Раждане във II САГБАЛ Шейново

  • 85 110
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 78
Дами, а как стоят нещата с фотографа, кога се заявява и т.н.? Имате ли представа къде се правят и снимките, аз бях преди месец на ден на отворените врати и ми направи лошо впечатление,  че снимаха едно семейство пред автомат за кафе  и други не особено приятни неща за фон. Не че има голямо значение, но например в други болници знам, че има специален кът за снимане. Можеш ли да си повикаш и твой фотограф?

# 181
  • София
  • Мнения: 3 715
Предполагам това им е фотографа, поне на моята приятелка на тази страница и излязоха снимките. Може да разпиташ във фейсбук странцитата им. https://www.facebook.com/fotograf4e/?hc_ref=ARQxoedeatxoR3Zq_7cv … 1ImFf7fkdqjAZrci4 , но и аз съм виждала там до автомата да се снимат. Предполагам може и навън в градинката, зависи от времето.

# 182
  • Мнения: 77
Дами, а как стоят нещата с фотографа, кога се заявява и т.н.? Имате ли представа къде се правят и снимките, аз бях преди месец на ден на отворените врати и ми направи лошо впечатление,  че снимаха едно семейство пред автомат за кафе  и други не особено приятни неща за фон. Не че има голямо значение, но например в други болници знам, че има специален кът за снимане. Можеш ли да си повикаш и твой фотограф?


Да, точно до автомата снима, може и навън. Няма кът за снимки... И да, може да си повикаш твой фотограф, аз така ще направя.

# 183
  • София
  • Мнения: 62
А задължително ли е да ползвам този фотограф ? Ще дойдат мои приятели,любители-фотографи,които ще ме снимат! Въпреки,че не държа особено за много снимки от изписването.Достатъчни ми са 2-3 .

# 184
  • Мнения: 199
Дами,
Не ползвайте този фотограф, според мен наистина качеството му на работа и отношение не е добро,освен това е некоректен.
Няма кът за снимане.

# 185
  • София
  • Мнения: 5 617
Факт е, че няма кът за снимане, но аз лично нямам приятели фотографи, а в онзи момент дори не съм и мислила да търся такива.
Аз съм доволна от снимките - имам 30 такива, с всеки един, които беше дошъл, обща и др. Букът (май така е модерно да се казва), също ми харесва.

# 186
  • София
  • Мнения: 3 715
Да, аз също нямам приятели фотографи и хич не ми се занимава да ангажирам друг фотограф и много се зарадвах, че има фотограф там. Преди да го видя даже не се бях замисляла, някой да ни снима на изписването, което си е готино предполагам да имаш снимки. Simple Smile Аз ще раждам ноември, така че едва ли ще имаме снимки навън, явно ще сме пред машината и ние Grinning

# 187
  • София
  • Мнения: 5 617
 И моите са пред машината, същност отзад се виждат снимки и рамки, но пък не ми пука. Хубав спомен е, аз бях толкова неадекватна от всичко, че също не се бях замисляла за фотограф.

Момичета, препоръчайте ми АГ за рутинен преглед - микробиология и цитонамазка. Някой по-свободен, който да си спазва часовете, че с малкия нямам много време.

# 188
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте,
предстои ми раждане през м. септември и съм се насочила към Шейново. Там родих първото си дете през 2011 год. и като цяло съм доволна. Тогава раждах нормално без избор на екип.
Сега искам да избера лекар и да се уговорим предварително, така ще съм по- спокойна. В момента бебо е обърнат седалищно и ако не се завърти, ще се наложи секцио. Но аз се надявам да се обърне и да мога да го родя нормално.
Моля да ми препоръчате лекар, който изражда в Шейново и подкрепя (би се ангажирал с) нормално раждане, а ако се наложи да направи секцио. Моят избор беше д-р Гагова, но днес се обадих в болницата и разбрах, че вече не работи там.
Благодаря предварително!
Желая на всички леко раждане и пухкави, здрави бебоци!

# 189
  • Мнения: 42
Аз родих при д-р Николова. Много мила и внимателна, доволна съм. Идваше няколко пъти след като родих да ме види.

# 190
  • Мнения: 199
Сърдечно и силно препоръчвам доктор Иван Вецев, при когото родих май месец тази година.
Изключителен професионалист, в крак с всички нови тенденции,прекрасен като човек,изпълняващ мисията на живота си израждайки бебета.
Подкрепя естественото раждане и можеш да разчиташ на него 24/7.
Мога да ви дам координати на ЛС
Здравейте,
предстои ми раждане през м. септември и съм се насочила към Шейново. Там родих първото си дете през 2011 год. и като цяло съм доволна. Тогава раждах нормално без избор на екип.
Сега искам да избера лекар и да се уговорим предварително, така ще съм по- спокойна. В момента бебо е обърнат седалищно и ако не се завърти, ще се наложи секцио. Но аз се надявам да се обърне и да мога да го родя нормално.
Моля да ми препоръчате лекар, който изражда в Шейново и подкрепя (би се ангажирал с) нормално раждане, а ако се наложи да направи секцио. Моят избор беше д-р Гагова, но днес се обадих в болницата и разбрах, че вече не работи там.
Благодаря предварително!
Желая на всички леко раждане и пухкави, здрави бебоци!

# 191
  • Мнения: 78
Момичета,  има ли шанс бебето да се кърми нощем? Четох в по-горни постове, че общо-взето цяла нощ е отделено от майката, освен ако тя не е във вип стая. Надявам се да имам късмета да имам кърма, а според всичко изчетено до тук по темата, ми се ще да не дават на бебето АМ, ако мога аз да го храня. Моля мамите с опит в тази насока да споделят Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 172
Аз родих при д-р Николова. Много мила и внимателна, доволна съм. Идваше няколко пъти след като родих да ме види.

А как мога да се свържа с нея? Може ли някакви координати за връзка?

FilleFrancaise, моля за координати на д-р Вецев!

Много благодаря!

# 193
  • Мнения: 437
Аз бях в обикновена стая и другата мама също се реши да си вземе бебето за през нощта, та щом о двете сме съгласни, ни разрешиха - подписваш се на нощната смяна за всяка от вечерите, че бебето ще е при теб и нямаше проблем. Последната вечер бях и сама в стаята, та директно ми дадоха да разпиша
Момичета,  има ли шанс бебето да се кърми нощем? Четох в по-горни постове, че общо-взето цяла нощ е отделено от майката, освен ако тя не е във вип стая. Надявам се да имам късмета да имам кърма, а според всичко изчетено до тук по темата, ми се ще да не дават на бебето АМ, ако мога аз да го храня. Моля мамите с опит в тази насока да споделят Simple Smile

# 194
  • Мнения: 42
Аз родих при д-р Николова. Много мила и внимателна, доволна съм. Идваше няколко пъти след като родих да ме види.

А как мога да се свържа с нея? Може ли някакви координати за връзка?

FilleFrancaise, моля за координати на д-р Вецев!

Много благодаря!

Тя има приемни часове на кабинет. За съжаление не ги помня. Може да звъннеш на регистратура и да питаш.

Общи условия

Активация на акаунт