Тест за овулация - въпроси / тема 7 /

  • 82 611
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27
И аз така мисля,благодаря ще действаме Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 472
Здравей Денис и който друг може да изкаже предположение относно следното:
На 12-ти ден бях на УЗ и док.видя Фоликул в ляв Я.=15мм. и в десен Я.=10мм. (принципно съм с късна овулация)
По мои изчисления (както ги изчислява и док., ако Ф. се пука между 22-24мм. и на ден расте средно с 1.5мм) към
17-18ти ден би следвало да настъпи овулация , както винаги на тези дни се е случвало , но
Днес ми е 18ти ден от Ц., а тестовете за ову. , които правя от 16,17 и днес 18ти ден са все отрицателни, с бледа втора черта (правени по едно и също време около 15ч.)...
Някакво предположение да съм я изпуснала тази овулация или да не се е случила още или просто да не е имало...?
Иначе имам болки в яйчниците като при овулация, но пък този месец ЦС не видях....
Благодаря предварително...

# 722
  • Мнения: 6 306
И трите варианта са възможни. Само на УЗ може да се види какво точно се е случило.

# 723
  • Мнения: 15
Здравейте имали положителен тест според вас? Последния е от днес при Ц от 28 дена

# 724
  • Мнения: 151
Да ви питам кога правите тестовете? Аз този месец ги правих след работа към 19.30ч но ми е голяма мъка . Някъде прочетох че има мами дето го правят сутрин и няма разлика в резултата . Вие какво мислите ?

# 725
  • Мнения: 5 381
Suzanita, на мен ми се струва, че няма положителен. Лявата (тестова) линия, никъде не виждам да е по-наситена от дясната (контролната).

# 726
  • Мнения: 15
Да ви питам кога правите тестовете? Аз този месец ги правих след работа към 19.30ч но ми е голяма мъка . Някъде прочетох че има мами дето го правят сутрин и няма разлика в резултата . Вие какво мислите ?
И аз след работа 19.00

# 727
  • София
  • Мнения: 35 950
http://imagizer.imageshack.us/v2/1529x2048q90/922/7OKBv8.jpgЗдравейте имали положителен тест според вас? Последния е от днес при Ц от 28 дена
Няма положителен.
Добре е да те видят на УЗ, ако до 2-3 дни няма полож. тест. Може да си с ПКЯ

# 728
  • София
  • Мнения: 1 268
Сузанита, колко дни ти е Ц обикновено?
За сега нямаш положителен тест.

# 729
  • Мнения: 15
Сузанита, колко дни ти е Ц обикновено?
За сега нямаш положителен тест.
28 - 30

# 730
  • Мнения: 27
http://imagizer.imageshack.us/v2/1529x2048q90/922/7OKBv8.jpgЗдравейте имали положителен тест според вас? Последния е от днес при Ц от 28 дена
Няма положителен.
Добре е да те видят на УЗ, ако до 2-3 дни няма полож. тест. Може да си с ПКЯ
Напълно съгласна с Денис съм,или може да е ануволаторен цикъл

# 731
  • София
  • Мнения: 1 268
Ами, за 28 30 дни Ц О трябва да е около 16, 17 ден най - късно, така че момичетата са прави. Продължи още ден два с тестовете, за да видиш дали ше потъмни чертичката.

# 732
  • Мнения: 15
Този е от тая вечер мисля че е положителен. За мен са еднакво наситени.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 010
Този е от тая вечер мисля че е положителен. За мен са еднакво наситени.

Тестът е отрицателен.

Ето това са еднакво наситени черти:

Скрит текст:

# 734
  • Мнения: 15
Този е от тая вечер мисля че е положителен. За мен са еднакво наситени.

Тестът е отрицателен.

Ето това са еднакво наситени черти:

Скрит текст:
На коя марка е вашият тест моят е с мн бледа черта

Общи условия

Активация на акаунт