Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 206
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 680
Аз предпочитам да я направя, за да съм сигурна,  че няма нещо, което да провали опита. Въпреки, че цв.снимка от Турция  е толкова подробна, че според тях всичко ми е идеално. Все се каня да попитам - тук в БГ колко кадъра има на ЦС?

# 31
  • Мнения: 98
Аз предпочитам да я направя, за да съм сигурна,  че няма нещо, което да провали опита. Въпреки, че цв.снимка от Турция  е толкова подробна, че според тях всичко ми е идеално. Все се каня да попитам - тук в БГ колко кадъра има на ЦС?
точно това обясниха и от клиниката, преди не била задължителна...но  е имало доста случаи в които процедурата започната, яйцеклетките налични и хоп изненада...
За това предпочитат да се направи хистероскопия за да е сигурно какво е положението преди да се хвърлят една торба пари... и те да седят и да чакат... и пациента да мрънка недоволен...Simple Smile))

# 32
  • Мнения: 7 191
Kevi_lina, къде се правят хистероскопиите?

# 33
  • Мнения: 828
Хистероскопията се прави в клиниката, много безболезнено,чак приятно... Simple Smile Аз също съм много доволна,че ми направиха хистеро преди трансфера.Толкова пари се дават, толкова изследвания се правят,хормони,време,надежди...няма смисъл заради едни 300 лв да се рискува всичко. Аз съм ЗА презастраховането и тази полезна политика на клиниката се отразява в резултатите им - като гледам са с доста висока успеваемост

# 34
  • Мнения: 98
Kevi_lina, къде се правят хистероскопиите?

В самата клиника се правят. На мен ми я прави др. Танев.

# 35
  • Мнения: 1 680
А по кое време на цикъла се прави хистеро- предполагам, в първите чисти дни, преди овулация?

# 36
  • Мнения: 7 191
Аз имам две хистероскопии, правят се в първите чисти дни, преди лигавицата да е почнала да се удебелява.

# 37
  • Мнения: 828
Първите чисти дни след цикъл се прави обикновено, но ако си на противозачатъчни хапчета (както аз бях) - прави се през целия месец стига да няма кървене

# 38
  • Мнения: 828
Момичета, едно бързо въпросче - които сте били с ДЯ, а и другите, след трансфера с какви количества естрофем продължихте и кога ви ги спряха? По колго мг естрофем на ден пиехте?

# 39
  • варна
  • Мнения: 104
Аз съм с моя яйцеклетка, при мен беше 3х1(от 10 мг) общо 30 мг на ден, до  8 седмица включително, от вчера съм без естрофем!

# 40
  • Мнения: 828
Леле,че то има ли от 10 мг Open Mouth
Аз съм на 3*1 от 2 мг или общо 6 мг на ден и се притесних дали не е твърде много дозата.Исках да се сравня с вас. И аз от утре съм без естрофем. Много ме е страх как ще се отрази на беб тази промяна в лекарствата

# 41
  • варна
  • Мнения: 104
Боже ,объркала съм се с дуфастон,2 мг е,значи по 6 мг дневно,извинявай!

# 42
  • Мнения: 7 191
Венета, при вас каква беше причината за инвитрото?

# 43
  • Мнения: 283
bellali,  не се притеснявай. Според мен Утрогестана е по-важен от тук нататък.  И аз си спомням, че Естрофема ми го спряха още в началото. А Утрогестана беше някъде след 20-та седмица

# 44
  • варна
  • Мнения: 104
При мен е тубарен фактор, две извънматочни бременности у отстранени тръби!

Общи условия

Активация на акаунт