Какво ви е мнението за козметиката на Manhattan?

  • 4 633
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
В момента имам антибактериалния фон дьо тен, гланц Twist &  Taste(бледо розово) и червило X-TREME №16.Добри са. Спиралите не ги ползвам-един път си купих и  Naughtyне съм доволна.

TIANKO, a фон дьо тена с добро покритие ли е? Скоро като се чудих какъв фдт да си купя и умувах между Манхатан и Римел, и не знасм защо си купих римел, но хич не е хубав  Naughty

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ползвам/ла съм разни неща и съм доволна. Лакове, спирали, гланцове... Нямам забележки.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 477
Ползвала съм фдт, червило и сега имам едни сини сенки.
От червилото бях много доволна. фдт - средна хубост. сенките- еднични- добри са.
Като цяло- добра козметика за цената си.Wink

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Имам гланц. Не, че не съм доволна, но не кой знае какво.
Иначе антибактериалната пудра е мн. добра. Peace

# 19
  • Мнения: 877
Скоро говорих с една позната гримьорка и каза, че за своя клас козметиката им е добра.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Май само аз не съм попадала на нещо свястно от тази марка, преди време ползвах пудра 2 в 1, голяма глупост беше, после дълготрайните червила, които съвсем не бяха дълготрайни, за лаковете да не говорим, и други вече са споделили, че се лющят на 2-ия ден. Като цяло нямам добри впечатления от тези продукти.

# 21
  • Мнения: 694
Моето мнение е,че я бива.Аз ползвам компактната пудра,руж-много съм доволна от него,фондютен-антибактериален,имала съм лак-като цвят беше страхотен,освен това и спирала,от която бях доволна-цената е една от най-ниските за маркова козметика.

# 22
  • Мнения: 814
В момента имам антибактериалния фон дьо тен, гланц Twist &  Taste(бледо розово) и червило X-TREME №16.Добри са. Спиралите не ги ползвам-един път си купих и  Naughtyне съм доволна.

TIANKO, a фон дьо тена с добро покритие ли е? Скоро като се чудих какъв фдт да си купя и умувах между Манхатан и Римел, и не знасм защо си купих римел, но хич не е хубав  Naughty

Да, има добро покритие и не седи като маска на лицето. По течен е Peace и много добре се разнася по лицето  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 35 950
Не е лоша, някои неща са много хубави, други не чак толкова.

# 24
  • Мнения: 2 936
аз не съм доволна от антибактериалната пудра  Mr. Green нещо не ми стои добре на лицето

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
Ползвам само тяхната спиралата за чувствителни очи и съм много доволна Peace

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз ползвам антибактериалния фон-дьо-тен, както и коректорите. Уцелих един цвят, който ми стои много добре, всичко друго що съм вземала я жълтее, я оранжевее... отдалече бие, че си с фон-дьо-тен. Този стои като лек загар, много ми харесва. Антибактериалната пудра съм я срещала само в компатктен вариант, няма на прах и за мен е малко тежка, ползвам на друга марка.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Май само аз не съм попадала на нещо свястно от тази марка, преди време ползвах пудра 2 в 1, голяма глупост беше.

То по принцип всички продукти тип 2 в1 са си глупост, според мен. Като се засиля да купувам нещо и като видя 2 в 1 и не пипам, Mr. Green особено, ако е козметика.

# 28
  • Мнения: 388
И аз съм ползвала доста от продуктите им и съм много доволна!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 567
Лично аз съм много доволна от спиралите, антибактериалната пудра и фон дьо тен им.

Общи условия

Активация на акаунт