JUMBO

  • 113 968
  • 780
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
В Декатлон има и са страхотни Simple Smile

# 421
  • Мнения: 1 050
В Декатлон има и са страхотни Simple Smile
Ходих до там, бях харесала разни неща в сайта, а в магазина съвсем различно и много умалени. Взех да не е напразно ходенето. Тези дни отивам и до Джъмбо да взема хавлия. Дали има тип пончо?

# 422
  • София
  • Мнения: 9 582
За това лято не знам, но миналата година търсихв Джъмбо хавлия тип пончо и нямаше. Но аз я търсих по-раничко (началото на юни) и може още да не са били заредени.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Точно миналото лято купих хавлия пончо от Джъмбо, към края на юни беше, ако не се лъжа.

# 424
  • Мнения: 362
Преди месец и нещо купихме легло на кучето ни-лабрадор.Още същата вечер се скъса.Има тънък хастар за дъно и пълнеж.Сега ще търся подходящ плат да за зашия отгоре за да спре да разнася пълнежа.Съжелявам за покуупката си.30-35 лв на вятъра.. ако в нашия град имаше Джъмбо щях да го върна!!! Хем е за животно правено а не доизмислено...Много се ядосах.

# 425
  • Мнения: 152
Във Варна има ли разнообразие на плажни дамски шапки каквито имаше и миналите години?
Купувала съм си плажна шапка, но още при първото слагане падна във водата и се обезформи, макар и да положих доста усилия да я оправя. Предната седмица бях в НМ и имаше намаление на шапки, бяха много хубави (с малка, с голяма периферия, черни, сиви и бежови) в порядъка между  6 и 13 лв.

# 426
  • русе
  • Мнения: 643
Дали сте обръща ли внимание да има кола маска, но от тази на гранулите. За другата знам че има защото съм купувала, но скоро не съм ходила и се чудя.

# 427
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Дали сте обръща ли внимание да има кола маска, но от тази на гранулите. За другата знам че има защото съм купувала, но скоро не съм ходила и се чудя.

И аз искам да я пробвам тази на гранулите, утре ще ходя до пловдивското джъмбо и ще ви кажа дали има, ще проверя! Simple Smile

# 428
  • русе
  • Мнения: 643
Дали сте обръща ли внимание да има кола маска, но от тази на гранулите. За другата знам че има защото съм купувала, но скоро не съм ходила и се чудя.

И аз искам да я пробвам тази на гранулите, утре ще ходя до пловдивското джъмбо и ще ви кажа дали има, ще проверя! Simple Smile

Скоро не мисля да ходя до магазина така че ще съм благодарна ако кажеш дали имат такава кола маска.

# 429
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Днес бях в Джъмбо, но нямаше такава кола маска на гранули, имаше само обикновенната, на патрончета и на ленти.. жалко исках да я пробвам! А за очилата за които се спореше преди няколко страници, ММ си взе, и много му харесаха, той ги ползва само докато шофира, така че не вярвам да му навредят на очите. А за защитата, естествено че няма такава, но за два месеца стават.. Simple Smile

# 430
  • русе
  • Мнения: 643
Днес бях в Джъмбо, но нямаше такава кола маска на гранули, имаше само обикновенната, на патрончета и на ленти.. жалко исках да я пробвам! А за очилата за които се спореше преди няколко страници, ММ си взе, и много му харесаха, той ги ползва само докато шофира, така че не вярвам да му навредят на очите. А за защитата, естествено че няма такава, но за два месеца стават.. Simple Smile

Благодаря, жалко че я нямат, ще се поръчва значи от някой сайт.

# 431
  • Мнения: 1 265
Някой купувал ли си е миксер за фрапе с батерии?

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:44 от viola2003

# 432
  • София
  • Мнения: 5 619
Не помня какъв беше миксерът за фрапе, който бях купила, но така и не проработи. Нещо с жиците не било наред според ММ, но не ходих да се разправям да го връщам.

# 433
  • Мнения: 1 349
Имала съм миксерче за фрапе на батерии, но не помня марката. Цветовете бяха ярко зелени и розови. Батериите доста бързо се изтощаваха, но дори с нови, изобщо не правеше хубава пяна.

Тази година си купихме на Avec на ток. Изключително доволна съм. Прави страхотна пяна, много бързо разбива. Ползваме го от около 2 месеца ежедневно по 2-3 пъти - няма грешка. За парите си е повече от перфектен.

# 434
  • Мнения: 1 265

Това от което сте доволни колко вата е и как изглежда?

Общи условия

Активация на акаунт