Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №51

  • 72 527
  • 752
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 282


Аслъ, явно е "чула" критиките ми, така като гледам ще се завръща трайно в болницата и ще си гледа професията.



...ако й писне да го играе кухненски тапет като майка му и сестра му, ще го напусне...

# 616
  • Мнения: 9 388
А, аз не се давам лесно. Трудно се приземявам, имам огромната способност да разбирам хората и техните душевни терзания, особено ако това са екранни герои.  Grinning  За мен Ферхат продължава да е романтичен герой! Така хубаво ни показаха разкъсващата го страст за Аслъ, но над главата му лежат жизнено важни проблеми и  в момента моят романтичен герой трябва да решава настоящи проблеми, а не да се отдава на мечти.  Grinning Аз обичам сложни образи, а Ферхат е толкова чудесно сложен образ, че все повече се влюбвам в образа му. Grinning

# 617
  • Мнения: 9 541
Ето, Аслъ вече се е взела в ръце, я как добре се е облякла Heart Eyes


# 618
  • Мнения: 33 399
Ето, Аслъ вече се е взела в ръце, я как добре се е облякла Heart Eyes



С тия голи крака в тоя студ  Shocked

# 619
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, то у тях топло, Намък едва ли пести електричество или парно Joy Joy

И мама Йетер /Арзу/ с Гюлсюм /Синем/ леко облечени Simple Smile



Дафне Hug, а ако Аслъ вдигне високо глава, върне се в болницата, Ферхат дали няма да приприпка? Joy

# 620
  • Мнения: 5 442
оф, стигнах до средата на снощния епизод. "Злодейката" Ебру е много плосък образ. По едно време пусна пистолета долу и физиономиите са и много изкуствени. Високоинтелигентната докторка Аслъ води телефонни разговори при отворена врата в стаята на врага...Дотук нищо в поведението на Ф. не ме изненадва. Той си е такъв. Хареса ми как неистово риташе вратата на затвора, че искада говори с жена си. Дано новите герои са по-плътни като обосновка, че с Ебру това е шега.

# 621
  • Мнения: 9 541
оф, стигнах до средата на снощния епизод. "Злодейката" Ебру е много плосък образ. По едно време пусна пистолета долу и физиономиите са и много изкуствени. Високоинтелигентната докторка Аслъ води телефонни разговори при отворена врата в стаята на врага...Дотук нищо в поведението на Ф. не ме изненадва. Той си е такъв. Хареса ми как неистово риташе вратата на затвора, че искада говори с жена си. Дано новите герои са по-плътни като обосновка, че с Ебру това е шега.

+1, също като тате Шахин Mr. Green

# 622
  • Мнения: 5 723
Даа, отказахте да приемете, че героят е килър и го припознахте за романтичен герой...но се приземявате...


......вече е килър на КРЪСТОПЪТ.........

# 623
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Тери Hug, то у тях топло, Намък едва ли пести електричество или парно Joy Joy

И мама Йетер /Арзу/ с Гюлсюм /Синем/ леко облечени Simple Smile

Скрит текст:


Дафне Hug, а ако Аслъ вдигне високо глава, върне се в болницата, Ферхат дали няма да приприпка? Joy
Ще са сватбарки.

# 624
  • Мнения: 1 242
А, аз не се давам лесно. Трудно се приземявам, имам огромната способност да разбирам хората и техните душевни терзания, особено ако това са екранни герои.  Grinning  За мен Ферхат продължава да е романтичен герой! Така хубаво ни показаха разкъсващата го страст за Аслъ, но над главата му лежат жизнено важни проблеми и  в момента моят романтичен герой трябва да решава настоящи проблеми, а не да се отдава на мечти.  Grinning Аз обичам сложни образи, а Ферхат е толкова чудесно сложен образ, че все повече се влюбвам в образа му. Grinning



Само в образа му ли?!  Joy Сакън да не си се влюбила в Ибо, че севгилито му ще почне да те дебне в социалните мрежи и .... Спукана ни е работата тогава... /шегичка/ Joy Joy

Без да съм гледала епизода с превода, се зачудих защо Ферхо каза на Аслъ при излизането от административната сграда, че нарушила уговорката...Първо си помислих за консумирането на брака, но там той не спази уговорката и първи я целуна... а тя просто се отдаде на страстта му.. и на своята, разбира се... После се сетих, че той я закара до летището с идеята тя да замине някъде извън страната или най-малкото да напусне областта,  но тя не го стори..  Той я освободи от веригите на брака, в който я окова, с единствената препоръка /колкото и нежно да звучи това hahaha/от негова страна тя да напусне града... а тя не само се върна в града, че на всичкото отгоре отседна и при Ебру...И мисля, че Ферхат я обвини именно за това и поради тази причина й е бесен... че последствието от нейната самонадеянаст е попадането на Иит зад решетките.. ако някой има някаква по-добра идея, да свирка... newsm78

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 19:14 от mury9

# 625
  • Мнения: 9 388
Мъри, добра идея защо Ферхат е бесен. Като гледам епизода втори път с превод, ще я имам предвид, защото аз самата все още не съм стигнала до мнение какво значеше самия разговор дори. Още го мисля и може би точно това означават думите му, че тя наруши договорката. Той я пусна на свобода с условие да замине, тя остана и стана цялата каша с брат му и с опасност за самата нея.

А относно влюбването - засега само в героя му, засега!... Grinning

Килър на кръстопът ... хареса ми! Grinning

# 626
  • Мнения: 5 442
Току що завърших епизода. Простете, но Аслъ е малко глупавичка. Не типично за доктор. Наивна се прояви в този епизод. Като подменена. Уж безпрекословно слуша Ф., а в най-важните моменти го раздава "актриса". Нещо им се изплъзва линията. И Ийт трябваше да я пази, което значи да не я пуска при Ебру или при когото и да е. Джем и той като захласнат. Новото момиче е много хубаво. Според мен репликата за нарушената уговорка беше за преспиването. Образът на Ф. ми харесва, беше интересен дори в този скапан епизод. Но не виждам смисъл в него, ако е само заради милозливите спомени с малкото му братче. Да видим какво ще измислят, но май не килърът е на кръстопът, а сценаристите.

# 627
  • Мнения: 9 541
 Hug
Тъкмо се загледах, но домочадието ме прекъсна, сега ви изчетох.
Виктория Hug го е казала както го видях и аз:
"Според мен репликата за нарушената уговорка беше за преспиването".
Убедена съм в това Simple Smile

# 628
  • Мнения: 1 242
Вики, ама как да е репликата за преспиването, като той сам направи първата крачка... ако тогава тя е нарушила уговорката, то той стократно трябва да е виновен за това, щото първи й се нахвърли... И със сигурност  не е лежал мирно и кротко само в единия ъгъл на леглото през нощта.. Joy  Ама ай да не разказваме съвсем в НАТЮР, че ще ни санкционират от турския СЕМ... hahaha
Пък може и ти да си права, знам ли... newsm78 Но пък тогава ми се губи логиката, ама нейсе...  Flutter

# 629
  • Мнения: 5 723
Дали и на двамата не  им  хареса не спазените уговорки ?!?!?!..... newsm78

Думата на Ферхат...живот срещу брак и то само на хартия. Нокта!!!!

Думата на Аслъ...не целувай жена ,която не обичаш ! Не бъди  животно !

Втори път ...казах ти ,не целувай ...и т.н.

.............амааааааааааааа,той целува ..........Еееее,кой не си спази  уговорките ........???????

Това в кръга  на  шегата !!!!

За заминаването ,тя не му  обеща ,че ще замине ,просто се махна от конака и от него по негово желание ........вече е свободна  ...и въпреки това ,той отиде в дома на Ебру....мисля ,че тука тя сгреши ,след неговото настояване, трябваше да се довери на усета му .но му беше много обидена , а тя си е горда и независима /вече зависима от присъствието му дори  Joy Joy Joy,как се радваше ,че е дошъл да я търси /

Общи условия

Активация на акаунт