Борис или Виктор?

  • 6 488
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 033
И двете ми харесват, но бих предпочела Виктор.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 443
Борис е в десятката на най-използвани имена за новородени последните години.
Синът ми се казва така, но не защото ми е точно любимото име, а защото на него се спряхме с таткото като компромис - име, което да се харесва и на двамата.
Виктор не го харесвам много (нито пък Виктория), така че и аз съм за Борис.

# 17
  • Nice
  • Мнения: 946
Харесвам Борис една идея повече от Виктор.

А пък ако искате да кръстите на бабата защо не изчакате за момиче, защото името ѝ не предполага мъжки вариант, за мен едно слагане на буква не е кръщаване.

# 18
  • Мнения: 3 127
Виктор или Валери

# 19
  • Мнения: 296
Двете имена са толкова често срещани, че в училище сигурно ще има двама в класа...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 133
И двете имена много ги харесвам, но Виктор ми е малко повече на сърце. Което и от тях да изберете, няма да сбъркате. А твоят мъж би трябвало да се чувства поласкан, че си склонна да кръстиш дете на майка му.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 354
+ 1 Борис !

# 24
  • Мнения: 5 259
Между другото за толкова години, познавам само няколко човека с името Борис.
Не мисля че е толкова разпространено и популярно.
Сред съучениците на дъщеря ми няма нито един с това име.

Борисовците са малки още. От 6-годишни надолу. Но името е наистина много популярно. Ако са само по двама в клас ще е добре, но е много вероятно да са по повече.

Дъщеря ми има много хубава фамилия, но я мрази, защото дори учителките бяха започнали да се обръщат към нея само по фамилия. Все едно и тя е учителка Simple Smile Но като са 4 деца с едно и също име, какво да се прави. И в детската градина и в училище бяха все по 3-4.
Та колкото и да е хубаво името, ако е много популярно, в един момент детето си чува предимно фамилията.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 421
Виктор

# 26
  • София
  • Мнения: 1 410
Борис ми е много любимо мъжко име. Така че съм твърдо ЗА него. Simple Smile
Виктор не ми харесва вече толкова много, преди ми харесваше повече. С В предлагам Велизар. Wink

# 27
  • Мнения: 5 366
Щом искаш да е на свекървата - Виктор.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 015
На мен по ми харесва Борис.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Повече ми харесва Борис, но след като искате да уважите свекървата, изберете Виктор. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт