Момичета имам нужда от съвет или по-скоро вашият опит

  • 1 299
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 085
Света София newsm10 newsm10 newsm10
Аз родих там миналото лято-секцио, без уговорка, без плащане, не познавах абсолютно никой .Оперира ме екипа, който беше на смяна.Много съм доволна, не съм усетила по-различно отношение.По мой съвет една приятелка роди преди месец там, без уговорки и плащания-и тя остана много доволна.Живот и здраве, второто пак там ще го родя Hug

# 16
  • Мнения: 733
Аз раждах в Света София и съм за нея. Чесно казано всичко си е до късмет. Бях с планово секцио по медицински показания /заради операция/, но бебо реши да излиза преди да сме определили датата  Wink. Родих при дежурен екип и бях доволна. Не съм плащала на никого. Ако имах финансова възможност може би щях да платя, но дори и да платиш на лекар всичко е до късмет. Не се стряскай, но има случай когато си си платил и ефекта е ужасяващ. само бъди спокойна заради човечето в тебе Wink

Леко раждане и едно здраво и игриво бебче  Praynig  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 753
И двата пъти родих нормално в Св. София, без уговорки. Просто нямах доверие на лекаря, който ме следеше иначе щях да платя. Но не съжалявам. И двата пъти срещнах страхотни екипи, с професионално отношение и не бих казала, че ако бях избрала лекар нещата щяха да са по-леки или по-добре. Препоръчвам Св. София - и акушерките и лекарите и неонатолозите са много добри!  Peace

# 18
  • Мнения: 245
имам въпрос към тези които са раждали в света София. при кои лекари са раждали?

# 19
  • Мнения: 817
Според мен човек не трябва да взема решение под натиска на емоциите. Излишно е да се притесняваш и натоварваш психически точно преди раждането. Нямам опит с АГ болниците в София, така че ще се въздържа от коментар за тях.
Успех и леко раждане. newsm10
Напълно споделям това мнение!
Леко раждане,мила! Hug

# 20
  • Мнения: 296
Болницата за мен е Майчин дом, не признавам други болници, чийто спешни случаи с бебета карат пак в Майчин дом...

# 21
  • Мнения: 2 142
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Решила съм да раждам в Св. София и няма да си променям  решението в последният момент. Сигурна съм, ще всичко, ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт