах течности, нито ходих до тоалетна 3 часа. Теста е oview ,започнах от 5 ден на МЦ от страх да не изпусна овулацията ( имах течение само 3 дни този месец , сравнително редовен цикъл имам 30 -33 дни ). Въпросът ми е , дали теста е ок, понеже го държах 5сек. , до 5 мин беше отрицателен а после на места стана целият червен. Ще се опитам да кача снимка . Гледам че всички си ги подреждат , за да си сравняват по лесно, но ако всички стават така как да ги сравнявам после?

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 08:39 от Anele89

# 655
  • София
  • Мнения: 7 645
теста за овулация е положителен, тогава когато и двете черти са еднакво наситени или втората е дори по-наситена

прочети опътването
На този от снимката виждам някаква светла втора черта - отицателен е.
Потапяй го до линията, дръж го колкото трябва.

# 656
  • Мнения: 5 463
Anele, и аз вчера правих първи тест. При мен също стана в налото целият червен, но на 15мин. избледня това червено и ясно се видяха двете черти.

В случа, моят тест е отрицателен (поне според мен). Евентуално пробвай да го отчиташ след 15мин.




# 657
  • Мнения: 151
Теста е отрицателен , не го потопих много и държах 5сек. Оставих го вертикално на суха повърхност, изчаках 5мин и го взех, видях че е отрицателен и го оставих, когато реших да го залепя на лист и да го надпиша ( след около 15, 20 мин)- видях че е станал целият червен.

# 658
  • София
  • Мнения: 385
Аз го поставям хоризонтално на чашката, както е показано на опаковката на Oview:

# 659
  • Мнения: 5 463
Anele, и аз моя го бях поставила хоризонтално.

Общи условия

Активация на акаунт