Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №51

  • 72 609
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 706
лийче, мерси за разяснението с пускането на снимката  и аз не вярвах, но това то писаха момичетата от испанската групичка и исках да сверя инфо.
И аз мисля, че ако се стигне до ревност Асслъ ще има повод. Макар че ако новия доктор е умен, образован и знае как да се държи ( аз лично в живота предпочитам това пред красавец, който само ме наранява) , но да видим.
И аз се радвам, че занулиха Ебру..
Няма и фраг...

# 676
  • Мнения: 1 571
Боже ако това е новия доктор , Фери янма от какво да се тревожи - малко стар изглежда за Аслъ и нее хубав. Докато мацето с патлаците е готина.
И на мен Шахин и Ебру са ми супе нелогични. АКо я е скрил истинската си дъщеря и е убедил ебруто да действа вместо него ми изглежда по-логично.
инак- приемам забележката по-отгоре. Явно наиситна причината за нарушената договорка е с спането ,но все си мисля че в това поведение на Фери има нещщо повече което не са ни показали. Мисля че студеното му поведение ще е оправдано с нещо което е имал наум.  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 9 541
Имал той наум...нещо напоследък умът му взе да се изпарява Joy Joy Joy
Колко сладки бяха тук:



А тук Wink, Ферхат ще се пръсне от стискане на устните Laughing

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 18:47 от lia-martin

# 678
  • Мнения: 9 541
Новият левент в бяла престилка Laughing



# 679
  • Мнения: 4 706
Момичета, преди няколко дни случайно попаднах по тв на последната серия на Merhamet и ми направи впечатление, че за една серия няколко пъти се пи вино и нито веднъж не замъгляваха чашите.. както правят сега. Погледнах и видях, че сериалчето е снимано 2013/2014... за 3-4 години такава промяна?  Mask

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 19:31 от morella allan poe

# 680
  • Мнения: 21 201
Дани, сега прегледах момента за който ми писа днес (55 минута) но не видях да се беси момчето, нито пък някой друг.

Скрит текст:
SET

Фрагман
https://vk.com/feed?q=%23SiyahBeyazAsk&section=search&z= … t_-139228357_4838

# 681
  • Мнения: 5 450
Новият доктор, ако сте прави, не ми е секси.

# 682
  • Мнения: 21 201
Руския превод на трейлъра.
Скрит текст:
Esmiralda Djavad
Перевод:
ФЕРХАТ : делай добру к себе . Держись по дальше от моей темноты
Не го разбирам Ферхат и това си е. Stop

# 683
  • Мнения: 4 706
Ауу Аслъ е на леглото! В испанската група много искаха да я видят там, а Ферхат на пода до кучето.
Иначе той казва май '' стой далеч от жена ми''.. а първо пак нещо й се репчеше. Не мога да чакам понеделник Cry

# 684
  • Мнения: 21 201
Морела, ако отвориш скрития текст на предходния ми пост, ще прочетеш какво й каза.

От всички жени в сериала, Гюлсумчето най ми харесва визуално, много ми е симпатична.
SET

# 685
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847
Руския превод на трейлъра.
Скрит текст:
Esmiralda Djavad
Перевод:
ФЕРХАТ : делай добру к себе . Держись по дальше от моей темноты
Не го разбирам Ферхат и това си е. Stop
и аз Наде...Аслъ вече го прие с тъмнотата му....но явно той не се приема като такъв...

# 686
  • Мнения: 4 369
Руския превод на трейлъра.
Скрит текст:
Esmiralda Djavad
Перевод:
ФЕРХАТ : делай добру к себе . Держись по дальше от моей темноты
Не го разбирам Ферхат и това си е. Stop

И аз не го разбирам. Не може да имаш такова отношение към жената, в която си лудо влюбен. Един път не й каза по име, един път не й се усмихна. Не можеш да се държиш с жена си, така както се държиш с враговете си. И хич да не ми минава с този номер, че е за нейно добро. В повече ми идват непрекъснати му обиди, които насълзяват очите й.
Заслужава да поревнува! И на мен новия доктор не ми  е секси, но може да е голям професионалист. Знаете как ерудиран, начетен и галантен човек започва да ни харесва като игнорираме физическата му красота.
Дърво си е Ферхат и както преди писах, всичко ще се промени в момента когато той каже на глас ОБИЧАМ Те!!!

# 687
  • Мнения: 4 706
Neidjal, извинявай, не съм видяла Simple Smile)

Иначе аз не държа да й казва на глас, че я обича.. но да промени отношението си и това да започне да си личи. Но първо трябва да се пребори със страховете си, със себе си.

# 688
  • Мнения: 9 388
Наде, изнасянето на тялото на момчето и думите, с които Азат обяснява обесването не са в един кадър и не си им обърнала внимание. Ето ги.



# 689
  • Мнения: 21 201
Наде, изнасянето на тялото на момчето и думите, с които Азат обяснява обесването не са в един кадър и не си им обърнала внимание. Ето ги.

Скрит текст:


Много ти благодаря за нагледния материал.
Наистина не обърнах внимание.

Общи условия

Активация на акаунт