Прахосмукачка - робот - 14-та тема

  • 117 280
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 175
Колкото и да пишете, винаги ще има питания...Хората предпочитам да получават на готово информацията Simple Smile
Влиза някой бързичко и чака отговор на неговия въпрос Simple Smile А роботите вече са необятни Simple Smile Може би все пак не е лошо да се консултират и с хората в магазините....Нали като си купуваме дограма(примерно) за нашия апартамент, се консултираме в магазините , тук получаваме леко насочваща информация...

# 706
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте,в очакване -до дни съм на  Румба 880 ,но едва след като я поръчах срещнах няколко негативни коментара.Има ли сред вас собственици на този модел и доволни ли сте?Освен това  я поръчах от немския Ибей и се води отремонтирана🤔
Този модел беше старата ми Румба. Бях страшно доволна от нея, перфектна е! Чудя се какви са негативните коментари, аз не й намерих кусур Simple Smile

# 707
  • Мнения: 84
Здравейте,имам си румба 886 и съм много доволна,но сега взех да се оглеждам за хубав робот за прозорци,не знам тук ли е мястото да попитам за нещо добро в миенето на прозорци и ми е чудно дали ще се справя с миенето на стените в банята?
Ще бъда благодарна да ми препоръчате 🤗

# 708
  • Мнения: 10 598
Мамчета, какъв робот да си купя за да няма следи от котешки косми, гранули и всичко котешко, което се сещате, че може да има по пода? Simple Smile Имаме една пътечка в коридора и мемори килим в спалнята + изтривалка пред вратата. И колко пари струва едно такова чудо? Кой е най-евтиния робот, да прахосмукира и мие едновременно, който води класациите? Докато робота си обикаля, котката може ли да обикаля върху него? Simple Smile

# 709
  • Мнения: 3 902
Ние сме с ксиоми първата генерация, със 6.5кила бял котарак, който обича да разнася с лапи бенто. От както я имаме у нас е чисто, че белия ми килим си седи бял. Около 550-600 я взехме, Верчето може да каже колко даде като пресен собственик:) И да котката може да се вози, но не вярвам да го направи, нашата само ни казва и ни се оплаква, ако робота заседне някъде Simple Smile

# 710
  • Мнения: 5 616
Кой е най-евтиния робот, да прахосмукира и мие едновременно, който води класациите?
Няма такъв. На всички трябва да се сменят контейнерите и да се сложи/махне мопа. Имаше една миячка, май Скубата, която обира дребни боклучета, докато мие, но става дума за дреболии, а не да мие и прахосмукира едновременно.
Иначе най-евтин е ILife V7, но са доста хаотични, а и има оплаквания от тях в групата във фейсбук.

# 711
  • Мнения: 22 865
Мая може да смуче и мие едновременно.

# 712
  • Мнения: 5 616
А мръсотията, която събира къде отива? Защото, ако е в контейнера с водата, ми се струва доста нехигиенично.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
А мръсотията, която събира къде отива? Защото, ако е в контейнера с водата, ми се струва доста нехигиенично.
Еее, не връзвай кусур.Сега някой ще каже и че пере ,глади и обира прах и ще си я купя.
Черен хумор,ама не се сдържах

# 714
  • Мнения: 1 519
Събира си я в контейнера за прах:)

# 715
  • Мнения: 5 616
Може ли снимка на контейнера на Маята? На две ли е разделен?

# 716
  • Мнения: 22 865
Може ли снимка на контейнера на Маята? На две ли е разделен?
https://store.mclimate.eu/product/smart-robot-vacuum-cleaner-maya

# 717
  • Мнения: 5 616
Благодаря, но аз помолих за снимка на контейнера отвътре ако може.
Има отделение за праха и такова за водата, така ли?

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Кати,като скролнеш надолу го има.Един е контейнера.Роботчето сигурно е добро ама парите са му много.Няма средна четка,а водата в контейнера не разбирам за какво е- тя просто мокри мопа .Все ще свърши работа ,ама не и да мие.За по-малко пари взех 12 серия робот.

# 719
  • Мнения: 5 616
Благодаря! Ами значи ако наистина мете и мие едновременно, всичките прах и мръсотия, които обира, отиват в контейнера с вода, с която мокри пода. Не ми звучи ок.

Общи условия

Активация на акаунт