Лаборатории Лора

  • 2 071
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет!
 Татяна Атанасова Тотева,
 Пуснах си кръвни изследвания на 10.01.2018г. в 08.14ч. в Медицинския център на д-р Паскова, заплатих си LDH тъй като въз основа на този показател ми изписват лекарствата в Онкологията, лаборантката каза че ще станат след обяд, тъй като не получих обещания SMS зъннах по телефона, служителката ми се извини, че тя лично поемала вината и ми даде парола и ID.
Чета, чета ...... и няма LDH, звъня отново с надеждата, че аз не го виждам но тя отново пое вината и ми каза, че го няма и ще ми го пусне. До 20мин. го имах, как да разчитам на тези данни, до колко верни са те за да ми изпишат онкологични лекарства

                                                                Поздрави!

# 1
  • Мнения: 46 492
Дори да не е имало такива перипетии е добре за сериозни проблеми да се правят успоредно изследвания в 2 различни лаборатории.

Иначе за Лора и моето мнение негативно. Когато бях бременна си пуснах там определяне на кръвна група, получих резултатите с объркано ЕГН и докторът ме прати за второ изследване, защото каза, че както са объркали едното, така може да са сгрешили и в другото.

# 2
  • Мнения: 3
И аз съм с лоши впечатления от въпросната лаборатория. Четири пъти съм пускала изследвания там и то само защото, там където ходех на гинеколог, работеха с нея. Два от тези 4 пъти си получих резултатите след дълго забавяне и съответно чак след като се свързах с тях. Единият път бяха забравили да ми пратят ID и парола, но чаках, защото лекарката твърдеше, че микробиологиите там ги бавели повече, отколкото цитонамазките, и е нормално. Но след като минаха 10 дена от прегледа, което не е адекватно за това време да нямам резултат, ми стана ясно, че нещо не е наред. Писах им и веднага ми пратиха ID и парола и с изненада установих, че резултатът е бил готов още преди седмица, преди цитонамазката даже. Извинение от тяхна страна за забавянето не получих. Изпуснах си и направлението за вторичен преглед (знаете как стоят нещата - чакаш да ти дойде, бави се повече от обичайното, после докато ти свърши, после тепърва лечение и т.н. и чак след седмица контролен). Вторият такъв случай - получих ID и парола 3 дена след прегледа и 2 дена след това още нямаше резултати. Отново се свързах с тях. Този път отговориха и заядливо ми бе обяснено как получавам ID и парола, чак когато ме регистрират в системата, а аз им обясних, че няма как чак след 3 дена да са ме регистрирали в системата, при положение, че до 3 дена е трябвало да почнат да работят пробите. Обясних им и неудобството, което ми е създала предната ситуация. Повече не получих обратен отговор. Също така резултатите бяха качени буквално 20мин. след като им писах.
И най-вече съм с лоши впечатления от тях, защото от 3-те микробиологии, които се изследваха там, в нито една не установиха наличието на Кандида. Смених лекарите, лабораторията, занесох материал в 2 други лаборатории по мой избор и резултатите от двете сочат едно и също. Не знам как работят там, какви специалисти работят там, с каква апаратура, какви реактиви и т.н., но това за мен е пълна немарливост и повече никога нищо не бих си изследвала там!!!

Общи условия

Активация на акаунт