С огромен копнеж чакаме февруарски бебевалеж!

  • 56 725
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • София, България
  • Мнения: 458
@Аlmond Eyes, честито, да сте си скоро вкъщи,здрави и умихнати! Благодаря, че сподели подробностите, наистина ни помагат на тези от нас, които все още чакаме.

# 571
  • Down Under
  • Мнения: 1 133
Честити ви рожби, момичета! Да сте живи и здрави! Много се радвам за вас 💐

# 572
  • Мнения: 19 010
Аlmond Eyes, честито💐

Живи и здрави.

# 573
  • Мнения: 1 418
Almond eyes, честито бебенце Flowers Hibiscus Исках да попитам преди или след термин се роди?Мерси наистина за споделената история:hugs:

# 574
  • Мнения: 2 374
Честито и от мен на всички родили момичета!Да са ви живи и здрави бебоците,много да ви радват,а на вас бързо възстановяване ! Hug

При мен нещата вървят към секцио по медицински показания,та е вече почти 100% сигурно,че ще се случат нещата февруари. Направо не знам кога мина това време Blush

# 575
  • София
  • Мнения: 522
Étoile*, какви са причините, ако не е тайна?
Най-важно е ние и бебетата да сме добре, другото ще премине Simple Smile

# 576
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 320
Грижовно мече, almond eyes, честито и от мен! Пожелавам ви да сте здрави и щастливи!!!

# 577
  • Мнения: X
Almond eyes, честито бебенце Flowers Hibiscus Исках да попитам преди или след термин се роди?Мерси наистина за споделената история:hugs:
Близо 20 дни преди термин, доста неочаквано, но те хората са казали, че влезеш ли в деветия месец може да се очаква по всяко време.

# 578
  • Сливен
  • Мнения: 263
Ами то с това заглавие на темата наистина започна един бебевалеж. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз пьк се надявам моята мацка да изчака до датата определена от доктора за секцио 02.02. Иначе трябваше да е на 08.02

# 579
  • София
  • Мнения: 820
Повече февруарки родиха вече от януарките хихихихи
Аз, като гледам, може и да докарам до термин - 5.02. Даже бракстън-хикс спряха или поне са много по-леки от по едно време

# 580
  • София, България
  • Мнения: 458
Повече февруарки родиха вече от януарките хихихихи
Аз, като гледам, може и да докарам до термин - 5.02. Даже бракстън-хикс спряха или поне са много по-леки от по едно време
И моите са така,много ми е чудно защо се получава,но явно е нормално.Вчера се бях шашнала,почти цяло денонощие ми беше твърд коремът без да се отпуска или да усещам самите контракции.Оказа се,че бебе се беше завъртя много странно и ми опъваше корема Grinning Днес се е попреместил,но пак няма контракции.

# 581
  • Мнения: 587
продължавате ли да пиете магнезий?Лекарката ми каза че се спира след 36-а седмица и тръпки ме побиват..дали няма да ме боли много корема без магнезия Flushed

# 582
  • у нас
  • Мнения: 1 896
Няма да те боли, а и да те боли то вече ди е доносено бебе и може да бърза 😀

# 583
  • Мнения: 2 374
Раче,с ниска плацента съм,която така и не се вдигна.Евентуално,ако се вдигне още седмица-две,но едва ли,тя си е така отначало.За мен няма значение,само всичко да мине добре Simple Smile

# 584
  • Мнения: X
Аз си пих и магнезий и нош па в деня, в който родих, че нямах представа, че ще раждам, но това не спря процеса, така че си мисля, че няма как да не усетите, ако тръгне да става нещо.

Общи условия

Активация на акаунт