Черешката на тортата - сезон 10 (тема 1)

  • 90 105
  • 906
  •   1
Отговори
# 45
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Хайде и аз тук. bouquet
Този Антон ми стана адски противен.Ще го видим тук как ще бъде.

# 46
  • София
  • Мнения: 22 944
В едното промо ми се видя и Роналдо.  Laughing

Видях и един актьор, ама не му помня името, играеше в " Ние, нашите и вашите".

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В едното промо ми се видя и Роналдо.  Laughing


Да.

За актьора сигурно имаш предвид Кирил Ефремов.

# 48
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Записвам се да ви следя.
Пак ще има авокадо на корем...  Laughing
И един въпрос извън черешката,но свързан с Манчев.
Някой купил ли си е книгата му и ако да, заслужава ли си?

# 49
  • София
  • Мнения: 22 944
В едното промо ми се видя и Роналдо.  Laughing


Да.

За актьора сигурно имаш предвид Кирил Ефремов.

Не, Даниел Ангелов, проверих го сега.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9 865
..
Някой купил ли си е книгата му и ако да, заслужава ли си?


Това мнение от предишната страница е свързано с книгата му.

И аз го харесвам. Подариха ми книгата му и ми беше много интересно да прочета за извървения път от ученик в тох-а до собственик на четири ресторанта и водещ на две предавания. За съжаление, разказва подробно за Кошмарите, но не и за Черешката.
И рецептите са достъпни и добре обяснени.


Аз се колебая дали искам да я купувам книгата, не ми е за рецептите, рецпети в интернет да искаш от хубави по-хубави, по-интересна ми е биографичната част, искам да видя как е поднесено, може би ще я поръчам на някое намаление, ако я включат.

# 51
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
..
Някой купил ли си е книгата му и ако да, заслужава ли си?


Това мнение от предишната страница е свързано с книгата му.

И аз го харесвам. Подариха ми книгата му и ми беше много интересно да прочета за извървения път от ученик в тох-а до собственик на четири ресторанта и водещ на две предавания. За съжаление, разказва подробно за Кошмарите, но не и за Черешката.
И рецептите са достъпни и добре обяснени.


Аз се колебая дали искам да я купувам книгата, не ми е за рецептите, рецпети в интернет да искаш от хубави по-хубави, по-интересна ми е биографичната част, искам да видя как е поднесено, може би ще я поръчам на някое намаление, ако я включат.
Мона благодаря.И на мен ще ми е интересна биографичната част.Обиам да чета такъв тип книги.
 А колкото до черешката,дано не повтарят много от старите участници че става банално.
За толкова години и книга можеше да направят с  по-интересните рецепти от предаването, но те даже не ги записват.

# 52
  • София
  • Мнения: 22 735
В неделя ще има Кошмари в кухнята по Нова.

# 53
  • Мнения: 3 960
В неделя ще има Кошмари в кухнята по Нова.

Повторение или има нов сезон?

# 54
  • София
  • Мнения: 22 735
В неделя ще има Кошмари в кухнята по Нова.

Повторение или има нов сезон?


Не знам. Рекламата е нова.

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Дано поне разчупят малко- много ми се иска, когато дават вече участвали хора, да направят някакъв паралел с предишното им готвене.

# 56
  • София
  • Мнения: 22 735
Дано поне разчупят малко- много ми се иска, когато дават вече участвали хора, да направят някакъв паралел с предишното им готвене.


Интересно ще бъде!

# 57
  • Мнения: 1 804
Здравейте и от мен. Simple Smile
Харесвам предаването, а още повече Манчев. Heart Eyes Чакам с нетърпение новия сезон и се надявам на по-малко пошлост, "лобстъри" и "джинджъри"... Не ми се гледат главни готвачи на елитни ресторанти как "помагат" на участниците. Също като вас искам да гледам хора, които уважават храната. Отвратена съм от участията на Мегз и Дебора, не искам такива лигли "в телевизора" си.
По време на всеки сезон се опитвам да си представя какво аз бих поднесла, ако участвах и още не съм измислила идеалното меню. Само знам, че не бих искала да съм първа, за да мога да опозная предпочитанията на останалите. Вие какво бихте предложили на непозната компания?

# 58
  • Мнения: 7 848
Привет!
Явно и Диляна ще участва, не съм сигурна, но това е качила в инста си

https://www.instagram.com/p/BdxAZKFFh9B/?taken-by=dilyanapopova_official

Все съм обнадеждена, че ще видим нови лица....

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
На Диляна снимките са от Хепи,не от Черешката.

Общи условия

Активация на акаунт