Балсам за устни!

  • 9 132
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Аз съм най-доволна от новия балсам на Нивеа - Хидрофреш /в светлосиня опаковка/ Wink
И аз така!  Peace
Проблвала съм Лабело - харесваха ми, но ги спряха, Нивея тъмно синия и хидрофреш-а повече ми хареса втория. Пробвах Юсерин, но нещо много ми мазнее и е тежък - ползвам го за Бобо основно, а последно си взех на Леокрема, но нещо...не знам, не ме радва особено.

# 16
  • Мнения: 5 317
Най-доволна съм от Леокрема.Нивея и Юсерин също не са лоши.

# 17
  • Мнения: 35 980
Аз съм най-доволна от новия балсам на Нивеа - Хидрофреш /в светлосиня опаковка/ Wink
И аз така!  Peace
Проблвала съм Лабело - харесваха ми, но ги спряха, Нивея тъмно синия и хидрофреш-а повече ми хареса втория. Пробвах Юсерин, но нещо много ми мазнее и е тежък - ползвам го за Бобо основно, а последно си взех на Леокрема, но нещо...не знам, не ме радва особено.

не ги спряха, а Нивея ги купиха

# 18
  • Мнения: 14 654
ако не слагам балсам-устине ми са напукани и сухи,пробвала съм всевъзможни варианти,но откакто открих едни български-не знам кой ги призвежда,ползвам само тях.купувам ги от аптека,струват 90 ст,и са много ефикасни,има с различни аромати-черешка,пъпеш,мента и разни дръги

# 19
  • Мнения: 3 372
Aз пък ще похваля балсама на Леокрема . Ползвам го вече две години и съм доволна. Peace

Подкрепям те, балсамите на Леокрема са направо върха Peace

# 20
  • Мнения: 8 505
Лабело,но напоследък не съм ги виждала,също Юсерин!Не ми мазнеят,затова ги предпочитам.

# 21
  • Мнения: 4 358
Балсамчето на Леокрема безцветно ли е? Дайте линк или снимка, моля!

Аз съм ползвала на Нивеа и Ейвън. Доволна съм и от двете, но не съм впечатлена. Купувала съм и разни куче-марка, не помня какви бяха.
Все още търся Моето балсамче  Confused

# 22
  • Мнения: 101
Lip Activ на Eucerin.Има и слънцезащитен фактор,май.

# 23
  • Мнения: 258
когато ми бяха много напукани устните си взех "юсерин"-върши отлична работа Hug

# 24
  • Мнения: 258
има и един на ив роше,който е много готин-с аромат на ванилия и кокос Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 9 486
Lip Activ на Eucerin.Има и слънцезащитен фактор,май.
Да има, но не е висок. Wink
Аз имам същото балсамче и много си го харесвам. Е, когато се сетя за него, де. Wink

# 26
  • Мнения: 739
ягодката на нивеа, защото устните ми стават и малко червени. Много е мазен в положителния смисъл. Устните ми са много чувствителни и независимо от сезона, когато не съм с червило, слагам балсам. Ако не е качествен, се напукват и изсъхват бързо. Не съм доволна от Ейвън.

# 27
  • Мнения: 2 952
labello  череша....придава и лек цвят на устните, използвам и за през нощта

# 28
  • Мнения: 231
Харесвам балсамите на Leocrema, а когато са ми прекалено напукани устните ползвам Ucerin - страхотен е! Crazy

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Nivea Cherry Kiss

Общи условия

Активация на акаунт