Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 234
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Никой ли незнае за хормомите?

# 301
  • Мнения: 1 472
LH   FSH    Естрадиол - принципно тези се пускат на 3 ден от Ц., но ако те подготвят за инсеминация или инвитро може да има и още - не ти ли казаха ...иначе за цените - аз си ги пускам направо в Писанец (там имат пакет вж. в сайта им), защото от клиниката ги носят пак там за изследване и си слагат върху тяхната цена отгоре и ми излиза по-скъпо.

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Ако са ми казали,няма да питам...Wink
Мислих другаде да ги пусна,щото в Писанец рискувам грешка да има!

# 303
  • Мнения: 1 472
Еми редно е да кажат какво изискват - на мен като ме подготвяха за инсеминация (която така и не направихме) ми искаше Петрова само ФСХ, иначе имам един списък от необходими изследвания, но може би,защото не стигнах до края на процедурата и за това ли не ми ги искаха - нямам идея - ето това е от списъка с изследвания:
1.серология (3мес.):
-ХИВ, Васерман, Хепатит Б, Хепатит Ц (анти НВс total core), Хламидия IgM, Токсоплазмоза  IgM
2. Микробиология 30 дни:
вагинален секрет, цервикален секрет, цитонамазка (3м.)

# 304
  • Мнения: 809
Вижте в раздел искам бебе има тема за изследвания на хормони (http://m.bg-mamma.com/?topic=1020831) там на първа страница са написани кой изследвания в кой ден се пускат . ✌ но са базови , ако ви трябват за процедура мисля лекаря си казва какво точно му е необходимо
Успех

# 305
  • Мнения: 7 197
Някой правил ли е оперативна хистероскопия в клиниката?
Мисля че оперативна не се прави. Правят само  диагностична хистероскопия.

Днес бях на преглед. Д-р Петрова ми каза, че в клиниката правят само диагностична хистероскопия, а оперативните се правят в Пълмед от лекари на Ню лайф.
Споделям, ако някой друг също го интересува.

# 306
  • Мнения: 3 459
Моля някой да ми напише телефон на Петрова, на който да се свържа с нея. Спешно е! Моля на ЛС.

# 307
  • Мнения: X
Здравейте!Моля да споделите, тези които са имали трансфер в клиниката, слагаха ли ви някаква инжекция спазмолитик преди трансфера?

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 00:07 от Анонимен

# 308
  • Мнения: 14
Здравейте!Моля да споделите, тези които са имали трансфер в клиниката, слагаха ли ви някаква инжекция спазмолитик преди трансфера?



Имам два трансфера в клиниката и никога не са ми слагали, единствено ме предупредиха два часа преди тренсфера да пия бусколизин.

# 309
  • Мнения: 1 669
Prozerpina, пии си бусколизина и спокойно. Имам два трансфера при Петрова и мога да кажа, че по отношение на канала и катетъра е вълшебница. Няма да имаш проблем, тя е специалист по тесните и криви канали Peace

# 310
  • Мнения: X
Prozerpina, пии си бусколизина и спокойно. Имам два трансфера при Петрова и мога да кажа, че по отношение на канала и катетъра е вълшебница. Няма да имаш проблем, тя е специалист по тесните и криви канали Peace
Благодаря ти!Ти си с проблемен канал ли?

# 311
  • Мнения: 1 669
Да, много тесен и крив, но д-р Петрова е имала много такива случаи и се справя перфектно. Ще видиш как ще те отпусне и предразположи. Колко ембриончета ще трансферирате или ще е инсе? А между другото бусколизина много помага, аз даже единя път пих 3-4 за всеки случаи, тъй като не можах да предвидя кога точно ще е трансфера и пих 2 пъти Simple Smile. Успех! Ще видиш колко обнадеждена и спокойна ще си после.

# 312
  • Мнения: X
Здравейте!Някой имал ли е “труден трансфер” и имаше ли бременност, въпреки това?

# 313
  • Мнения: 828
Какво разбираш под "труден"?

# 314
  • Мнения: X
Ами трудно проникване с катетъра(смяна на катетри) и продължителност 1 час.Имам стеснение на шийката Sad

Общи условия

Активация на акаунт