Балсам за устни!

  • 9 139
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 698
Аз използвам на Leoсrema, много ми харесват  thumbsup
Балсамчето на Леокрема безцветно ли е? Дайте линк или снимка, моля!
Заповядай :


балсам стик за устни
*с вкус на кафе 5,5ml
*КЛАСИК-без аромат 5,5ml
*с вкус на шоколад 5,5ml
*с вкус на сметана и целувки 5,5ml
*с блясък и цвят на роза 5,5ml

# 31
  • Мнения: 1 934
Аз съм най-доволна от новия балсам на Нивеа - Хидрофреш /в светлосиня опаковка/ Wink

И аз от него съм най-доволна.

# 32
  • Мнения: 57
Аз ползвам на авон. В каталозите им има интересни предложения за такива балсами. Но ти сигурно знаеш това  newsm76 book

# 33
  • Мнения: 817
Има един на Академи с хиалуронова к-на.Много омекотява а и голямата предимство му е ,че ги и прави по "подпухнали" и надути устните Laughing
Също и на Дарфен ,но за през зимата защото е доста силничък.

# 34
  • Мнения: 5 140

И аз съм за нея, СТРАХОТНИ СА балсамите за устни.  Peace

# 35
  • Мнения: 5 317
Има един на Академи с хиалуронова к-на.Много омекотява а и голямата предимство му е ,че ги и прави по "подпухнали" и надути устните Laughing

Това за подпухналите и надути устни звучи интересно. PeaceКаква му е цената?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
nivea черешка е моя избор, леко оцветява устните и много често не слагам червило, бързо и ефектно. Grinning
Peace

# 37
  • Мнения: 8 917
Аз не харесвам прекалено мазните и блестящи балсами.
В момента позлвам Нивеа.


 Peace

# 38
  • Мнения: 4 358
Сетони, благодарско   bouquet

# 39
Бейбиту, и аз се сещам за този на Глисолид наистина беше номер едно, но и аз вече никъде не го намирам, сега използвам на Ейвън!

# 40
  • Мнения: 1 063
И моята находка от 2 год. е Eucerin- 3.40 лв., медицинска козметика! Помага ми, когато получавам алергия по устните, при студ и какво ли не. С SPF 6 e. А иначе си бях купила и на Avene (медицинска козметика) 2 стика - един за зимата, друг за лятото по 10 лв. единият, доколкото помня и хич не останах доволна. Иначе съм имала и на Nivea розовият и на Leokrema един розовичък, май беше с аромат на роза, ако добре си спомням. Не съм доволна и от двата.

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 18:32 от Иванджелин

# 41
  • Мнения: 880
аз съм най-доволна от балсама на labrosan,миналато лято си го купих от китен,но вече ми свърши някой да знае къде в софия се предлага тази марка?

# 42
  • Мнения: 2 936
На Виши, но то май се води вазелинче.
Peace Виши,страхотно е!

# 43
  • Мнения: 2 407
Лабело, много ги харесвам, имам и на Ейвън и също съм доволна.

# 44
  • Мнения: 13 226
ако не слагам балсам-устине ми са напукани и сухи,пробвала съм всевъзможни варианти,но откакто открих едни български-не знам кой ги призвежда,ползвам само тях.купувам ги от аптека,струват 90 ст,и са много ефикасни,има с различни аромати-черешка,пъпеш,мента и разни дръги
Наистина са страхотни, дори ако си слагам червило, първо се мажа с такъв балсам
Използвала съм на Леокрема, ако не се лъжа те бяха нюансирани и с доста силен аромат, иначе също са хубави, но миризмата ми се видя прекалено силна. Всъщност от тях съм имала само шоколадовия, по цвета си го избрах, пробвала съм и този с аромат на кафе на една приятелка, но пак минах на тези българските. Използвам ги през цялата година и нямам никакви проблеми, само сменям ароароматите, че да не ми омръзват  Wink
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт