Абитуриентски страсти 2018

  • 289 246
  • 2 394
  •   1
Отговори
# 990
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
обущенцата да му имам!
Simple Smile

 hahaha hahaha hahaha И аз това си помислих.

# 991
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
обущенцата да му имам!
Simple Smile

 hahaha hahaha hahaha И аз това си помислих.

не ги виждам много хубаво, жълти са, но какво има на тях? емотикончета ли?
или кУркудили като на МитЮ Пищова?

мамаРаче, Simple Smile хубаво е момчето.
и с нестандартен подход към официалния тоалет. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и пак ми се прииска да има естетическа полиция и да арестува фотографи, дето не знаят какво правят.
не всеки, купил обектив с размер на малко планинско оръдие може да се нарече фотограф!

# 992
  • Мнения: 22 436
Защо парите не вървят и с поне малко вкус...това се чудя в последно време...

# 993
  • Мнения: X
Пускам албумът на някакъв млад дизайнер и певец(ЖДБ) абитуриент!!!
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/ms.c.eJxlkrkNA0EMAzsyq … ype=3&theater


https://www.youtube.com/watch?v=2Gh800zI0zg това същото момче ли е:))

# 994
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Добри, фотограф няма....съучениците му са  били фотографи и като цяло много са се забавлявали. Има много щури снимки. Ще редактирам поста по-късно.

# 995
  • Мнения: 47 988
Не винаги нечий тоалет съвпада със собствения ни вкус, има и лоши снимки, но от години започвам да следя темата с интерес...и после се отписвам. Отблъскват ме обидите и злобните коментари. Не може ли да обсъждаме без обиди, със стила, за който парадираме?

# 996
  • Мнения: 39 370
Раче, не виждам абитуриента. Или вече си го изтрила?

Тоя Медучно е и контуриран!

# 997
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Изтрих го, mariat . Ако децата качат снимките в нета ще го пусна пак.

# 998
  • ново
  • Мнения: 5 964
Присъединявам се към HAPPY! Снимки на дъщеря ми няма да покажа. Не ме интересува кой ще я хареса и кой не, но има хора чуствителни, които преживяват всяка обида и лоша дума. Ние не сме наели фотограф, имаме пари...но явно нямаме вкус Simple Smile

# 999
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Присъединявам се към HAPPY! Снимки на дъщеря ми няма да покажа. Не ме интересува кой ще я хареса и кой не, но има хора чуствителни, които преживяват всяка обида и лоша дума. Ние не сме наели фотограф, имаме пари...но явно нямаме вкус Simple Smile
Спокойно можеш да я качиш,няма да прочетеш и едно лошо мнение.Тук дъщерите и синовете на всички са прекрасни.Аз до сега само за тях не съм чула нито едно лошо мнение.Дори да не се харесват пак мненията са: чудесни,прекрасни и тн.
Виж ако ти е роднина(братовчед племенник или дете на приятел)може и да прочетеш неодобрителни коментари.

# 1 000
  • ново
  • Мнения: 5 964
Така е daviz, но не искам да дразня прецизното съфорумско око с непрофесионални снимки Simple Smile

# 1 001
  • софия
  • Мнения: 25 465
Така е daviz, но не искам да дразня прецизното съфорумско око с непрофесионални снимки Simple Smile
Не дръж на тези неща. Я виж Хайлайф - уж професионални, а всички изкарват първи грозотии. Wink

# 1 002
  • Мнения: 22 436
И професионален фотограф може да изкара кофти вид на всеки човек, но кичът и безвкусицата вече не са по вина на фотографи, любители и т.н.

# 1 003
  • Мнения: 5 353
Хич не ми дреме кой какво ще каже. Simple SmileНевъзможно е да ме обидят хора което не познавам, не ме познават и нямам  мнение за тях .  Бих пуснала снимки на сина си, стига и на мен да ми харесат. А това означава да го  показват поне толкова хубав, колкото е в действителност. И за мен като майка моето дете си е най-хубаво, и никой и нищо не би могъл да ме обиди ако си мисли нещо друго Simple Smile

# 1 004
  • Мнения: 47 988
Ок, кич и безвкусица, но като се изредят страници и страници с все по-грозни епитети, и кой ще измисли по-оригинална обида, и ми идва в повече
Разбира се всеки е свободен да се изразява както намери за добре. Спирам по темата.

Очаквам снимки от баловете, на мен тълпите не ми понасят и ги избягвам, но снимки обичам да гледам

Общи условия

Активация на акаунт