Как ви изглежда 11.1.2018 за разписване?

  • 4 483
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Здравейте, ние от месеци се опитваме да се разпишем и чак после да празнуваме голяма сватба, и чак сега сварихме да организираме всички документи медицински и тн. Първо искахме преди бебето, после стана ясно, че няма как да стане, та сега след бебето. Голямата сватба ми се иска да е през лятото,  за да е топло и хубаво и тн. Но самото разписване ми се иска да е сега преди да са ни изтекли медицинските, защото хич не ми се занимава наново. От числата харесвам 28, 4, 7, 11, 16.  Избрахме си 11.1, защото синът ни се роди на 1.11 и така мъжът ми лесно щял да помни датата, а и на мен ми харесва като число. Сега обаче искам да видя астрологически как е.

Виждам няколко интересни аспекта. Луна в съвпад с марс в скорпион. Скорпион май не е мн хубаво за луна ?! но по принцип това е единение на мъжкото и женското. след това венера със слънце и плутон в козирог, пак съвпад мъжко-женско , че и плутон--страст, обсесия и тн.
Асцендентът ще бъде Рак според часа, който засега сме запазили, но ако е зле, ще го сменям, засега не сме регистрирали нищо .

Как ви звучи това? Мерси много Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 яну 2018, 17:19 от bodybeautiful

# 1
  • София
  • Мнения: 22 923
Аз не разбирам много от тези неща, но си объркала заглавието.  Simple Smile

Иначе 18.01.2018 г ( или 28 също) мен ми звучи много готино, но пак казвам нищо не разбирам.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 822
Аз не разбирам много от тези неща, но си объркала заглавието.  Simple Smile

Иначе 18.01.2018 г ( или 28 също) мен ми звучи много готино, но пак казвам нищо не разбирам.  Mr. Green

18.01.2018 е супер, но ще видя сега планетите. не знам дали не ни издишват медицинските до 18ти.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 923
Виж ги, да, май един месец важат.

# 4
  • Мнения: 3 254
Елективната астрология е цяло изкуство, не се гледат хвърчащи аспекти.
По принцип Луна-Марс не е ок за брак, също така е желателно да се избягват напрегнати аспекти между Марс и Венера, Луната и Сатурн. Според ведическите правила за мухурта не е препоръчително да има планети в 7 дом. А тук имаме невидима Венера, заедно с още 4 планети, гледано по дом/знак. Съвпадът на Луната и Марс донякъде се омекотява от Юпитер, но така се напомпва с още повече енергия. Но поне има секстил със Слънцето и Венера.
Изборът на дата често зависи и от динамиката на отношенията, не е чак толкова случаен. Понякога дори се случва да се повтарят аспекти от натала на някой от партньорите. Ако се гони срокът, когато изтичат медицинските, новолунието също не е препоръчително за такова мероприятие, като дати това са 15, 16, 17. И като цяло невидима Венера не е препоръчителна за бракосъчетания.

# 5
  • Мнения: 822
здрасти, тоест съвсем не става, така ли? аз сега си направих някакъв автоматичен мухурта чарт лично за мен и ми излезнаха само много далечни дати като подходящи ...
по принцип тази карта донякъде повтаря моята, моите планети всички са в 5ти  и в 7ми. но това е според западната астрология. според ведическата е малко по-различно разпределението и не си го спомням.

а кога спира да бъде невидима венерата? и има ли начин това да се превъзмогне с хубава дата за празнуването?

# 6
  • Мнения: 822
момичета и момчета, медицинското е правено на 18ти са изследванията и на 20ти ги подписа личния лекар. така, че сигурно са валидни до 18ти. няма да имаме сили да вадим ново медицинско, защото сме с мъничко бебенце и едвам организирахме това. тоест, ако отложим сватбата, ще се наложи да я отложим за известно време. малко се сдухах от казаното до тук, но ...на 11 е кофти, на 15 16 17 новолуние, намаляваща луна също не е хубаво. остава 18ти , това ми харесва като число горе долу.
19ти ненавиждам това число, баща ми почина на 19ти, като няколко месеца преди това  се размина на косъм със смъртта пак на 19ти.  

# 7
  • Мнения: 822
момичета, сег прочетох, че, когато слънце и венера съвпадат, те си пречат, ако слънцето е по-силно тогава венера се жертва (връзки и компромиси), венера е по-силна, тогава се жертват личните цели и мечти. Това било показател за развод. аз май се отказвам Simple Smile) но  мъжът ми (бъдещ официален съпруг)ще е  ядосан  Simple Smile)

# 8
  • Мнения: 3 254
Венера е невидима до началото на февруари, дотогава все ще се "жертва". Но пък после няма да важат медицинските. Прецени си кое ти е по-важно. Реално погледнато малко хора избират дата за брак с помощта на астрологията.

Общи условия

Активация на акаунт