Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~183

  • 62 615
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 642



        Момичета,

        Тази новинка ми я пусна  на лични приятелка от форума, за да я споделя с вас.

       
Цитат
В связи с успешными зарубежными продажами сериала Невеста из Стамбула, а также интересом рекламодателей к данному проекту, сериал решено продлить до конца 2018 года. Напоминаем, что именно в первую неделю января перезаключаются рекламные контракты на большинство сериалов в сетке вещания Турции, поэтому объявление о следующем сезоне уже сейчас особого удивления у специалистов не вызывает: похоже рекламодатели в восторге от проекта O3 Medya

      Правилно ли разбирам, че рекламодателите решили да подновят договорите си до края на 2018г. и до тогава ще се снима сериала. Т.е. ще имаме и почти трети сезон! Дано сценаристите извадят качествена фантазия.

    https://vk.com/fave?w=wall-58199741_409665

# 31
  • Мнения: 36 753
Криси и аз го разбирам както ти си го разбрала. Тоест, ще направят половин трети сезон. много се радвам  newsm68 Предполагам, че сега на Ози ще му трябват много пари с тази млада невеста и бебе, така, че няма да каже bitti в края на сезона. А двойката Ози-Аслъ се оказа много успешна, така, че не виждам причина да не продължат. Дано само сценаристите да не изпортят работата  Praynig

Гости - Есма казва последните думи на някого и говори в учтива форма "Вие"....На кого може да казва тези думи.... Thinking Thinking Може би на някой от адвокатите на фирмата...или знам ли.....Може би ще се оттегли от управителния съвет....а може да предаде властта на конака...но тя вече веднъж го прави и счете, че Фарук се е провалил и пак си я взе  Grinning Така, че й нямам много вяра...да не стане като лъжливото овчарче  Wink

# 32
  • Мнения: 36 753


Гръцките фенове харесват Невестата.....

# 33
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816


Гръцките фенове харесват Невестата.....
и ние си я харесваме... Wink
Досега не съм гледала Ози в сериал "боза"....почнат ли СЦ да се самозабравят казва "битти"...не вярвам да сложи името си на карта... Thinking Има много сюжетни линии, които ако са кадърни СЦ могат да развият и да стане хубав сериал...

# 34
  • Мнения: 36 753
Да, така е Гости има много неща, които трябва да изяснят...Но зрителите се вълнуват най-много от случващото се с Фарук и Сюрея, така, че сценаристите там не трябва да се дънят....Защото разделят ли ги, сериала трябва да свърши - нито ще има рейтинг, нито ще има кой да гледа рекламите.

Когато гледах моментите на "клетвите" на Фарук и Сюрея си мислих....Възможно ли е една клюка, или едно недоразумение да сложи край на тази любов.....А виждаме, че подлеците са много....
Нито Бегюм ще бъде щастлива с Фарук, нито Джан със Сюрея...ама е така...защо пък Фарук и Сюрея да са щастливи.....Човешката злоба няма почивен ден.....

# 35
# 36
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Лу Hug,вече е пуснала кафенцето!Пия и реалното с вас! Wink

Честито на именниците! bouquet

Да почерпя за именния ден и на моята внучка Йоана! Heart Eyes
Скрит текст:

Ани HugГости HugКриси Hug,благодаря за коментарите и инфото за ИН! bouquet Да свърши цял този сезон,пък после ще видим ще има ли още на есен! Peace



Аз свърших с всички преведени епизоди на Черно бяла любов!Голям маратон направих! Laughing Днес е ред на ИН! Peace

Ако някой иска да гледа с руски субт. игралния филм с Кенан И. и Мерием Узерли!
Скрит текст:

Ето и новите сериали за 2018г.по канали! Peace Много са за това в скрити! Laughing
Скрит текст:
◾НОВЫЕ ТУРЕЦКИЕ СЕРИАЛЫ 2018 ГОДА

🔻STAR TV
▪Грехи моего отца / Babamın Günahları – с 10 января на экранах
В главных ролях: Кадир Догулу, Мелиса Сёзен

▪Султан моего сердца / Kalbimin Sultani – скоро на Первом канале и Star Tv.
В главных ролях: Али Эрсан Дуру, Александра Никифирова

▪Волк / Boru – скоро на экранах
В главных ролях: Месут Акуста, Серкан Чайоглу, Аху Тюркпендже

▪Мавера / Mavera – скоро на экранах
В главных ролях: Шюкрю Озйылдыз и Мелиса Шенолсун

▪Двор / Avlu – скоро на экранах
В главных ролях: Кенан Эдже, Демет Эвгар, Нурсель Кёсе

🔻KANAL D
▪Мехмет: Завоеватель мира / Mehmed Bir Cihan Fatihi – скоро на экранах
В главных ролях: Кенан Имирзалыоглу, Четин Текиндор

▪Человеческая вина / Insanlik Sucu – скоро на экранах
В главных ролях: Гизем Караджа, Каан Йылдырым

▪Икота / Hickirik – 1 января на экранах
В главных ролях: Сезги Сена Акай, Барыш Арда Хаджиоглу

▪Гюлизар / Gulizar – скоро на экранах
В главных ролях: Фарах Зейнеп Абдуллах, Берк Джанкат

▪Реактивное общество / Jet Sosyete – скоро на экранах
В главных ролях: Гюльсе Бирсель, Дженгиз Бозкурт

▪Босфорская рапсодия / Boğaziçi Rapsodisi - скоро на экранах
В главных ролях: Ипек Филиз Ягызджы
 
ATV
▪8 дней / 8 Gun – скоро на экранах
В Главных ролях: Бурджу Бириджик, Муса Узунлар

▪Ты расскажи, Карадениз / Sen Anlat Karadeniz - скоро на экранах
В главных ролях: Улаш Туна Аслантепе, Ирем Хельваджиоглу

▪Чукурдере / Cukurdere – скоро на экранах
В главных ролях: Фуркан Палалы, Су Кутлу

▪Не отпускай меня / Beni Bırakma – с 8 января канале Atv.
В главных ролях: Кейко Белир Ярар,Туче Озбей

▪Ее имя Зехра / Adi Zehra – скоро на экранах
В главных ролях: Зейнеп Чамджи, Алиджан Юджесой

▪Мы не невинны / Masum Değiliz – скоро на экранах
В главных ролях: Усхан Чакыр, Дамла Сонмез, Ураз Кайгылароглу

🔻SHOW TV
▪Враг в моем доме / Yuvamdaki Düşman – скоро на экранах
В главных ролях: Памир Пекин, Эдже Чешмиоглу, Небахат Чехре

▪Богатство / Servet – скоро на экранах
В главных ролях: Джан Яман, Себахат Кумаш, Алина Боз

🔻BLUE TV
▪Неживые / Yaşamayanlar – скоро на экранах
В главной роли: Эльчин Сангу

▪Личность / Şahsiyet - скоро на экранах
В главных ролях: Халюк Бильгинер, Джансу Дере. Режиссер – Онур Сайлак

▪Почта Дудуллы / Dudullu Postası – скоро на экранах
В главных ролях: Гювен Кырач, Танер Ольмез, Хазар Эргючлю, Эркан Джан

🔻TRT 1
▪Осада Эль-Кута / Mehmetcik Kutul Amare – с 18 января на экранах
В главных ролях: Каан Ташанер, Исмаиль Эге Шашмаз

▪Алия / Aliya – скоро на экранах
В главных ролях: Юрдаер Окур, Геркем Йельтан

🔻FOX TV
▪Золотой поднос / Altın Tepsi – скоро на экранах
В главных ролях: Онур Туна, Севда Эргинджи


Приятна неделя,момичета! bouquet

# 37
  • Мнения: 36 753
Добро късно утро  Hug
Честит Ивановден на всички носещи това прекрасно име!
Бъдете здрави, щастливи, изпълнени с любов и красота!
Бог да ви Благослови вас и вашите близки!
Честит имен ден на съпруга на Кралицата   bouquet



честит имен ден на внучката на Злати - Честит имен ден мило дете  baloni Желая й здраве, едно прекрасно детство с много игри и забавления, много усмивки и малко пакости.... Нека светеца да я закриля  Peace



Лу благодаря за кафето и поздрава в празничния ден  Hug



Много се смях, като видях, че Фарук е заспал с балтона..... Grinning Grinning

# 38
  • Мнения: 36 753
Злати Честит празник в твоето семейство  smile3525

Скрит текст:
За бабчето на Йоана



Да ни е жива и здрава внучката и много да те радва  Hug
мерси за почерпката  Hug

Мерси за инфото за сериалите  Hug За сега няма да се разсейвам...а и предстои годишно приключване и няма да имам време....



# 39
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Здравейте момичета
Честит имен ден на всички, които празнуват днес...
Злати
Скрит текст:
да ти е жива и здрава внучката...много радост да ти носи и да е много щастлива....
От сериалите , които си сложила Волк не е ли този в който ще играе артистката от Истанбулска приказка...Ще гледам как ще тръгне сриала с кадир и разбира се този с Джан Яман... виж как съм му запомнила името...нов любимец значи WinkJoy
Прекрасен ден с една песен, която ми стана любима...

# 40
  • Мнения: 36 753
Гости поздравления  bouquet Имаш напредък  newsm10 Започнила си името на още един актьор... smile3521 За съжарение не мога да се похваля....за мен турските имена винаги са били проблем, особено изписването им.....



Подобри ми се настроението  Peace Grinning

# 41
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ани
Скрит текст:
така е...много ми хареса Джан Яман....когато имаш време изгледай Пълнолуние....ще ти хареса...а Кадир от Двете лица на Истанбул започва нов сериал и сюжета ще е интересен....пак ще е замесено дете за което бащата не знае...
Поздрав за всички празнуващи днес...


Гости поздравления  bouquet Имаш напредък  newsm10 Започнила си името на още един актьор... smile3521 За съжарение не мога да се похваля....за мен турските имена винаги са били проблем, особено изписването им.....



Подобри ми се настроението  Peace Grinning
от снимката ли...поне няма да бъде повод за ревност... Wink

# 42
  • Мнения: 41 695
Ани HugГости Hug,благодаря за пожеланията, цветята и клипчетата! Heart Eyes Heart Eyes

Гости,като гледам май помниш имената само на актьорите,не и на актрисите! Joy
Скрит текст:
Имаш трима любимци,които са и мои  Wink + Кадир и Джан!Кадир съм го гледала в 5 сериала! LaughingНа Джан изгледах лятото предишния му сериал-''Да обичаш на инат''!
За другото питане-да същия сериал ще е със Серкан Ч.(приятеля на Йозге Гюрел тя ще участва като гост знаеш от др. тема) и Аху Тюркменче,а също Месут Акуста(игра в Карагюл)!

Цитат

Подобри ми се настроението  Peace Very Happy
Ани, от това,което  е писала Гости или от друго! Wink



От благодарности по темите и на лични,не мога да изгледам Невестата! Laughing По-късно ме чака мач! Peace

Последна редакция: нд, 07 яну 2018, 16:01 от Zlatina3

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Злати
Скрит текст:
естествено, че помня само на актьорите Wink не си моря главата за жените....и без това професионално ми се налага да си пълня главата с куп други неща...Joy
Ще те помоля да "свирнеш" ако има превод за тези сериали за които споменах....Интересно ще ми бъде да видя Аху след Истанбулска приказка и Цената на славата...
като нямаш време за серията на ИН...слушай музика тогава...

# 44
  • Мнения: 41 695
Гости Hug,успях да изгледам ИН!Сега докато гледам мача мога да пиша! Wink
Скрит текст:
С Кадир започва на 10 януари в сряда!Предполагам следиш темата,сигурно ще има и превод на бълг.език от групата!За Волк с Аху и Серкан бях чела, че ще започне през февруари!Ще е по Стар тв.,така че като гледаме ИН ще следим за фрагман и датата за старта!

Общи условия

Активация на акаунт