Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 29

  • 37 025
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • USA
  • Мнения: 2 178
Хелоууу дарлингс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам да споделя, че в последно време и аз мноу си хортувам с всякакъв вид ранЪ и вече ме е срам да влизам в тема за диета Embarassed Embarassed
Депресирана ли съм, ква съм?? Вчера по неволя и аз влязох за малко в отбора на гимнастичките. Опитах да се навра в едни прани гащи, обаче нъц, не сЪ закопчават ooooh! И тряаше спешно да направя няколко сумо клека и още толкова напада, та намушках паласките най-сетне. И цялото упражнение беше заради ходене на рИстуран естествено Crazy Е, после, като се нагрухтя прасчо доволно, пак разкопча копчето. Joy
Гимнастичките, неска не разбрах кикерчихте ли съ или сте в почивка за уикенда Laughing
Белла, аз пък се впечатлих от 30 км на нощна смяна Shocked Казвай какво работиш бързо, да се преориентираме.

# 556
  • София
  • Мнения: 11 151
Стреличке, не съм ли парче доктор ? Лошото е че след урбазона трябва да мине мекец за да се тества за алергии! Радвам се, че е добре ТМ!  Hug
Успяхме да плуваме! Кеф голям! Утре ще тествам колата и дано успея за да плувам редовно. Stuck Out Tongue Winking Eye

Бела, препоръчвам за след нощна сън, така лесно минава плодовия и с малко баняни и ядки. Лека работа. Hug

Тегаво е от телефона, сори за грешките.

# 557
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Моля Другаркеее, имам спешен въпрос - за вечеря у тъстовете на ММ хапнах само малко кашкавал и филе. Голяма грешка ли е да изям един портАкал сИга?
Ама наистина голяма тишина тук Simple Smile
Лека нощна Белла!
И маникюра
Скрит текст:

# 558
  • София
  • Мнения: 11 151
Деси, уникален маникюр. Heart Eyes Heart Eyes
Утре в 10ч. пред ТВ! Tennis

# 559
  • USA
  • Мнения: 2 178
Ай, Деси, невероятно красив маникюр, но пък и ти имаш идеални нокти Heart Eyes Heart Eyes
ПортАкала, не мисля че пречи, но да се изкаже другарката, все пак Peace

# 560
  • Мнения: 3 347
Доцентке мноУ си шукаритетна Heart Eyes!
Лека смяна Бела Grinning.

# 561
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Жгмъцка, съмняваш ли се за утре Hug
Радвам се, че ви хареса маникюра, моя беше само основната идея, а изпълнението е на маникюристката Simple Smile
Мамексито, съмняваш ли се, представям си и на този маникюр как ще му ходи една роклА от Мечо JoyJoyJoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 562
  • Мнения: 2 108
Деска  моят любим цвят, супер е в унисон с времето.Blush   
Жмъцко доктор си, няма спор. Hug

# 563
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Деска, изяде ли....портАкала? Аку мноу ти се яде, яж,  Heart Eyes
Аууу, обжоавам кралско синьо,  Whistling страхотен!  Heart

Скай,  Joy смях са на сумо клековете, ама нали те видях по баМски, та не вярвам да си за сумо чак,  Heart Eyes
За кикеренето, аз съм пас уикенда, понеделник, сряда и петък е идИалну мисля, саму ни знам със шушка как ша стани, ама ще пробвам... Crazy

# 564
  • Мнения: 3 347
Деско обожавам този цвят Heart Eyes!Преди около 15 години  да кажем, бях луда по този цвят лак, бачках барманка в едно кафене,което отваряше в 6 всяка сутрин Scream.Та първия половин час всяка сутрин си опреснявах лака,и така месеци Joy.Кралско синьо.Няколко шишенца отидоха Smiling Imp.

# 565
  • София
  • Мнения: 11 151
За мен Джули ако намериш 4 часово кикерене, може и да има ефект след сичкото ядене което поех последните дни. Joy

# 566
  • Русе
  • Мнения: 8 803
За мен Джули ако намериш 4 часово кикерене, може и да има ефект след сичкото ядене което поех последните дни. Joy
Ша намеря, ша намеря.... Mr. Green

# 567
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Ами Джулка, изядох 1/2 - ММ го обели и си го разделихме, а за втори портокал не ми се ядеше вече толкова Grinning
A, Жгмъцка, не я пробвай, че смятай - намерила ти е и 4 часово Grinning

# 568
  • Мнения: 29 280
УУУУ бандичка, какво правите???
Деси, супер ноктенца, обожавам кралско синьо! До сега син лак през живот си не съм тургала, ама може би е време да пробвам, щото имам точно такава чанта и точно такова яке! Heart Eyes
Днес цял след обяд пиша...упражнения! Sick Вече взех да се съмнявам ще го науча ли нявга тоз език!
Иначе праих люкарство за гастрит и язва, много помагало, 40 кокичета в 700 мл мастика пещера Shocked Shocked hahaha hahaha....помагало за стави, за далак, за мерак! Първо с една дружка купихме мастиката, тя взе обаче единственото шише 700 мл и за мен остана литър или половинка, и почнахме в матгазина да умуваме колко да взема аз, продавачът мъж ни гедаше втрещено.....сигурно смята че сме мацки алкохолички! В крайна сметка намерихме 700 мл в друг магазин! По сложна беше задачата с кокичетата, трябваше да се оберат от пред хорските блокове....и да се пазим някоя баба да не ни полее с вода....защото и скубем китките! hahaha

# 569
  • София
  • Мнения: 11 151
Мими, и майка ми прави такова лЮкарство, но с ракия. Твоето как ще смърди не ми се мисли. Joy
Деси, права си, ще фнимавам какво си пожелавам. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт