Черешката на тортата - сезон 10 (тема 1)

  • 90 093
  • 906
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 9 865
От Стар Академи е Вяра Пантелеева, пее с един бенд в Нощни птици по БНТ, а тази Атова... бе и двете са полуизвестни.

Ирен готви скоро при Гала нещо, но немога да се сетя какво беше, сякаш някаква нейна измишльотина.

# 901
  • Мнения: 24 273
От Стар Академи е Вяра Пантелеева, пее с един бенд в Нощни птици по БНТ, а тази Атова...
Hands Plus1
Значи Атова не я знам коя е

# 902
  • Sofia
  • Мнения: 26 331
Атова докога смята да промотира песента си с нацапана от червило буза?!...много тъпа реклама Confused

# 903
  • софия
  • Мнения: 25 392
Ирен готви скоро при Гала нещо, но немога да се сетя какво беше, сякаш някаква нейна измишльотина.
Това, което от анонса на предаването додоха, че ще прави и утре - пица, която покрива с тесто, надува със сламка, като се изпече реже горната част и тя става купа за салата. Не е нейна измишльотина, но е ефектно 2 в 1  Peace

# 904
# 905
  • Мнения: 8 518
Вяра Атова- певица, отскоро и актриса. За пръв път я чувам.
А. Стефанов ще ме изнерви мен.


Вяра, ако не се лъжа, участваше преди доооста време в едно музикално предаване - Стар академи. Сега е преподавател по музика, мисля.
Вяра Пантелеева беше тази която участваше в МА , сега пее в предаването Нощни птици по БНТ
Не ги бъркайте двете

# 906
  • Мнения: 4 936
аз да питам, тук, че е по предната седмица - сега гледах предаването -
На МАги тоава ли й винаги устата - крива или е вследствие на нещо правено по устните?
ОСобено в нейната вечер - дали от 'напрежението' или защото повече я даваха - много ме дразнеше тази полу-усмивка?

Общи условия

Активация на акаунт