Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 29

  • 36 800
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 476
То какво ли ми остана....за ядене вече! smile3518

Нищо не ти остана за ядене, обаче колко за пиене има  Joy Joy
Joy Joy
Е колко пиене има???? Николко.....доктора забрани само бира, но аз и вино не пия вечеееее.....не ям  не пия ....освен да тръгна по мъже! hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Русе
  • Мнения: 8 801
....освен да тръгна по мъже! hahaha hahaha hahaha
Ама не си ли още?  smile3506
 Joy hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 5 566
Благодаря и аз за новата тема.  bouquet

Жгмъци, мерси за препоръката за Авирон Рапида. Хубаво е човек да знае в случай на нужда.

Деми, стиснати палци за работата!

Мими, мерси за рецептата. Почти съм убедена, че съм питала и Джулс, но съм я загубила. Сега си я записах. А за Гърция - напълно споделям твоята мечта. Само че за мен Тасос е голямата любов, не го деля със Самотраки  Mr. Green

Джулс, обожавам кокосови палачинки. След тая снимка нямам търпение да направя! Heart Eyes

Хубав уикенд, банда! Hug

# 33
  • Мнения: 28 476
Всъщност някой НЕклюкар като мен ще ми разкаже ли как се получи разделението, вие ли си решихте да се отделите или? Първия ден като влязох и си викам тези хора отслабнаха вовеки, само аз дундав станах пак и нямам никакви познати за новата врътка.  Laughing Laughing Laughing
Еми как стана разделението, лесно Hug......там не искат да слушат на кой детето му е болно, кой го ядосали на работа, кой има куче, кой чака внуче.......а пък ние не искаме да четем само сухи менюта и така ......който иска сух отчет там, който иска да отслабва емоционално и щастливо тук! Това е Васе, простата истина......темата няма да се раздвижи, защото е толкова скучна, че няма кака да се случи това! Party Party

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Честита нова темичка!  Simple Smile

Да я напълните само с минуси!  Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet

# 35
  • Мнения: 28 476
....освен да тръгна по мъже! hahaha hahaha hahaha
Ама не си ли още?  smile3506
 Joy hahaha
Не съм, но днес ще стартирам....отивам при зъбаря, от него ще почна...... hahaha hahaha Поне ще ми докара усмивка като манекенка......всеки път ми обижда захапката......добре, че не я е опитал лично! hahaha hahaha
Петеее, аз и Тасос не отказвам, но Самотракиииии, еееех все едно си на самотен остров там.....а има една таверна Акрогиали, ееееее няма такава никъде в Гърция, цялото море пред теб на тепсия и се виждат трите острова Миконос, Гюхче ада и Тасос! Божествено!

# 36
  • София
  • Мнения: 11 116
Мими, днес си във вихъра си, обожавам те! Joy Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 28 476
Мими, днес си във вихъра си, обожавам те! Joy Heart Eyes
Жгмъце, че аз кога не съм била Hug Hug Hug.....тук при нас правят ремонт и нищо не може да се работи ....посипани сме в бяла пепел, сега ще пропълзя под нея че да се примъкна при докторчето! Joy Joy Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 11 116
Мими, днес си във вихъра си, обожавам те! Joy Heart Eyes
Жгмъце, че аз кога не съм била Hug Hug Hug.....тук при нас правят ремонт и нищо не може да се работи ....посипани сме в бяла пепел, сега ще пропълзя под нея че да се примъкна при докторчето! Joy Joy Heart Eyes

Внимавай само да не го захапеш.  Mr. Green hahaha

# 39
  • Мнения: 28 476
Мими, днес си във вихъра си, обожавам те! Joy Heart Eyes
Жгмъце, че аз кога не съм била Hug Hug Hug.....тук при нас правят ремонт и нищо не може да се работи ....посипани сме в бяла пепел, сега ще пропълзя под нея че да се примъкна при докторчето! Joy Joy Heart Eyes

Внимавай само да не го захапеш.  Mr. Green hahaha
Не обещавам...... hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 3 347


Скок и аз в новата темичка  Heart Eyes.Жгмъцко благодаря за нея,новия раздел ми харесва,може да допишеш карфиола по Жгмъцки там  chef.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 116
Ще го напиша.  Hug
Много си скоклива, Мамексита.  Mr. Green

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 11 116
Джули, направих ги опалянките и съм възхитена.  Heart Eyes Опитах ги разбира се и намирам само един недостатък, малко са.  Wink

# 44
  • Русе
  • Мнения: 8 801
сега ще пропълзя под нея че да се примъкна при докторчето! Joy Joy Heart Eyes

Внимавай само да не го захапеш.  Mr. Green hahaha
Joy Joy

Случва се често...... Joy

Джули, направих ги опалянките и съм възхитена.  Heart Eyes Опитах ги разбира се и намирам само един недостатък, малко са.  Wink
Joy
Радвам се, че са ти харесали, като се съчетаят с нещо, стигат...за два пъти при късмет,  Joy
Нали знаете, че те не са моя рецепта, а от нета.  Crazy

Ееейй, браво, Мамекс, за скока и че се сети за тооолкова любимото нещо-карфиола по Жгмъцки.... Crazy
Една вечер го правих на наште, и майка ми на дугият ден каза, че го сънувала.....  Joy

Имаше и други интересни рецепти, казвайтее, че не се сещам... Whistling

Направих въх мъх тиквеника....Охх, Тудорке  Heart Eyes разкошш...Неска ми е ден за готвене....chef bowuu
Хапнах на обяд от снощните гърдички, с краставица, в-пиуе, Ф

Последна редакция: пт, 12 яну 2018, 16:20 от Juls14

Общи условия

Активация на акаунт